1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Sběr surovin

Vlákno v 'Informace' založil dwi 22. srpna 2015.

Stav vlákna:
Vlákno je uzamčeno pro další příspěvky.
  1. dwi

dwi God

viceadmirál dwi | report XRW428-19 | projekt: CENSORED | 10101001 00010110 01010001 01100001
    ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯​
    S hrůzou v očích jsem sledoval, jak operační důstojník zasažen událostmi popsanými v předchozí zprávě znovu ztratil vědomí. Mlčky jsem si vyměnil pohled s kontradmirálem Vergis, který následně pohlédl na přístroj na stole vedle operačního stolu. Ten během několika sekund dokončil strojový přepis důstojníkovy výpovědi a zmaterizoval z ní úhlednou hromádku papírů. Několik minut jsme ji oba pročítali klasicky i mezi řádky, až jsme došli k poznámce o příručním tabletu. Abych byl upřímný, bylo to už několik let, co jsem se sám účastnil federačních výzkumných misí, takže jsem na tyto pomůcky zcela zapomněl. Přešel jsem ke komoře umístěné ve zdi sálu ošetřovny a vytáhl z ní ohořelé torzo výzkumného obleku. Kapsa obsahující tablet byla zamčená, ovšem netrvalo mi dlouho a vzpomněl jsem si na typické federační heslo - to samé, které po dlouhá léta používali všichni členové Federace. Namačkal jsem těchto osm písmen na malé klávesnici a zámek povolil. Tablet za dobu výzkumu změnil barvu ze světle šedé na popelnatou až tvrdě černou, ale display stále fungoval. Odemkl jsem jej a první věc, kterou jsem viděl, byla ta, kterou jsem hledal. Chtěl jsem za každou cenu mimikovat naplnění zmíněných nádrží a zjistit, kam by takový portál mohl vést. Zobrazila se mi množství (UVEDENO NÍŽE - STROJOVĚ DOPLNĚNO)všech materiálů, které ve své vizi viděl operační důstojník Nojp. Vrazil jsem tablet do ruky kontradmirálovi a rychlým krokem opustil ošetřovnu. Musel jsem za každou cenu sehnat tyto minerály, i kdyby se kvůli tomu měl zapojit snad každý člověk na Zeměkostce. Musel jsem je nějak vyzvat k tomu, aby mi pomohli...

VÝTAŽEK Z POZNÁMKOVÉHO TABLETU FEDERAČNÍHO VÝZKUMNÉHO OBLEKU:
    > BLOCK OF IRON (MNOŽSTVÍ ×7032)
    > BLOCK OF GOLD (MNOŽSTVÍ ×1465)
    > BLOCK OF DIAMOND (MNOŽSTVÍ ×1465)
    KONEC VÝTAŽKU

¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯​
    RELEVANTNÍ STUDIE K REPORTU #XRW428-19:
    REPORT #XRS039-87: VÝPOVĚĎ OPERAČNÍHO DŮSTOJNÍKA O UDÁLOSTECH POD ARTEFAKTEM #744

• Líbí Líbí x 21
    • Informativní Informativní x 2
    • Kreativní příspěvek Kreativní příspěvek x 2
    • Zábavné Zábavné x 1
  2.  
Stav vlákna:
Vlákno je uzamčeno pro další příspěvky.

Sdílej tuto stránku