1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Dotaz ReadTimeoutException : Null

Vlákno v 'Diskuze' založil Sicka 25. března 2016.

1. Sicka

Sicka Registered

Zdravím,

nemohu se připojit na server. Dlouho se klient připojuje a nakonec vyflusne tuto chybu:
    Restartoval jsem všechno co jde, i reinstalace mc a nic.

Děkuji za odpověď
  2. Vergis

Vergis Celebrita

Restart by to měl spravit, alespoň podle toho, co se mi podařilo najít. Prý to také může být (skoro) plným serverem.
  3. weltar

weltar Registered

Pro jistotu (malá šance), zkus různé adresy:
    s.majncraft.cz
    eternia.majncraft.cz
    novus.majncraft.cz

IP adresa je sice pokaždé stejná a nejspíše je i vše na stejném stroji, ale různé adresy by mohly mít jiné chování dle toho, jak to zpracuje Bungee Cord.
  4. scor78

scor78 Registered

Ono to i někdy udělá při pomalém (zasekaném, nestabilním, chybovém) připojení k netu v době přihlašování. Obvykle stačí chvíli počkat a je vše v pořádku.
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  5. Sicka

Sicka Registered

Bohužel, stále nic :(

Myslím, že by pomohlo smazat moje data nacházející se ve složce světa. Ale to by mělo za následek ztrátu inventáře a to by bylo docela špatný :( Měl bych tam mít celkem důležité věci.. Nemáte na to nějaký fígl?
  6. weltar

weltar Registered

Jen pro jistotu, nápady:
    ... Předpokládám, protože byl zmíněn i reinstall, že pokusy děláš na nemodované verzi (forge, a to i bez modů, občas mívalo problémy)
    ... Jinam, na jiný (cizí) online (newarez) server se, se stejnou verzí MC, připojit lze?
    ... Singleplayer ok (tato i jiné verze MC)?
    ... A co jiné (starší 1.7 nebo novější 1.9) MC veze na zdejším serveru, také hází stejnou chybu? .. Měly by ohlásit "outdated klient".
    ... A co jiné (starší 1.7 nebo novější 1.9) MC veze na cizích serverech, také hází stejnou chybu?
    ... Subverze (třeba 1.8.1 kontra 1.8.9) na zdejší server, stále nic?
    ... A co verze s optifine (případně jen optifine a pak další forge+optifine jako mod do forge), nepomůže?

Pro testování lze použít (i bez WL, minimálně do lobby):
    Příklady jiných 1.8 (a někdy 1.9) serverů (bez uvozovek): "mc.hypixel.net", "eu.mineplex.com"
    Příklady jiného 1.7: "eu.shotbow.net"

P.S.: Pro jistotu zkontroluj, zda firewall neblokuje IP adresu 81.201.56.15 (testni třeba i ping a tracert/traceroute) a případně zkusit MC direct connect na 81.201.56.15 ... ale to obvykle hlásí jinou chybu než tuto, pokud je blokováno, ale kdo ví.
    Poslední úprava: 26. března 2016
    • Líbí Líbí x 1
  7. Sicka

Sicka Registered

Tak už jsem se připojil. Stačila jiná verze 1.8. Děkuji

Sdílej tuto stránku