1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

První dojmy?

Vlákno v 'Cobalt' založil lethalross 17. prosince 2011.

1. lethalross

lethalross Registered

Kdo koupil? Jaké jsou vaše první dojmy ze hry?

2.  
  3. Pulec

Pulec Administrátor

Už mám, je to super, na ovládání ať už na klávesnici nebo gamepadu se dá rychle zvyknout. Ve hře může hrát více hráčů najednou, stačí si vytvořit profil, zvolit deatmatch nebo něco jako capture the flag a je to. Botům zatím nejde nastavit obtížnost, a zdají se jako dostatečná challenge.
    Hráč využívá všelijaké triky například něco jako rocket jump z q3 nebo ut, v tomhle případě odrazit se od země útokem pěstí ve správnou chvíli. A těch granátů, flashbangů, zbraní, výbušnin a do toho bullet-time, nedivil bych se když někdo kouká na video ze hry nebo nějaký trailer, že se sotva vyzná co se tam děje.
    Hra hádám těžko omrzí, je to o učení jednotlivých triků a strategií a celkově zvládnout ovládání, dovedu si to představit na výbornou zábavu s několika gamepady na velké tv v obýváku připojené k výkonému htpc. :)

4. prot

prot God

Mně se hra líbí moc. Jediný problém vidím v ovládání, které je všechno jen ne intuitivní. Chce to nejspíš hodně hodin než se člověk naučí trochu ohánět :) .. a jak psal Pulec, s gamepadem u htpc a velké tv to musí být bomba!

5. Vergis

Vergis Celebrita

Vážně to zatím nemá multiplayer přes internet? To je pro mě jediný důvod, který mě odrazuje od koupě.

6. dwi

dwi God

@Vergis Zatim nema, ale driv nebo pozdeji bude. V Oxeye vi, ze lan/internet multiplayer je hodne zadanou featurou a maji uz i na to cloveka, ktery to bude implementovat.

7. lethalross

lethalross Registered

@Pulec Díky za shrnutí. Právě to ovládání mne doposud docela odrazovalo:) Xbox gamepad to teda jistí.

Právě to učení všemožných taktik, triků a postupů mne zaujalo. Škoda, že v tom clientovi nejde hru ani na pár minut testnout.

8. prot

prot God

Po dvou hodinách nepřetržité pařby s kamošem jsem zjistil, že to ovládání už mi nedělá vůbec problém a dokonale jsem si hru užil. Fakt to vypadá ze začátku složitější, než to je.. a to jak na klávesnici (tam bacha na cz klavesnici a prohozené Z Y) tak na gamepadu.

Ve dvou lidech super zábava a už se nemůžu dočkat na online multiplayer :)

9. lethalross

lethalross Registered

Také tak :) Během dovolený pořádně vyzkouším.

10. Vergis

Vergis Celebrita

11. Vergis

Vergis Celebrita

Tak mám taky koupeno, teď ještě sehnat někoho, s kým si to zahraju. :)

Sdílej tuto stránku