1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Projekt Skyscraper Park

Vlákno v 'Stavby a projekty' založil damine178 18. ledna 2017.

1. damine178

damine178 Registered

Zdravím
    Po dlhej dobe by som už na mape Novus chcel rozbehnúť ďalší projekt. Jedná sa o Skyscraper Park. Všetky mrakodrapy by sa stavali pomocou módu schematica.Plánujem postaviť 5 mrakodrapov.

Projekt Skyscraper Park sa realizuje v meste Suprol.

Dynmapa
    Odkaz na PlanetMinecraft: PlanetMinecraft

Keďže tento projekt je veľmi náročný materiál, budem rád, za každý donate
    Donátori:
    @pragos 25 000 CR,bedna ice,dvojbedna vlny
    @FighterCraft dvojbedna vlny
    @Peter Pavelek/(JoshiBB)dvojbedna ice

2017-01-31_20.15.00.png t8dMNCD.png W7SGRzH.png FeWVGaT.png 2017-01-31_20.22.57.png
    Poslední úprava: 25. srpna 2017
    • Líbí Líbí x 5
  2. Tr0jaN_

Tr0jaN_ Registered

• Souhlasím Souhlasím x 5
    • Informativní Informativní x 1
  3. peripsen

peripsen Registered

vypadá to moc hezky, ale je tu plno měst která jsou neaktivní proč se k nějakému nepřipojit a nedodělat nejdřív jedno město a pak další takhle je na serveru plno nedodělaných měst:( jinak to vypadá opravdu krásně a jestli správně vidím jsi na to sám a myslím si, že je to pro jednoho člověka docela velké sousto
    • Souhlasím Souhlasím x 6
    • Líbí Líbí x 2
    • Zábavné Zábavné x 2
    • Nesouhlasím Nesouhlasím x 1
  4. Jajinek

Jajinek Registered

To sídlo je určeno k demolici, takže to problém není, ale jinak bych to taky viděl u nějakého města:). Pět samostatně stojících domů nevypadá nic moc :/

Tady by to bylo fajn ne? Teda pokud majitel souhlasí. http://forum.majncraft.cz/threads/suprol.9693/
    • Souhlasím Souhlasím x 4
  5. damine178

damine178 Registered

Momentálne je ich len 5 a pribudne ich omnoho viac keď sa dokončia tieto
  6. _Galaxion_

_Galaxion_ Registered

Já osobně souhlasím s ostatními, toto by se více hodilo do nějakého většího města, avšak já bych spíše než Suprol, (Neberte mě špatně, Suprol je též velmi pěkné město :cool:) umístil tento projekt do Hromové Hory. :writing: Toto město má velký potenciál a tento projekt by vysoce vyzvedl jeho "prestiž" a také aktivitu. :hungry: Je to samozřejmě pouze můj názor a já nemám do projektů Hromové Hory co mluvit, :muted: to je práce městské rady, tedy @Toonu, :angelic: jehož tímto, stejně jako také @CheatersDie prosím, :shy: aby se k tomuto návrhu vyjádřili. :)
    • Nesouhlasím Nesouhlasím x 2
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  7. Webess

Webess Nightmare

Súhlasím s tým, čo tu zaznelo vyššie a to, aby si sa pripojil k niektorému z aktuálnych miest (som za Suprol @pragos. Nič v zlom, ale do HH sa mi to proste nehodí a už teraz je tam toho veľa na jednom mieste - HH, Černobyľ, Vítkovice a Pripiať vo výstavbe) alebo, aby si si našiel ideálne 3-4 hráčov, ktorí ti s výstavbou pomôžu.

Nemusíš so mnou súhlasiť, ale za ten krátky čas, čo som moderátor som demoloval niekoľko desiatok projektov, ktoré mali veľký potenciál, ale hráči skončili skôr ako mali postavené základy.

Toto miesto nie je určené k zdemolovaniu (vo fóre je len zle uvedený odkaz), čo ale nerobí problém prípadnej väčšej výstavbe.
    • Souhlasím Souhlasím x 3
    • Líbí Líbí x 1
  8. damine178

damine178 Registered

No hráči, ktorí by mi s tým dokázali pomôcť by sa aj našli, ale boli tu aj projekty, ktoré stával prioritne len jeden človek s minimálnou pomocou ostatných ako napr. @Harami_snake a jeho projekt na starom svete klik a dokázal ho dať do peknej podoby.
  9. Toonu

Toonu Registered

Tak zrovna v tomto případě Haramimu pomáhalo dost lidí jak materiálně, tak výkopově. Sám jsem párkrát pomáhal těm Clone trooperům(měli takové skiny)...

No a z oficiálního hlediska města TH. Město má místo na pár dalších mrakodrapů určitě. A navíc Dubaiskou stavbu můžeš dát na umělý ostrov! :D Nemáme nějak vyhraněný názor na toto, ale určitě se poradíme ohledně případného umístění staveb v naší městské radě...
  10. pragos

pragos Moderátor

Taková malá plocha ti nebude stačit na město, které chces rozšiřovat o tak velké stavby a jseš na to sám. Kdyby jsis se na to případně vykašlal, tak to nikdo nedodělá a jen se to zdemoluje, když to připojíš do nějakého stávajícího projektu, tak se to připadně pak dostaví :).

Určitě budu rád když se připojíš do Suprolu. Ty mrakodrapy vypadají dobře a myslím si, že se rozhodně spíše hodí do Suprolu než do HH. A máme tu docela velké zázemí a hlavně materiální podporu :)
    Poslední úprava: 24. května 2017
    • Líbí Líbí x 4
  11. damine178

damine178 Registered

Vidím,že v tomto threade sa stretli len protichodne názory preto svoj projekt budem realizovať v meste Suprol
    Poslední úprava: 25. srpna 2017
    • Děkuji! Děkuji! x 2
    • Zábavné Zábavné x 1
  12. Webess

Webess Nightmare

Tak som nestihol odpísať skôr ako si sa rozhodol, ale keď už to mám napísané tak to sem aspoň pošlem, aby si mal obraz toho, prečo som zásadne proti. Inak ďakujem, že si sa takto rozhodol.

Toto posúdiť neviem, pretože som tu počas Eternie nehral aktívne a nezaujímal som sa o žiadne projekty, preto hovorím o Novuse. Na Novuse je za skoro rok a pol (ten čas, ale letí) dokončených asi päť väčších projektov (napr. Luxor, Stratená oáza), pričom ich bolo ohlásených asi 35 (iba odhad, zo 135 schválených projektov môže patriť 1/4 do kategórie veľké projekty ako vyššie spomenuté dokončené a mestá ako York, Suprol, HH, Benátky atp.), pričom tieto projekty mali viac ľudí, ktorí na nich pracovali a aj tak ich za ten čas nedokončili.
  13. Toonu

Toonu Registered

Na druhou stranu ty co zůstaly jsou celkem aktivní... :)

Sent from my iPad using Tapatalk
  14. damine178

damine178 Registered

Update 1 :
    Exteriér Trump Tower je postavený. Pohľad na mrakodrap z dynmapy tu
    Poslední úprava: 05. února 2017
    • Líbí Líbí x 13
  15. damine178

damine178 Registered

Update 2:
    Najmenší mrakodrap,ktorý som plánoval staviať Rouge už stojí. Pohľad z dynmapy tu :angelic:
    Poslední úprava: 12. února 2017
    • Líbí Líbí x 5

Sdílej tuto stránku