1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Návrh Projekt : Mesto Fort St.George

Vlákno v 'Schválené' založil cawa159 06. ledna 2015.

1. cawa159

cawa159 Registered

Už dlhšou dobou som chcel urobiť nejaký väčší projekt na servera majncraft a konečne som našiel super miesto pre vybudovanie nového mesta. Nemám tam ešte pomaly nič ani nether portal a tým vlastne nemám ani pripojenie na nether metro ale všetko je len začiatku keď sa pozriete na dynmapu (http://map.majncraft.cz/?worldname=world&mapname=surface&zoom=9&x=6852&y=64&z=6253) tak uvidíte že tam mám zatiaľ len postavenú maličkú pevnosť s nejakými malými farmami. Nechcem zatiaľ stavať nič veľké kým mi to sami nepovolíte. Mesto bude obsahovať určite Hl. budovu ktorá tam už je Maják, Domy pre obyvateľov dediny, Trhy, Farmy a ďalšie veci ... Vo pred hovorím že neviem aké to bude veľké ale zase obrovské to určite nebude. Materiály ktoré budem používať sú Rôzne druhy dreva , Cobblestone, Stone Brick, Vlna a rôzne ďalšie... Zatiaľ sme len dvaja ´´stavitelia´´ a to som ja (cawa159) a kamarát (Kay_ManSK). Týmto by som chcel urobiť aj taký menší nábor ľudí ktorý sa vyznajú v Stredovekých stavbách a pomohli by mi ako materiálom tak aj Skúsenosťami v stavaní (Pre ľudí ktorý pomôžu zaobstarám odmenu a volný dom). Myslím si že toto je všetko k tomu čo som chcel povedať už počkám len na váš ohlas :)

• Líbí Líbí x 2
  2.  
  3. _CJ_

_CJ_ while(true); ♾

Pro :)

• Líbí Líbí x 1
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  4. Testeuros

Testeuros Registered

Co jsem se díval na dynmapu, stavba vypadá (prozatím) velice pěkně. Ale zeptám se Vás otevřeně - co by Vaše městečko mohlo nabídnout v porovnání se zavedenými "firmami"? Co nabízíte navíc? ;)

5. cawa159

cawa159 Registered

Tak určite ako prvý bod môžeme dať začiatočníkom šancu sa niekde zabývať pretože naše volne domy budu uplne zadarmo alebo za malú cenu, potom mám nápad na také menšie súťaže napríklad jedna z vecí čo chcem posaviť sú dostihy s prekážkami za ktoré budú víťazovia dostávať rôzne ceny potom ešte rôzne shopy verejné doly verejne farmy atď... bude toho fakt veľa :)

• Líbí Líbí x 1
  6. Nouzitch

Nouzitch Registered

No jelikož nejsem vůůbec dobrý stavitel, tak bych vás mohl spíše zásobovat surovinami, protože projekt se mi líbí :) Pokud máte zájem tak pište o co :)

• Líbí Líbí x 1
  7. cawa159

cawa159 Registered

Ďakujem vážim si ľudí ktorý hneď bez váhania chcú podporiť človeka ktorý sa o niečo snaží a áno tvoju ponuku prímam a o presných surovinách by som sa dohodol už na servery ale ešte raz ďakujem veľmi to potrebujem :)

• Líbí Líbí x 2
  8. Vergis

Vergis Celebrita

Já jsem taky pro, snad vydržíte. :)

• Líbí Líbí x 2
  9. Bedrych

Bedrych Klingon

Jo, taky dávám svůj hlas.
    Líbí se mi Tvoje nadšení, to je pro Majncraft nejdůležitější věc.

10. Amunak

Amunak Worldedit Trollmasta

Taky se mi to líbí.

Jen pro @cawa159 odpověď na msg: přesunutím do sekce „schválené projekty“ je to schválené, takže teď už máš naše oficiální požehnání ;)

• Líbí Líbí x 1
    • Zábavné Zábavné x 1

Sdílej tuto stránku