1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Doprava Pozemní železnice

Vlákno v 'Stavby a projekty' založil Charrles 05. března 2016.

1. OgbeniMio

OgbeniMio Registered

Zdravým, na žádost zmapování tras jsem si udělal trochu času a vše nakonec zmapoval, snad jsem tedy na nic nezapomněl. :) Chtělo by to pohnout s trasou Majnov -> CESCO -> Sicka, a započít trasu směr jihozápad, aby se dalo dostat do všech koutů světa, je to vážně pěkná projížďka :)

Plná - bezproblémový průjezd ve vozíku.
    Šrafovaná - nedokončená trasa, chůze/vozík.
    mapa v1.3

BTW update: Rád bych se trasy na jihozápad ujal, začnu plánovat trasu, která by nejspíše zatím mohla končit u hospody na mýtince, pokud by jste měli někdo cestou zájem o zastávku tak mi dejte vědět. ;)

update 2: Přidána 14.2. nově aktualizovaná mapa kolejí (bourgneuf -> CESCO -> Thunder Hill)
    update 3: Přidána 15.2. nově aktualizovaná mapa kolejí (bourgneuf -> majnov)
    update 4: Přidána 26.2. přidána dokončená část metra v TH, objevena dokončená část tratě v okolí Oakwell fort, zahájena výstavba tratě propojující Oranžovou linku.
    Poslední úprava: 26. února 2017
    • Líbí Líbí x 4
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  2. Toonu

Toonu Registered

Doporučuju do nedokončených dodat i naše MHD Thunder Hill ogbeni. Sahá od bažiny až po černobyl, akorát koleje ještě nebyly položeny. Nicméně větrací šachty, zastávky apod již stojí. :)
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  3. OgbeniMio

OgbeniMio Registered

Metro v TH tam zaznačím až bude funkční, takto stále postrádá smysl, byl by v tom velký zmatek ;)
    • Informativní Informativní x 2
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  4. Toonu

Toonu Registered

Pak ti poskytneme městské plánovací výkresy. ;)
  5. OgbeniMio

OgbeniMio Registered

mapa v1.3

update 4: Přidána 26.2. přidána dokončená část metra v TH, objevena dokončená část tratě v okolí Oakwell fort, zahájena výstavba tratě propojující Oranžovou linku.
    • Děkuji! Děkuji! x 2
    • Líbí Líbí x 1

Sdílej tuto stránku