1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Dotaz Sand Square

Vlákno v 'Schválené' založil Havojek 19. června 2015.

1. Havojek

Havojek Registered

Ahoj všichni, všiml jsem si že zde není nikde topic o mé stavbě, přitom myslím že byla už někdy v minulosti schválena. Radši zakládám toto vlákno abych nestavěl na "černo" a vědělo se o mě. :)

Stavba se jmenuje Sand Square a nachází se hned kousek vedle vesnice SmallVille.

Tímto bych se chtěl ještě zeptat, jestli je možné zažádat o aukční bod u mé stavby, moc by mi to pomohlo.
    (Vím o tom že je Aukční bod ve SmallVille ale ty přechody pro větší množství materiálu jsou zdlouhavé)

Souřadnice stavby: -5832, 65, -1220

Děkuji moc předem

2015-06-19_09.25.34.png 2015-06-19_08.56.32.png

2015-06-19_08.54.51.png 01.jpg

2015-06-22_18.40.45.png

2015-06-22_18.42.21.jpg

Přiložené soubory:

Poslední úprava: 22. června 2015
    • Líbí Líbí x 5
  2.  
  3. Vergis

Vergis Celebrita

Smallville s tím předpokládám nemá problém, takže schvalovat to nemusíme. Pěkná práce.

Aukční bod asi nedostaneš - neměly by sloužit k přepravě materiálu do soukromých projektů, navíc ten Smallville je fakt blízko.

• Souhlasím Souhlasím x 3
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  4. Havojek

Havojek Registered

Jasně, já to tak trochu čekal ale chtěl jsem to jen zkusit. Nikomu ze Smallville snad nic vadit nebude, a i kdyby tak není problém se přizpůsobit a cokoli změnit :) Díky

5. damine178

damine178 Registered

Pekný progres odvtedy odkedy som to tam videl naposledy ;) Dúfam,že nemáš problém s tou PVP arénou hneď za Sand Square.Nevedeli sme totiž či sa ešte ukážeš.Ak chceš môžeme ju kľudne zničiť ak si plánuješ rozširovať svoje sídlo ďalej :)

• Líbí Líbí x 1
  6. Havojek

Havojek Registered

Ta PVP Aréna je právě to nejhezčí co tam je, štve mě že jsem špatně umístil ty boční věže a nejde vidět to S u arény, alespoň z dynky nejde vidět. Určitě nebourat je pěkná a díky.

• Děkuji! Děkuji! x 1
  7. Havojek

Havojek Registered

Od minule jsem se zase trochu rozšířil z velké části s pomocí pomocníka lišáka nicefox1 který dokáže těžit pískovnu do 6 do rána :dead: , upravili jsme hodně terénu a posunul jsem se blíže ke smallville.

01ss.jpg

2015-06-28_10.54.50.jpg

2015-06-28_11.01.14.jpg

Lišák nikdy nespí !

2015-06-28_12.14.38.jpg

Poslední úprava: 28. června 2015
    • Líbí Líbí x 1
  8. BublaCZ

BublaCZ Registered

A domlouval jsi se s Charrlesem? Ja nevim no ale osobne nejsem zrovna nadseny ze mi za barakem stoji pyramida:-D

• Zábavné Zábavné x 3
  9. Charrles

Charrles VIP

... hoj lidi, stavba pěkná, líbí se mi.. jen už to nerozšiřuj blíže k vesnici. jo a ten mostík či lávka do Smallville co leží na vodě.. .. nevím, je to nerealistické, jak tudy budou proplouvat lodě??

• Děkuji! Děkuji! x 1
  10. Havojek

Havojek Registered

Ahoj, most jsem opravil tak snad je to ok. Rozšiřovat stavbu ž nebudu.
    jinak, skoč někdy do hry, kladiva se chce stát novým starostou smallville, :banghead:

Poslední úprava: 28. června 2015
    • Zábavné Zábavné x 3
  11. MWilliam

MWilliam Moderátor

Nekolikrat jsem u tebe byl, i jsme spolu mluvili. Stavba schvaluji. Aukcni bod bohuzel. Je to soukromy projekt.

• Líbí Líbí x 1
  12. Havojek

Havojek Registered

Ahoj, předem díky. Od minule se situace trochu posunula do takové fáze, že tam tu aukci už mám.
    Bylo mi sděleno "Aukční bod asi nedostaneš ", já si přesto za cca měsíc (7.7) vytvořil modreq a o aukci znovu slušně požádal, a moderátor pompeius byl tak hodný a vytvořil mi jí (za to mu moc děkuju).

Takže konečné rozhodnutí s tou aukcí teda nechám na vás jestli jo nebo ne.
    Zpět ke stavbě, přidám asi poslední update, protože už prozatím nic nerozšiřuju (nemám kde).

I když je stavba "soukromá" tak zde není zakázano chodit, všechny tyhle nové stavby jsou veřejně přístupné, je to na cedulkách a na vchodu (přesněji je tam napsáno že zde je aukce, farma, ovčín apod.).

Tak tady je ta aukce
    XP Skeleton farm

Farma na kůži a maso ( v přípravě, byl to bývalý ovčín)
    Aktuální ovčín s automatickým sběrem vlny. V ovčíně je 15 středně velkých ohrad pro ovce + 2 velké.

Poslední úprava: 30. července 2015
  13. MWilliam

MWilliam Moderátor

rikuhahl, Vergis, MW - Schváleno, přesunuto :)

• Děkuji! Děkuji! x 1

Sdílej tuto stránku