1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Qipova pevnost

Vlákno v 'Stavby a projekty' založil AndarielCZ 08. června 2015.

1. AndarielCZ

AndarielCZ Registered

Zdravím. Jsem Andariel,a server znám přibližně tři roky.

Kdysi jsem Qipovi,mému kamarádovi,pomáhal postavit jeho ostrov. Umělý ostrov,ještě se Speedym.
    Potom jsem přestal hrát,a už jsem se s ním nějak nebavil. Ted,když jsem si na něj vzpomněl,vidím,
    že nemá čas na to,aby hrál,respektive už před rokem neměl čas. Je to škoda,protože si pamatuji,že
    jsem mu s tím pomáhal,najdete tam mnou postavené kostky,a myslím,že já jsem vhodný tomu,abych
    se o tento parádní výtvor postaral a vytvořil z něj něco úžasného. Nemám špatné stavby,na jednom
    serveru jsem stavil BigBen,atp,ale o to mi teď nejde. Nic bych neměnil,stavil bych jen vnitřek,aby to
    nevypadalo tak,jak to ted vypadá. Postavil bych tam starobylé domy,které se tam hodí.

-Andariel CZ

http://forum.majncraft.cz/threads/nabizim-pevnost-na-mori.8315/ Qipovo vlákno o tom,že na to nemá čas a nejraději by to někomu přenechal
    • Souhlasím Souhlasím x 2
    • Kreativní příspěvek Kreativní příspěvek x 1
  2. Vergis

Vergis Celebrita

Nevidím důvod, proč ne. Bylo by fajn, kdybys získal jeho vyjádření, ale asi ti to můžeme předat.
  3. Qip

Qip Registered

Zdravím,
    s Andarielem jsem si psal na fb a dávám mu veškerou moc. Můžeš ho dodělat podle původního konceptu, nebo si ho přetvořit podle svých představ.
    • Líbí Líbí x 4
    • Souhlasím Souhlasím x 1

Sdílej tuto stránku