1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Plugin Bettershop a jeho problémy pro dwiho

Vlákno v 'Diskuze' založil RoyalDonut 05. února 2016.

1. lukkiOO7

lukkiOO7 Registered

Tak mi to možná jen neukazuje u lektvarů, večer zkontroluju..
  2. dwi

dwi God

Musíš nastavit cenu, pak nějaké limity a procentualní změnu a ono by to pak mělo nějak dynamicky regulovat cenu podle toho, jak se ten předmět prodává. Regulace vychází z původní ceny předmětu, která je v proměnné OrigPrice: 5. Bohužel to tak vypadá, že tahle proměnná se při změně ceny v obchodu nemění :/.
    Tahle featura není nikde moc popsána.
    • Líbí Líbí x 1
  3. Potkan8

Potkan8 Registered

Nevím, jestli za to může přímo BetterShop, ale občas se mi stane, že mi těsně nad obchodama probliknou itemy uložené v shopech (jako by tam byly pohozené, ale probliknou na strašně krátký moment). Co jsem vypozoroval, děje se mi to nejčastěji když sedím na koni a hlavou vjedu do stropu, hituje mě to a rozhlédnu se.
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  4. Webess

Webess Nightmare

Potvrdzujem. Nemôže za to modpack?
  5. RoyalDonut

RoyalDonut Moderátor

jo dela to rejnokovo modpack , kdyz zapnes hru bez toho modpacku uvidis nad bednou holografickou ikonu, ta se da zapnout primo v obchode u toho itemu, rejnock uz to vi a pracuje na nejakem reseni
  6. lukkiOO7

lukkiOO7 Registered

jj, ukazuje mi to jen POTION, ale už ne jaký.. což je pro můj obchdod s lekvary, docela nic neříkající informace.. ale to už je jedno, jak říkám, hlavně že to fachá.

Lukki
  7. Potkan8

Potkan8 Registered

Nemám rejnockův modpack, ale hádám, že za to může Zyin's. A já si říkal, na co je tam ta holografická ikonka, když jsem po zapnutí nikde nic neviděl :-D Jsem zvědavý, čím to je :)
  8. dwi

dwi God

Hádám že Zyin'sem
  9. Webess

Webess Nightmare

@dwi Vyskytol sa problém pri písaní do trade chatu za pomoci /t sprava Správa, za ktorú ma to vyhodilo:
    /t v shope na promenade na tvojej strane niekto predava... len polished si z toho musis spravit :D
    Chybová správa: [Proxy] Lost connection to server.
    Síce to nebude asi problém so shopmi, ale je to trade chat :D

//Skúšal som aj /e, /l, /g, /h - tam to nekope.
  10. lukkiOO7

lukkiOO7 Registered

Vím, ze je to bug, ale líbí se mi to.. Hehe

Sent from my iPhone using Tapatalk
  11. Webess

Webess Nightmare

Obrovský bug, ktorý z neprístupní obchod a prípadne duplikuje veci. Predvediem modovi hneď ako sa pripojí, lebo to je na dlhé písanie.

Okrem toho mi to zožralo niekoľko vecí + veci, čo boli v shope.
    Poslední úprava: 20. února 2016
    • Zábavné Zábavné x 2
  12. Webess

Webess Nightmare

Dva dni po sebe mi zmizlo zo shopu s názvom Clay3 po približne 500ks bieleho clayu. Stalo sa to vždy cez noc. neviem, či je nejaký väčší reštart cez noc alebo čo, ale počas reštartov cez deň to bolo v pohode. Taktiež sa mi v tom shope vymazal blacklist. Teraz som tam vložil len dva stacky na test.

//edit: Vymazalo to aj správcu.

//edit 18:55: Tak už stadiaľ zmizli aj tie dva stacky.

//edit 21:39: vytvoril som špeciálny shop, kde som dal pár kusov bieleho clayu, aby sme prišli na to, či to robí iba tento druh alebo je to problém v tom shope.
    Poslední úprava: 21. února 2016
  13. scor78

scor78 Registered

Když to tu tak pročítám, tak si říkám, že založit si shop je dobrej adrenalin. :D Zlatej starej chestshop. Ten sice toho moc neuměl, ale co uměl, to uměl dobře.
    • Souhlasím Souhlasím x 5
  14. Webess

Webess Nightmare

@dwi takže je to problém s white clayom - zmizol aj z test shopu. Prosím opraviť.
    • Informativní Informativní x 1
  15. dwi

dwi God

• Líbí Líbí x 1
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  16. $kill

$kill Registered

Liska for admin, dělá tady pomalu víc práce než většina dalších lidí, just sayin.
    • Nesouhlasím Nesouhlasím x 4
    • Souhlasím Souhlasím x 2
    • Zábavné Zábavné x 1
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  17. Potkan8

Potkan8 Registered

Objevil jsem celkem DOST závažný bug. Jde o to, že když lišce prodávám birch saplingy, sice dostávám peníze, saplingy mi to ovšem nebere. Zkoušeno v různém množství, pokaždé mi to přičetlo peníze, ale saplingy nevzalo. Zkusil to i Webess a dělá mu to to samé. Nevím, jestli je to třeba způsobeno tím, že liška má málo peněz, ale v podstatě se jedná o neomezený zisk peněz (samozřejmě jen jednostranně, na liškův účet musejí peníze zase přicházet). Problém ještě je, zda-li se lišce dané saplingy přičtou, nebo jestli mi prostě zůstanou. Teoreticky by se pak mohlo jednat i o duplikaci. Doporučuji @nicefox1, aby zkontroloval, zda-li mu saplingy opravdu přišli, nebo ho tímto "okrádáme". Modreq samozřejmě vypsán. Každopádně rozhodně doporučuji minimálně daný item z výkupny odebrat a pořádně to prošetřit. Btw. omlouvám se lišce, případně jestli to duplikuje itemy tak všem, prodal jsem toho celkem dost, než jsem si všiml, že mi to už ty saplingy nebere. Případné škody jsem ochoten uhradit. (Ale dám ruku do ohně za to, že ze začátku výkup probíhal naprosto v pořádku!)

E/ Potvrzena hypotéza, že bettershop duplikuje!
    Poslední úprava: 02. března 2016
    • Informativní Informativní x 1
  18. kurek007

kurek007 Registered

Já mu prodával saplingy včera a to to ještě fungovalo dobře - dostal jsem peníze a saplingy mi z inventáře zmizely.
    • Líbí Líbí x 1
  19. Laranto

Laranto Lrrr

Asi mám taky chybu, bohužel se mi ji zatím nepovedlo zreplikovat, tak alespoň popíši situaci.
    Založil jsem obchod, obsahoval Vines a Fern, každý prodávaný po 16 kusech.
    F0rby skoupil všechny Vines.
    Dnes otevřu obchod, Vines je zpět původní množství, Fern zůstal 1 s cenou resetovanou na 5 cr, prodávané množství se také resetovalo na 1.
    V historii obchodu není žádný záznam. Ani ten od F0rbyho
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  20. Webess

Webess Nightmare

Mohla by sa prosím odstrániť tá otravná hláška, ktorá vyskočí cez celú obrazovku, keď si niekto niečo kúpi? Stačí, že to píše v chate.

Sdílej tuto stránku