1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Návrh Rekultivace oblasti Tří Vrchů

Vlákno v 'Schválené' založil Kusadlo 24. srpna 2013.

1. Kusadlo

Kusadlo Ten kousavej

Zdravím, rád bych Vám představil návrh na rekultivaci oblasti Tří Vrchů (http://map.majncraft.cz/?worldname=...-6.292365278027333&y=64&z=-221.07605006344113). Tato oblast se nachází kousek od Pískovny a nepůsobí zrovna reprezentativním dojmem. Již se zde menší čistky provedly, ale ty dle mého nestačily.

Jak si to představuji: Část vesnice by se srovnala se zemí, ustoupila by dle mého originálnímu hradu, se kterým se již pár dní stavím v creativu. Vycházel jsem z hradů, které byly postaveny v 19. století. (obrázky dole, není však ještě zcela dokončen). Zbytek vesnice by prošel proměnou na jakési podhradí. Rekultivace bude zahrnovat i celkové zlepšení krajiny (zalesnění, nějaké drobné vodopády, říčky)

Plán:
    Fáze 1 - zbourání několika domů + shánění materiálů
    Fáze 2 - stavba exteriéru hradu
    Fáze 3 - úprava samotných Tří Vrchů na podhradí
    Fáze 4 - úprava okolní krajiny
    Fáze 5 - interiér hradu

2013-08-24_09.27.49.png 2013-08-24_09.28.20.png 2013-08-24_09.28.58.png

• Líbí Líbí x 8
    • Souhlasím Souhlasím x 3
  2.  
  3. Bedrych

Bedrych Klingon

Tam je potřeba radikální řešení, sám mám také jistý plán (zplavnění řeky okolo Pískovny).

Souhlasím s jednou podmínkou: několik lidí tam stále žije, takže respektovat jejich názor (na jejich stavby, pokud nic neporušují).
    Ps.: ta konstrukce co je přímo v odkazu na mapu už měla dávno zmizet, majitel zjevně kašle na své sliby, asi jsem byl moc mírný, když jsem mu slíbil beztrestnost za okamžitou nápravu...

• Děkuji! Děkuji! x 1
  4. Kusadlo

Kusadlo Ten kousavej

Tak ta konstrukce a nedaleká farma by šla dolů jako první (a na delší dobu asi jako poslední). Přesně v místě konstrukce totiž plánuji ten hrad. Názor obyvatel budu plně respektovat, dolní část Vrchů postihnou především úpravy, žádná masivní demolice se tam konat nebude. Ovšem ty části, které jsou na kopci, bych nejradši srovnal se zemí. S obyvateli se ale domluvím.[DOUBLEPOST=1377339488,1377334204][/DOUBLEPOST]_CJ_ poradil na střechu hrádku netherbricky, takto to dopadlo :) Takže pozměňuji návrh, hrádek bude s netherbrickama na střeše.

• Líbí Líbí x 4
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  5. Naxierre

Naxierre Registered

No, nevim proč všude cpát netherbricky na střechu, je to nějaká móda, kterou jsem nepochopil :rolleyes: :D . S tím dřevem to vypadá víc, no ehm, jak to říct - ,,hradovitěji,, :D a řekl bych, že se to tam hodí víc, protože většina domů v původní vesnici má rovněž dřevěné střechy. Ale je to jen můj názor, moc si ho k srdci neber :D . Jinak se mi ten hrad opravdu moc líbí :happy: .

• Souhlasím Souhlasím x 5
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  6. _CJ_

_CJ_ while(true); ♾

Ty nether bricky jsem navrhl jen proto, ze juzzek tam ma jako jediny celkem pekny barak a takovou strechou a kdy vsude kolem bude jen drevo tak by to podle me nezapadalo - kdyz se udelaji dalsi 2-3 budovy s netherbrickovou strechou tak to nebude tak vycnivat (snad) (a ne nechci nicit ani nijak predelavat juzzkovi domek ;) )

7. Kusadlo

Kusadlo Ten kousavej

Dneškem mi začal pomáhat Haneses , tímto mu chci poděkovat :) . Zatímco já budu pracovat na hradu a nejbližším okolí, on bude spravovat a upravovat samotnou vesnici.

• Líbí Líbí x 1
  8. stepanbeny96

stepanbeny96 Registered

taky bych rád pomohl :D až někdy budeš ve hře tak si rěkni a já přihopsám :D

• Děkuji! Děkuji! x 1
  9. Pompeius

Pompeius Ecthelion

Jsem pro a přesouvám do schválených.

• Děkuji! Děkuji! x 1
  10. LlittleLlama

LlittleLlama Registered

Taky pomůžu, zárověň jsem obyvatel, takže bych mohl být užitečný :cat:

• Děkuji! Děkuji! x 1
  11. Kusadlo

Kusadlo Ten kousavej

Zdravím, rád bych Vás informoval o postupu prací.
    Navzdory tomu, co jsem řekl, pracuji s Hanesem především na samotné vesnici. Provedli jsme několik demolic (z toho dvě velké za pomocí módstva a hráčů, děkujeme :) ). Okolí náměstí bylo drasticky upraveno. V této oblasti byla stržena většina domů a byly zde vybudovány nové umělé svahy. Rovněž cesty se dočkaly zpřehlednění. Zde přikládám obrázek na porovnání (nahoře původní stav, dole stav k dnešku):
    porovnani.png
    Na této části budeme pracovat i nadále.
    Na hradu jsem viditelně nepokročil. Úpravy terénu kolem hradu byly ale provedeny (umělé svahy, opravení špatně vygenerovaného kopce).

Dále bych chtěl podotknout, že hledáme spolehlivé pomocníky, kteří by jednali nezávisle. Každý by si vzal na starost určitou oblast Tří Vrchů a tu sám upravoval.

• Líbí Líbí x 5
  12. LlittleLlama

LlittleLlama Registered

Na jednu část 3V se klidně hlásím =3

13. stepanbeny96

stepanbeny96 Registered

Právě jsem tom chtěl zmínit :D sice jsem pracoval jen jeden večer, ale včera jsem vás na serveru nezastihl a tak jsem byl bez práce. Myslel jsem, že by bylo fajn udělat nějakou tabuli s výpisem činností nějakej to do list :D a každý kdo by přišel by si vybral co by chtěl a udělal by to.

14. Kusadlo

Kusadlo Ten kousavej

ROYVRH.png
    Toto je orientační plánek částí. K 'rozebrání' jsou všechny části krom oblastí 1,2,H. Ten, co obdrží oblast, bude muset jednat samostatně. Bude se muset ale vždy domluvit s 'majitelem' sousední oblasti. Když se oblasti nerozeberou, budu je mít hold na starost já :D
    Zájemci ať sem napíšou, přidám je do konverzace a sdělím jim instrukce.

15. stepanbeny96

stepanbeny96 Registered

prozatím si beru 6 :)

16. LlittleLlama

LlittleLlama Registered

Nešlo by to vyměnit? Klidně bych si šestku vzal, protože pod ní spadá můj dům.

17. Kusadlo

Kusadlo Ten kousavej

Na 6tce můžete pracovat oba, vše je to o dohodě :)

Přidal jsem Vás do konverzace.

18. LlittleLlama

LlittleLlama Registered

19. vmprima

vmprima Registered

U mýho bývaleho domku - iron dveře ve skále jsem poodemykal bedny, můžete ho přestavět - zastavět :)

• Děkuji! Děkuji! x 1
  20. citron444

citron444 Registered

Ahoj všichni omlouvám se za zpožděnou reakci poslední dobou moc nestíhám : P
    Osadu Tři Vrchy jsem v podstatě rozjel sám po delší době hraní jsem se pustil do projektu Iron golem farmy na druhé straně mapy mezi tím osada trochu upadla mluvil se mnou Tominosik o tom že bych se o ní měl více starat a já se s ním domluvil že až dodělám projekt tak se na to vrhnu ale mezitím tu někdo napíše že chce rekultivovat osadu (v podstatě celou přestavět) a mě jako starosty se nikdo nezeptá a hned je projekt schválen a já nic nevím pardon že se hned rozčiluji ale v té osadě jsem téměř od mého prvního připojení na tento server
    A proto žádám aspoň nějakou kontrolu při rekultivaci (Např. v osadě je jedna bříza která tam stojí už od počátku osady a byl bych nerad kdyby jí někdo pokácel)
    Děkuji nosanek.

• Informativní Informativní x 2
    • Zábavné Zábavné x 1
  21. alesekmoravec

alesekmoravec Registered

Jinak veškerý materiál z demolice mého domu atd. přenechávám do městského skladu.

Sdílej tuto stránku