1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

So Long, and Thanks for All the Fish

Vlákno v 'Informace' založil Amunak 03. července 2016.

1. Amunak

Amunak Worldedit Trollmasta

Pro ty z vás co mne znají nebo si mně alespoň pamatují tohle určitě nebude překvapení. Ostatní nejspíš budou koukat co je to za nového moderátora co píše na fórum a ještě ho neviděli ve hře... :)

Chci se s vámi oficiálně/formálně/konečně rozloučit. Chtěl jsem to udělat už dávno, ale buď jsem nenašel čas, chuť nebo odvahu x)

Když se plánoval Novus, doufal jsem, že až se server spustí, zase mne Minecraft trochu chytí, že zase začnu být aktivní ve hře jako moderátor a snad i jako hráč... Ale to se nestalo. Poslední rok mám značně odlišné zájmy, zábavu a věci co mi žerou volný čas. Ani předtím jsem snad rok, dva nebyl moc aktivní, ale provozoval jsem IRC bouncer pro moderátory a vybrané hráče (zrušil jsem ho před delší dobou, sám ho nevyužiji, aktivních lidí tam bylo minimum a jsou podle mě už lepší alternativy), býval jsem i na IRC aktivní a alespoň fórum jsem navštěvoval prakticky denně, občas dělal pořádek když bylo třeba, ale hlavně jsem tu sledoval věci co mně zajímaly. Také jsem (jako vždycky) bojoval za zabanované hráče, a doufám, že alespoň hrstka z nich si toho váží a polepšila se :) a že ti co se nepolepšili ostatním nezpůsobili mnoho potíží.

Poslední dobou už ale nedělám ani to. Zabloudím sem spíš proto že mám fórum v záložkách, ale už nejsem s nikým v kontaktu, už mi nepřibývají upozornění na sledovaná témata a celkově shledávám, že Minecraft je pro mně už asi uzavřená kapitola. Možná se k němu ještě někdy vrátím, ale pochybuji, že to bude formou klasické hry. Kreativní SMP mi nikdy moc neříkalo, ale i tak mě stavění domků, osad, přehrad a podobných blbostí bavilo. Zvlášť, když jsem u toho mohl hrát s tak skvělými lidmi :). Za to vám patří velké díky. Ostatně, mnoho z vás jsem potkal i osobně, a doufám, že alespoň tomu není úplný konec (mhm, @roset, pivo někdy? :-P).

Stejně tak mě bavilo i moderování, řešení dění na serveru a jeho budoucnosti, pomáhání hráčům i pouhé diskutování s ostatními moderátory. Přestože jsme ne vždy byli ve shodě, byly to fajn diskuze a věřím že celkově přispěly k blahu serveru. Obdivuji vaši výdrž - zvlášť těch, co tu neúnavně jsou téměř bez přestávky, vždycky si najdou čas na hraní i moderování... Vím, že to občas může být i docela těžké a přeji, aby vám to vydrželo.

Tak ještě jednou díky za všechnu zábavu a stovky hodin strávených s touhle úžasnou komunitou, bylo to moc fajn. Snad vás to se mnou bavilo alespoň někdy tak jako mě s vámi :D. Doufám že se zase někdy potkáme, ať už to bude na nějakém sraze, v jiné hře nebo třeba UHC, pokud se zase někdy bude konat, já se o něm dozvím a budu mít chuť Minecraft zase nainstalovat ;). Nechť vám kostičky visí ve vzduchu i nadále :cigar:

Poznámka pro tu hrstku lidí co ještě používá můj TeamSpeak server: tohle neznamená, že ho ruším. Běží už pár měsíců na novém virtuálním serveru, je mu tam docela dobře a nemám v plánu ho jen tak zrušit.

Jinak pokud mne z nějakého důvodu potřebujete kontaktovat, přihlášení najdou kontakt na mém profilu. A tohle vlákno plánuji nějakou dobu ještě sledovat. A co já vím, pořád neruším tu záložku co tu mám, určitě sem ještě místy zabloudím ^.^

Sticker bezostyšně ukraden z tohoto packu který nakreslil NowandLater. Snad mě nesežere.

• Děkuji! Děkuji! x 19
    • Líbí Líbí x 5
    • Informativní Informativní x 2
  2.  

Sdílej tuto stránku