1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Seznam schválených měst a projektů na mapě

Vlákno v 'Stavby a projekty' založil Tutifus 10. března 2012.

1. derby00

derby00 VIP

2. spuntiky

spuntiky Ta špuntíková

Ahoj, změnili se starostové ve vesnici Zalakaros. Já jsem starostka a Kobka je místo starosta.
  3. ondraprokes

ondraprokes Registered

Chtělo by to přidat města Cloudsdale a Benátky
    • Oživování mrtvého vlákna Oživování mrtvého vlákna x 1
  4. Vergis

Vergis Celebrita

Možná bych to sem měl dopsat - není v mých silách seznam aktualizovat, pokud se toho někdo jiný neujme, tohle téma je mrtvé. :)
  5. spuntiky

spuntiky Ta špuntíková

Tak já se toho klidně ujmu. Ale nevím, jestli mám vytvořit nový seznam nebo dostanu nějakou "pravomoc" k vytvořenému seznamu nahoře.
  6. stepanbeny96

stepanbeny96 Registered

Ono jde o to že když tohle najde nováček tak si bude myslet že tady víc projektů není
  7. matej773

matej773 Registered

Pokud se toho ujmeš :
    Pískomilov, matej773, jadus
  8. Vergis

Vergis Celebrita

Nejlepší by asi bylo kouknout na ten seznam na webu, zkopírovat ho třeba na Google Docs, a od toho data poslední aktualizace, co je tam napsané, projíždět sekci schválené na fóru a doplňovat to.
    Až do budeš mít hotové, můžeme to zas hodit na web.
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  9. Aamaranthine

Aamaranthine Pravá a levá ruka ďábla

Pokud bude chtit nekdo skutecne aktualizovat, nevidim Larsonhill (starosta LArS0N).
  10. spuntiky

spuntiky Ta špuntíková

Aamaranthine dělám na tom. 1. neni toho málo 60% měst tam chybí. BTW. města už mám hotová dělám na ostatních projektech. Vím, trvá mi to, ale sem dost vytížená poslední dobou. Konečný seznam bude na webu.
  11. Aamaranthine

Aamaranthine Pravá a levá ruka ďábla

To urcite nebyla kritika, Spunti, proste jsem to mesto jen chtela pripomenout, pokud by to nekdo opravdu poctive daval dohromady. Je velmi narocne obsahnout (temer) vse, o tom zadna. Jsem rada, ze ses toho ujala zrovna ty. =)
  12. spuntiky

spuntiky Ta špuntíková

No dělám to opravdu hoooodně poctivě :D 99,9% měst a vesnic co tu na fóru jsou ve schválených, jsem zapsala. Dokonce jsem prošla i zbyla vlákna kvůli změnám starostů a podobně. Larsonhill jsem tam dávala jako jedno z prvních :) U vesnic kde neni ani odkaz na dyn mapu, ani nejsou zapsané souřadnice, tak to vyhledávám na dyn mapě :D je to piplačka no.
    • Líbí Líbí x 1
  13. Toonu

Toonu Registered

14. Akord

Akord The Lost One

Jeste poprosim o prepsani projektu x a area 64 na me :) díky moc! (akordeon3 ingame)
  15. stepanbeny96

stepanbeny96 Registered

ať jsem hledal jak jsem hledal tak Benátek jsem se nedohledal takže bych rád kdyby jste je tam přidali
  16. spuntiky

spuntiky Ta špuntíková

Lidi jste hodný, ale přečtěte si můj poslední příspěvek prosím.... města všechny tam budou, spíš bych ocenila kdybyste mi hlásili (viz výše) chyby ve stylech měst, změny vedení a podobně.[DOUBLEPOST=1364962588,1355336760][/DOUBLEPOST]Jelikož mi hodně lidí píše, že zde nemohou najít svoje město nebo svůj projekt, jestli bych ho tam mohla napsat.
    Hotový a kompletní seznam naleznete zde. Seznam je zpřístupněn všem hráčům aby si ho mohli upravovat dle své libosti. Kdo si neví rady jak na to, může mi klidně napsat, buď projet za něho přidám sama nebo mu vysvětlím jak.
    • Líbí Líbí x 3
    • Děkuji! Děkuji! x 2

Sdílej tuto stránku