1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Příspěvky na server

Vlákno v 'Informace' založil Pulec 26. ledna 2011.

1. Pulec

Pulec Administrátor

Majncraft vznikl za peníze a bez pěnez se bohužel neobejde, nejdražší je tedy provoz serveru samotného, zatím se nějakým způsobem platí, ale to tak nebude do nekonečna. Na serveru se za přibližně 3 měsíců objevilo kolem 300 lidí, někteří ho navštívili na chvíli, jiní se přišli na začátku a zůstávají dodnes.
    Kdyby každý z nich dal měsíčně čtvrt částky běžné pro většinu MMORPG her, tedy odhadem 77,- kč. Zaplatil by se alespoň z části měsíční provoz serveru a případné peníze navíc se ušetří na další měsíce. S Bukkitem se objevilo spoustu možností ať už jen v rozmanitosti nastavení serveru a tím určovat tzv herní mód např sandbox, survival pvp a další.
    Momentálně v server "týmu" moc lidí není a hodilo by se pár Bukkitu znalých nebo i ti co se vyznají v Javě, databázích a php na různé možnosti propojení serveru se stránkami. Peníze z příspěvku by se pak spravedlivě rozdělili a tím popohnali tyto osoby k další prací, protože v dnešním světe peníze mají takovou moc. Nejhlavnější je ale solidní nastavení hratelnosti, co povolit, co jak nastavit, jaké dát možnosti hráčům atd. Možností je spousta a výsledků ještě více, proto je potřeba tzv "betatest" což je ono hraní ale spíše podávání reportů, nebo případné nápady co by se dalo vylepšit nebo naopak zrušit atd.

Kdo tedy chce přispět na majncraft a jeho server, použijte tyto údaje k zaslání libovolné částky.
    Příspěvek přes paypal je taky možný přes stránku Příspěvky na server a button Donate, ale Paypalu si vždy nějakou menší částku vezme :-/
    Např. z 530 Kč zbyde cca 505 Kč nebo z 250 Kč zbyde cca 230,25 Kč atd.

Posláním peníze přes bankovní převod nebo poštovní poukázku by pravděpodobně znamenalo méně peněz pro Neviditelnou Ruku.

Pro přehlednost posílejte prosím s variabilním symbolem 77.
    ZMĚNA: Protože se stává že chodí spoustu příspěvků najednou, tak je lepší když si každý vymyslíte vlastní Variabilní Symbol, jeho maximální délka je 10 znaků.
    Stačí klidně číslo 1, na poštovní poukázce se číslo píše úplně vpravo, zbytek jsou automaticky 0.

Tak si klidně zkoušejte různé seedy při tvoření světa, jakýkoliv od 1 do 10 znaků. Například seed 0 je fajn. :)

Kód:
    Pro Čechy:
    Číslo účtu - 670100-2208934549/6210

Pro Slováky:
    Číslo účtu - 2200218417 / 8330
    Nově číslo BBAN by mělo být:
    SK37 8330 0000 0022 0021 8417

pro jistotu si to však překontrolujte. :-)

V příkazu uveďte náhodný variabilní symbol a napište ho prosím do příspěvku

U poštovní poukázky by se správně měla napsat adresa majitele účtu, není to nutné ale některým pošťákům a pošťačkám to může vadit. Pokud ji tedy potřebujete napište mi soukromou zprávu.

Pokud přispějete napište do tohoto threadu a dobrý pocit budiž vaši odměnou. :)

Po přijetí financí bankou budete zapsání do seznamu příspěvku na server a pokud částka přesáhne
    minimum 200 Kč, budete zapsáni do skupiny Sponzorů na serveru.

Na serveru máme několik odměn pro hráče, kteří se ve skupině Sponzorů nachází:
    - příkaz /pr i ukazující změny kostek, přístupů do dveří, truhel a další úkony
    - příkaz /tps na zjištění aktuálních ticků serveru
    - zelená barva nicku
    Poslední úprava: 21. února 2016
    • Líbí Líbí x 9
  2. deman

deman Registered

Re: Příspěvky na server

Povedzte co dostanem a poslem 10€
  3. Pulec

Pulec Administrátor

Nejsem si jistý, nechci jako v reálném světe rozdělovat lidi na platící a neplatící. Ani ti jako admin nemůžu přidat libovolný počet předmětů nejen z důvodu značné výhody oproti ostatním, a hlavní zábava je si získat všechno sám, přes příkaz je to cheat o ničem. Momentálně ti nemůžu slíbit nic. Jen to že pomůžeš lidem co se o to starají a klidně mezi nimi můžeš být i ty, místo pro tvorbu a takové té práce to tu vyvážit je spousta.
    • Souhlasím Souhlasím x 2
  4. czp

czp Registered

Dostaneš dobrej pocit a možná nějakou barvičku nebo tak něco, ale s itemama nepočítej, nebylo by to fér vůči těm co nemaj jak zaplatit (a nebo nechtěj zaplatit...).
    • Souhlasím Souhlasím x 7
  5. Pulec

Pulec Administrátor

Juzzek jako první přispěl na provoz, takže je to tak 300/1650 kč za měsíc na server(y) i web zároveň.
    Bylo by-li víc peněz než 17 stovek, rozdělilo by se to rovným dílem mezi lidi co se starají nebo píšou na web a pro moderátory na serveru.
    • Informativní Informativní x 1
  6. santus

santus Registered

V nejbližších dnech se pokusím něco přisipat pře poštu snad vám trochu pomohu i když na serveru nehraji :)
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  7. moonshadow7

moonshadow7 Registered

Tak jsem testnul chytry Paypal cudlik, snad ty dve stovecky dorazi v poradku:)
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  8. Pulec

Pulec Administrátor

Ano na paypalu uz je zase neco navic, diky.
    Ale skoda ze si paypal bere "dane" za transakce, z 500 je tam 463 kc :/ Oskubou vsechny.
  9. M4D

M4D Registered

Zdravím,
    Pulec můžeš mě prosím kontaktovat na můj mail? (<!-- e --><a href="mailto:m.cabi@seznam.cz">m.cabi@seznam.cz</a><!-- e -->) Napadlo mě totiž jak vyřešit ten problém s placením serveru, ale nejsem si jistý jestli je to možné. Potřeboval bych se tě zeptat na některé informace a tady to nechci probírat. :)
  10. Foxtrotcze

Foxtrotcze Registered

Tak jsem něco poslal, ale na tom nezáleží.

Napadla mě odměna za přispění na server. Pokud by to šlo, tak by se mohli rezervovat místa na serveru pro ty co přispěli, aby se mohli napojit i když bude server plný.
    • Děkuji! Děkuji! x 2
  11. Pulec

Pulec Administrátor

Super, přidáno i 380kč co přišlo na účet, ale minus výdaje Neviditelné Ruky to je celkem ne skoro 1600 ale 1500.
    Jeste kousek a uz se muze rozdelovat mezi pracujici Majncraftaky, tim myslim i ty ve hre nejen na webu.

Jasne Foxtrot, dobry napad, pridam reserved list, v posledni dobe se to nejak zaclo preplnovat.

Pro prehlednost prosim kazdeho kdo prispeje, sem napsat at vim kdo a kdy, zacina v tom byt slusny binec.
  12. lethalross

lethalross Registered

Neco malo pres Paypal mate i ode mne - at se dari :)
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  13. Pulec

Pulec Administrátor

A nick ve hře? Abys mohl na reserved list
    A ten druhý co poslal před chvílí taky nick :)

Z 350kc 318kc takze ted uz 1818 kc :D To uz pomalu muzu zacit rozdelovat do dalšího měsíce. Ale mám v tom celkem binec, bude na to potřeba asi zvlášť účet a asi nějaká sekretářka :D
  14. Mach31

Mach31 Registered

Zdravim, poslal jsem Vám také příspěvek. 200 Kč přes PayPal. Mohl bych na whitelist ?
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  15. lethalross

lethalross Registered

Totozny - lethalross ;)
  16. Pulec

Pulec Administrátor

Jasne na Whitelist I Reserved list

přidaný Borek_Stavitel

konečně rozjetý reserved list

aktuální build craftbukkitu má velký problém se zátěží, je potřeba několik úprav na serveru
  17. Podivuhodný Wujc

Podivuhodný Wujc Registered

Dal jsem trvalák s var. sym.: OS wujc
    100,- / měsíc
  18. Tweety

Tweety Registered

máte tam 200Kč
    zpráva pro příjemce je: Paulos
    můj nick ve hře: Paulos007
    prachy přijdou nezpozději zítra

důkaz:

a pokud to mají modi zadara, tak bych byl taky rád modem, jsem spolehlivý, jsem tu často a umím poradit ;)

jo a taky nedávejte modům prachy, ale spíš financujte chod serveru na další měsíce, ať to neni jak WoW, každej měsíc cálovat :D
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  19. dog.big

dog.big Registered

Zdravím,

vzhledem k tomu, že Vašemu serveru fandím, jsem se rozhodl Vám též poslat příspěvek skrze PayPal. Pokud by měl Váš team zájem, rád bych se ujal funkce mod na beta serveru a to poněvadž bydlím v Haunted Village, kde zatím mod není.
    Můj herní nick: dogbig
    Uživateli Pulec jsem zaslal PM potvrzení o transakci. Díky za spolupráci.
  20. lethalross

lethalross Registered

S timhle souhlas, podporujeme tak chod serveru, nikoliv jednotlivce :)

Sdílej tuto stránku