1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Reorganizace fóra

Vlákno v 'Informace' založil Vergis 23. srpna 2015.

1. Vergis

Vergis Celebrita

Jak jste si asi všimli, provedl jsem docela radikální přeuspořádání sekcí na fóru.
    Každý svět (kterých časem může být více) dostal vlastní sekci, přičemž nové diskuze se odteď měly odehrávat především v sekci nové survival mapy nazvané Novus.
    Věci, které se netýkají přímo hry v jednotlivých světech, se přesunuly do sekce ostatní.

Vzhledem k tomu, jaký vládne na fóru chaos, jsem pravděpodobně některé sekce zapomněl přesunout, nebo mě to nenapadlo. Právě tak nejpoužívanější vlákna by bylo dobré přesunout do sekce novus, protože ta stará se časem možná archivuje. Pokud budete mít v tomhle směru nějaké návrhy, sem s nimi.

• Líbí Líbí x 11
    • Děkuji! Děkuji! x 4
    • Souhlasím Souhlasím x 1
    • Informativní Informativní x 1
  2.  
  3. Bedrych

Bedrych Klingon

Už jsem si většinu prošel a je to dobré. Poslední dny jsem měl problém vše číst a orientovat se v tom (hlavně z pohledu moderátora fóra).
    Skvělá práce, díky.

• Líbí Líbí x 3
  4. Vergis

Vergis Celebrita

Ono by ještě bylo dobré některé sekce úplně vyprázdnit a odstranit (server software), protože je nikdo roky nepoužil, ale nechtělo se mi do toho, tak jsem je jen přesunul. :)

5. Lohakar

Lohakar MonsterFotr

Ztratil jsem možnost kliknout na "Co je nového" na stránce nějakého vlákna.
    Teď musím nejřív na "Fóra" a teprve pak na "Co je nového".

Jde o úmysl?

6. _Galaxion_

_Galaxion_ Registered

Jen bych rád podotkl, že by později bylo vhodné kolonku "Majncraft" rozstřihnout na dvě, tedy na Novus a Eterinii, jelikož nyní se nové články týkající se Novu zobrazují pouze v kolonce "Nejnovější".
    (Mluvím tady o hlavní stránce, na které se zobrazují nové články a komentáře)
    //EDIT: Děkuji @dwi!.. Nebo kdokoliv, kdo to upravil. :pompus:

Poslední úprava: 24. srpna 2015
    • Informativní Informativní x 1
  7. Vergis

Vergis Celebrita

Takhle to bylo u těch vedlejších sekcí vždycky a pokud vím, nejde s tím nic dělat. Akorát teď jsme do nich přesunuli všechno. Taky mi to celkem vadí. Ale třeba bude @dwi vědět, co s tím.

//Trošku jsem hledal a snad by to mělo jít obejít. Vydržte.

Poslední úprava: 24. srpna 2015
  8. dwi

dwi God

• Děkuji! Děkuji! x 6
    • Líbí Líbí x 3
  9. $kill

$kill Registered

Možná by nebylo od věci na úvodní stránce v tom novinkovém boxíku nahradit indie hry něčím jako "ostatní" kde by byly věci typu majn sraz apod. Přeci jen, zeje to tam docela prázdnotou.

• Souhlasím Souhlasím x 1
  10. Vergis

Vergis Celebrita

Tohle?[​IMG]
    Máš pravdu, Technicraft a Indie hry jsou prázdné. @dwi?

• Souhlasím Souhlasím x 2
  11. weltar

weltar Registered

Prosím pozor. To, že někde nejsou nové příspěvky neznamená, že občas (starým hledáním) např. nevyužiji některé zkušenosti z vláken. Například (obecně) serverové věci jsem (i zde na fóru) projížděl celkem intenzivně v době "zemětřesení" kolem bukkit. Přestože fórum (EDIT myslím ta sekce) v té době vypadalo mrtvě, občas se tamní informace hodily.

A na některá (vlastní) vlákna mám dokonce i přímý odkaz v bookmarku a využívám je aktivně (co cca 1/4-1/2 roku). Někdy i upravím (pravda, když málokdy). Např: odkazy na starší bukkit pluginy, zdrojáky-bin-www

12. Vergis

Vergis Celebrita

Právě o to jde - vyprázdnit neznamená smazat, to bych mohl udělat jedním kliknutím. Prostě to přesunout někam, kde to bude k dispozici, ale kde to nebude překážet běžnému používání fóra (znepřehledňovat menu).

Takhle jsem třeba ručně přesouval vlákna ze sekcí jednotlivých indie her, abych tu strukturu zjednodušil.

• Děkuji! Děkuji! x 1
  13. dwi

dwi God

Protože tam není nic nového? Jen hádám..

• Zábavné Zábavné x 2
  14. Vergis

Vergis Celebrita

@dwi: O to jde, užitečnější by bylo mít tam sekci Ostatní, která se používá.

15. Tutifus

Tutifus Vault Dweller

Jak na to tak koukám, do očí mě strašně bije to že u obou světů jsou stejné sekce řešené jinak...
    Sekce Tresty s podsekcemi Banlist a Jaillist u Novus
    Samostatné sekce Banlist a Jaillist u Eternie

A pak sekce Informace a Server u Eternie a jenom jedna sekce O serveru u Novusu...

Nějak bych to ještě možná sjednotil, ale jinak rozhodně palec nahoru.

• Líbí Líbí x 1
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  16. Vergis

Vergis Celebrita

Vidíš, zapomněl jsem dopřeházet Eternii... Díky za připomenutí.
    Teď by to mělo být podobné u obou světů.

• Líbí Líbí x 1

Sdílej tuto stránku