1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Vesnice Sídlo a vesnice pro villagery ''Podhoubí''

Vlákno v 'Schválené' založil johnny_el 21. prosince 2013.

1. johnny_el

johnny_el Registered

Rozhodl jsem se udělat projekt, který jsem nikdy předtím nezkoušel a který je na tomto serveru unikátní. Nedávno jsem si našel jeden Mushroom Island na úplném kraji mapy, natěžil pár hub a rozhodl jsem se, že zkusím postavit celý dům jen z Mushroom Blocků. Později mě napadlo, že bych takto mohl postavit celou vesnici.

Materiál
    Jak jsem již psal, stavím hlavně z Mushroom bloků, a to ze všech druhů. Ostatní materiály (Hlavně sklo a Quartz) se budu snažit používat minimálně.

Jak to vypadá/bude vypadat ?
    Můj dům je zatím jediná stavba a vypadá takto:
    [​IMG] [​IMG]
    Ostatní domy budou mít různé tvary a složení materiálu. Některé mohou být pouze z jednoho Mushroom Blocku, některé budou kombinované jako můj dům. Stonek houby (bílá část) bude v každé stavbě. Cesty ve městě budou nejspíše z Quartzu

Plány do budoucna
    Chci vybudovat vesnici pro villagery, ve které budou i nějaké obchody přes Chestshop plugin. Ve vesnici budou tyto stavby: maják, radnice, kaple, několik domů pro villagery, obchod s jídlem, obchod s nástroji, brněním a zbraněmi, další obchody (zatím nemám vymyšlené), přístav. Další stavby teprve plánuji.

Kde to je
    Vybral jsem si 2 mushroom ostrovy na kraji mapy. Na tom menším bude pouze maják, na větším všechny zmíněné stavby.
    Dynmapa

Budu velmi rád, když tento projekt schválíte a předem děkuji těm, kteří tak udělají. Nevím o nikom, kdo by to na tomto serveru dělal. Pokud by se někdo chtěl do projektu zapojit, napište. Pokud ve vesnici něco udělám, další info bude v tomto topicu.

• Líbí Líbí x 17
  2.  
  3. Pompeius

Pompeius Ecthelion

Mně se to líbí, jsem pro. Jenom si tam postav nějakou důstojnou cestu Netherem :D

• Děkuji! Děkuji! x 1
  4. johnny_el

johnny_el Registered

Budu si stavět metro napojené na to, které vede k Benátkám (odkaz na topic přidám později).

5. Pompeius

Pompeius Ecthelion

Ohledně metra se nezapomeň domluvit s @PremyslOre

Poslední úprava: 21. prosince 2013
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  6. Vergis

Vergis Celebrita

Vypadá to pěkně, za mě ano.

• Děkuji! Děkuji! x 1
  7. _CJ_

_CJ_ while(true); ♾

Taky pro :) je to originalni a vypada to zajimave :)

• Děkuji! Děkuji! x 1
  8. johnny_el

johnny_el Registered

Ještě jednou děkuji všem za schválení. Nečekal jsem, že to půjde takhle rychle :). Jak už jsem řekl, jakmile dokončím další stavby, v tomto topicu o nich přibudou informace a fotky. Také jsem začal řešit cestu do vesnice a napsal jsem na fórum o metru, více informací zde.

/Stavba metra začala

Poslední úprava: 22. prosince 2013
  9. johnny_el

johnny_el Registered

DOPRAVA DO VESNICE
    Nejjednodušší cesta:
    Na Pískovně odleťte do Benátek, a tam se portněte do Netheru. Dojeďte na stanici "Podhoubí -přestup-", a přestupte do blízkého tunelu. Jeďte na konečnou stanici 'Podhoubí' a jste v cíli.

Nether-only cesta:
    Jeďte modrou linkou na stanici Federace a přestupte na Metro směr benátky. Dojeďte na stanici "Podhoubí -přestup-", a přestupte do blízkého tunelu. Jeďte na konečnou stanici 'Podhoubí' a jste v cíli.

• Líbí Líbí x 1
  10. johnny_el

johnny_el Registered

KAPLE
    Dokončeno: 31.12. 2013
    Stavitelé: johnny_el

Obrázky:
    2013-12-31_15.37.21.png 2013-12-31_15.37.45.png 2013-12-31_15.37.55.png 2013-12-31_15.48.06.png
    NOVINKY Z VESNICE
    Další plánovanou stavbou je náměstí, na kterém bude stát radnice, fontána a dva obchody. Po tomto domě je další plánovanou stavbou Farma, která bude ležet na vyvýšeném bodě na kraji ostrova. Bude tam chov Mushroom krav a malý obchod, ve kterém si budete moci koupit houby, bloky hub a spawneggy na tyto krávy. Poté by měla následovat stavba menších domů pro vesničany a obchodů. To je vše, přeji hodně štěstí do nového roku!

Poslední úprava: 25. března 2014
    • Líbí Líbí x 3
  11. Kaktusek_CZ

Kaktusek_CZ Registered

Ahoj,

tvoje stavby mě velice zaujali,a chtěl bych ti s tým pomoct,mohli bysme se dohdnout ingame nebo tady ?.

EDIT: Ted jsem si všiml,že johnyy_el nebyl už skoro půl roku onlive,tudíš se nic na stavbě nehnulo,a mě se to zalíbilo a rád bych to dostavěl co on nedostavěl.

• WTF WTF x 1

Sdílej tuto stránku