1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Plch

Vlákno v 'Tresty' založil Webess 07. února 2017.

1. Webess

Webess Nightmare

Vopred upozorňujem, že táto téma neslúži na očiernenie @Plcha, ale na objasnenie skoro dvoch mesiacov odkedy prebral York a týždeň od jeho odobratia, aby sme to moderátori mali pekne pokope a rozmysleli si, či mu bude ešte nejaký projekt schválený.

Všetci viete ako dopadol York od prebratia Plchom (~začiatok decembra/prosinca), a že mu bol na konci januára/ledna odobraný, pretože za necelé dva mesiace nespravil skoro nič.

Najprehľadnejšie to bude zaznamenať pomocou časovej osi:
    ~8.12.2016 - York bol odovzdaný Plchovi.
    ~16.12.2016 - Zabral tento ostrov, pričom osvetlil aj tento ostrov (nový hráči si tak mohli myslieť, že je zabraný; prvý ostrov v prípade záujmu oficiálne patrí Ekomestečku @marquecz).
    ~25.12.2016 - Plch požiadal o pridelenie ostrovu, ktorý zostal po demolovaní.

~28.12.2016 - Namiesto pokračovanie v stavbe Yorku vypisuje na fóre na profil používateľov a pýta sa, čo stavajú.
    ~1.1.2017 - Stavbu KusBurgu prebral @Tr0jaN_, čím odľahčil Plcha, aby sa mohol venovať mestu.
    ~2.2.2017 - Namiesto toho, aby sa venoval Yorku navštívi niektoré ne/dokončené stavby a nechá im tam odkaz. @pragos našiel podobných odkazov po rôznych stavbách viacero.
    ~14.1.2017 - po vyše mesiaci poslal do fóra update, kde skonštatoval, že za ten čas odstránil stavby z Východného Yorku (bolo tam pár domčekov a cesta od Yorku).
    ~26.1.2017 - Namiesto toho, aby pracoval na Yorku sa bol radšej pozrieť na rollback Poľa gravitácie, aj keď mal vyslovené od viacerých moderátorov, že má ísť pracovať na Yorku.
    ~26.1.2017 - TrojaN_ dokončil KusBurg. V príspevku tiež spomínal, že Plch s pomocníkmi za ten čas, čo on staval KusBurg (26 dní) nespravili v Yorku nič poriadne, ďalej mu od Plcha nebola poskytnutá sľúbená materiálna pomoc.
    ~31.1.2017 - bol York Plchovi odobratý a bol požiadaný, aby si odniesol svoje osobné veci z Yorku.
    ~31.1.2017 - Konštatuje, že za skoro dva mesiace, čo mu bol York pridelený zbúral pár domov, postavil CNC a urobil dizajn Zombie trapky.
    ~31.1.2017 - @Tobacc vyjadril záujem o prebratie Yorku a ešte v ten deň ho preberá.
    ~31.1.2017 - Plch sa sťahuje a začína stavať na tomto mieste, vedľa sídla TooSexyForCs.
    ~2.2.2017 - Tobacc ma ingame kontaktuje, že sa v sklade Yorku nenachádza skoro žiadny materiál. Spravil som rýchly prieskum a našiel som túto prepísanú ceduľku. Celkom rýchlo pretriedil tie veci.
    ~ Plch bol znovu upozornený na to, aby si zobral len svoje osobné veci. Kontaktoval ho aj Tobacc, aby vrátil do skladu všetky veci, ale Plch sa vyhováral.
    ~4.2.2017 - Plch sa sťahuje sem.
    ~4.2.2017 - Plch má záujem o žeriav z projektu Priehrada 8, ten mu bol zatrhnutý z dôvodov, ktoré sú uvedené aj tu a bolo mu oznámene, že mu po fiasku s Yorkom nebude nič pridelené.
    ~6.2.2017 - Po šiestich dňoch Plch odovzdal časť materiálu Tobaccovi dobrovoľne. Väčšinu som, ale musel pohľadať ja a odomknúť truhly.
    ~6.2.2017 - Plch kontaktuje hráčov a moderátora, či im náhodou niekto neprenechá nedostavanú stavbu.
    ~ Ignoroval moju otázku. Dostal kick. Ďalej prebiehala konverzácia, kde boli spomenuté hore uvedené fakty. Potom mu bolo znovu povedané, že po fiasku s Yorkom a so zadržiavaním jeho materiálu, mu tento ostrov a veci bývalého majiteľa pridelené nebudú. Keďže stále trval na tom, že ten ostrov je jeho, tak som mu vysvetlil, že ten ostrov som prevzal ja, a že jeho bývalý majiteľ mi neodpovedal na správu. Potom prešla debata znovu na York, kde nám stále hovoril rovnaké argumenty. Požiadal som ho, aby nám ukázal to, čo spravil v Yorku. Začal sa vyhovárať, že nemá dosť času na to, aby nám ho išiel ukázať (pritom ešte minimálne 5 minút s nami debatoval). Potom som mu znova zopakoval argumenty, ktoré sú spomenuté vyššie. Debata sa vrátila znovu k ostrovu a jeho prebratiu. Nechal som to na @_Eazy_ho, pretože mi neprišlo vhodné sa veľmi miešať do tejto debaty, keďže sa jedná o ostrov, ktorý som prebral a začal na ňom pracovať. Vysvetlil som mu ako to je to s prebraním stavieb. Stále si išiel svoje o tom, že by ten ostrov pripadol mne až po dátume demolovania. Odpojil sa. (Toto je prepis série screenshotov. Nie je problém ich uploadnúť.)

Takže, rýchle zhrnutie:
    Plch sa namiesto toho, aby pracoval na Yorku skôr zaujímal o iných hráčov. Za prvý mesiac zbúral len pár domov, za druhý mesiac zbúral ďalšie domy a postavil CNC. Medzitým ešte stihol obsadiť dva ostrovy. Potom ako mu bol York odobraný, odniesol materiál na viaceré miesta a odmietal ho vydať hráčovi Tobacc, ktorý York prebral. Od toho ako prebral York doteraz (cca 2 mesiace) vystriedal štyri (4!; zvýraznené v časovej osi; a to sú len tie, ktoré som našiel) miesta, na ktorých sa usídlil a dva projekty mu neboli po fiasku s Yorkom odovzdané. Vzhľadom na to, že máme nedostatok miesta na mape je to nehorázne plytvanie miestom.

Na základe vyššie napísaného ti udeľujem trest: nasledujúce 3 mesiace nedostaneš povolenie na žiadny projekt a do tejto témy mi prosím oznám, na ktorom mieste budeš bývať. Ostatné prosím vráť do pôvodného stavu. Na všetko máš 7 dní.

V prípade, že sa tu objavujú nejaké chyby, talk mi to prepáčte, ale písal som to niekoľko hodín až do noci.
    • Souhlasím x 8
    • Děkuji! x 5
    • Nesouhlasím x 2
    • Informativní x 2
    • Kreativní příspěvek x 1
  2. marquecz

marquecz Registered

Co se týče mě, o ostrov bych měl velký zájem. Je ve 150blokové vzdálenosti ode mě a ve hře navíc i na dohled. Už s ním mám trochu vymyšlené nějaké plány do budoucna. Jen vím, že kdysi patřil @klevik5, tak bych jenom rád věděl, jestli je s tím v pohodě.

Pokud jde o Plcha, asi se k tomu nemám co vyjadřovat, každopádně zakládat nová sídla a ještě chtít přebírat další projekty, dokud není ten stávající v nějaké koukatelné podobě, zvlášť pokud jde o tak významný projekt jako York, určitě není dobrý přístup a jestli Plch od začátku věděl, že chce stavět jiné věci, nejspíš neměl o převzetí ani žádat, ale na druhou stranu si nemyslím, že je pro řádné dokončení produktivní kontrolovat, jestli Plch tráví každou vteřinu na serveru stavěním Yorku a vyčítat mu, když se jde podívat na demolici nebo na projekty jiných hráčů. I když je dostavba Yorku velká zodpovědnost, hraní na Majncraftu by měla být především zábava a stavět by se mělo s chutí, a ne z povinnosti kontrolované někým seshora.
    • Souhlasím Souhlasím x 7
    • Líbí Líbí x 4
  3. Webess

Webess Nightmare

Keď ti mám pravdu povedať nikto ho nekontroloval. Moderátori sme si ho začali všímať, až keď Tr0jaN_ dostaval KusBurg a napísal, že kým on staval KusBurg, tak Plch nespravil na Yorku poriadne nič. Pritom KusBurg staval skoro mesiac. Plch vtedy dostal aj ultimátum, aby začal stavať, ale samozrejme nič nespravil. "Vyhrocovať" sa to začalo, keď nechcel vrátiť materiál Yorku a začal sa vyhovárať, až sa to včera "vyhrotilo" úplne, keď pragos našiel tie cedulky a Plch chcel prebrať ďalšie dva projekty (a to sú len tie, o ktorých som sa dozvedel). Včera som zabil celý večer tým, že som išiel po stopách Plcha a zistil, čo kedy robil, kde sa kedy sťahoval atp., aby som dal jasne najavo, že sa za posledné dva mesiace sťahoval priemerne každý druhý týždeň a namiesto toho, aby venoval čas Yorku radšej behal po serveri. Hore som zmapoval, čas kedy sa zaujímal o niečo iné ako York. Keby sa medzitým na Yorku pokročilo, nikoho by nezaujímalo, či bol niekde inde. Lenže, keď bol všade, len nie v Yorku, na ktorom sa za ten čas nič nestalo, tak je to dôkaz toho, že namiesto toho, aby pokročil na Yorku radšej behal po serveri.

Po dohode s klevikom (cez SS alebo na serveri) je ostrov tvoj. Ostrov je tvoj, klevik s tým problém nemá. Budem rád, ak na tom druhom ostrove povolíš stavbu nejakému hráčovi, ktorý bude mať záujem, keďže nie je 150 blokov vzdialený.
    Poslední úprava: 07. února 2017
    • Líbí Líbí x 2
    • Informativní Informativní x 2
    • Nesouhlasím Nesouhlasím x 1
  4. LlittleLlama

LlittleLlama Registered

Info od lamy: Plch si vzal na svou chajdu se stone střechou nějakej pozemek v Majnově, psal mi to do PM, ale neměl jsem čas to řešit. Jdu ho hledat.

//E nic jsem nenašel
    Poslední úprava: 07. února 2017
    • Informativní Informativní x 2
    • Zábavné Zábavné x 1
    • WTF WTF x 1
  5. Tobacc

Tobacc Registered

Abych pravdu řekl, řešení každý pitomý bedny, kterou si někde zašil, mě začínalo štvát víc a víc. Na celým projektu udělal nic, měl akorát spoustu keců a skutek utek. Se svým přístupem to může zkusit v politice, nahrabat si materiál na stavbu města, který si pak "náhodou" promíchá se svýma věcma a přestěhuje si je šestkrát někam jinam.. Vážně si nemyslím, že zrovna na tomto serveru bych měl pobíhat po mapě a hledat bedny, které jsou zamčené na něj, kontaktovat Webesse a ptát se, co je v bedně.. nehledě na to, že vykradl celý sklad Yorku, který přestěhoval k Sexymu jakožto "svůj majetek" a ještě mu dovolil si z těch surovin postavit sídlo.. Příjde mi to jako nechutnej podvod zneužít něčí suroviny, který dostal za účelem výstavby Yorku a ne svého sídla.. V podstatě mi to příjde jako krádež, nehledě na výmluvy typu "že jsem bohatý hráč" a "že mi suroviny rozhodně chybět nebudou, tak si je nechá". Taktéž nepřihlížím k tomu, že ještě předtím, než chestky odemkl, tak z nich opětovně vytahal nějaké suroviny, i přes to, že do chatu psal, že si bere pro příklad "16 ironblocků" a nenápadně si vytáhl celý stack. Neměl jsem na tohle náladu řešit a většinu věcí mi odevzdal, ale jeho přístup beru pouze jako vyjebávání s moderátory i s hráči, kteří mu na stavbu přispěli v dobrém úmyslu.

Byl bych za to, aby trest v podobě neschvalování projektů nebyl to jediné, co obdrží, protože takovýto člověk je schopen vytunelovat, ukrást a zahrabat si veškerý suroviny po celý mapě, jenom aby nemusel vracet to, co mu ani nenáleží.
    • Líbí Líbí x 2
    • Souhlasím Souhlasím x 1
    • Nesouhlasím Nesouhlasím x 1
    • Informativní Informativní x 1
  6. Plch

Plch Registered

Zde jsem sepsal následující seznam co se bude dít za následujících 7 dní :
    1. Zbouraní vily u TooSexy
    2. Odvolnění zabraních pozemků a ostrova
    3. Pohodlné stárnutí zde
    Je dosti možné, že jsem na něco zapomněl, tak když tak napište já to doupravím.
    Aktuálně ani nemám moc chuť na hraní a čas, takže nehodlám být moc aktivní v blízké budoucnosti.
    • Líbí Líbí x 1
  7. TheZoonder

TheZoonder Registered

Odvolnění? zabraních?
    • Zábavné Zábavné x 6
  8. Toonu

Toonu Registered

Myslím že myslel uvolnění zabraných ;)

Sent from my iPad using Tapatalk
  9. scor78

scor78 Registered

Hádám, že všichni si to hned přeložili @Toonu. Avšak já se přikláním ke slovu "odvolnění", tohle vymyslíš snad jen v češtině. :D Když jsem to prvně četl, hned jsem si vzpomněl na bývalého ministra (z ODS), který spáchaný podvod vysvětlil novinářům větou: "Milióny jsem odklonil v době rozvodu kvůli manželce". :D
    • Zábavné Zábavné x 8

Sdílej tuto stránku