1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Planéty

Vlákno v 'Kvadrant ostatních' založil Rick 11. března 2013.

1. Rick

Rick Moderátor

Ahoj,
    dnes ma napadlo postaviť menšie planéty v tvare kocky (česky kostky :D). Jednalo by sa o jednu, poprípade viac planét, roztrúsených po vesmíre. Materiál by bol pre každú planétu špecifický, napadá ma napríklad endstone, alebo stone only. Planéty by boli vysoké maximálne 64 blokov, ale rátam skôr s 32, záležalo by na veľkosti hornej strany. Planéty by sa mohli využit napríklad ako vesmírne stanice alebo luxusné domy.

Píšem sem hlavne kvôli názoru ostatných, ak by sa vám nápad zapáčil, skúsil by som spraviť aj nejaký ten návrh v creative.

• Líbí Líbí x 10
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  2.  
  3. vmprima

vmprima Registered

moc si neumím představit jak bude vypadat ve vesmíru levitující stonová krychle...

4. Yubeh

Yubeh VIP

Mno, to budu pekne male planety :D
    Pri vyske 32 blokov z toho vznikne bud maly, z dynmapy takmer neviditelny asteroid, alebo to bude lietajuca doska...

• Zábavné Zábavné x 13
  5. Rick

Rick Moderátor

Samozrejme planujem aj nejake tie mensie jaskyne, priepasti a tiez udrzanie vrstiev ako na vanille (grass-dirt-stone-bedrock) samozrejme s inymi materialmi. Ked bude cas pustim sa do mensieho navrhu.

6. Premysl

Premysl Registered

A nechceš to udělat né ve stylu skyblocku, kde všechno je směrem nahoru, ale nějak takhle?:
    (jestli to tak zamýšlíš, tak se omlouvám, ale nechtěl jsem nechat uniknout realizaci skvělého nápadu :D)

• Líbí Líbí x 8
  7. Rick

Rick Moderátor

Ano, keďže sa vo vesmíre dá lietať, je možné že to bude spravené takto.

8. Vergis

Vergis Celebrita

Chce to rozhodně nejdřív vyzkoušet, holá krychle by prostě nemohla vypadat dobře. Možná by pomohlo i prostě trochu zaoblit rohy. To, co posílal Premysl, je další možnost.

Já osobně mám v plánu taky jedno vesmírné těleso, bude to ale (ne úplně) normální koule. Až dokončím, co mám rozdělané, pošlu návrh.

9. utheraptor

utheraptor Midnight Wanderer

Premyslův nápad je nádherný, ale naráží to na zásadní fakt, že některé bloky (třeba celkem esenciální tráva) se nedají otáčet. :grumpy:

• Souhlasím Souhlasím x 2
  10. KubaCraftovsky

KubaCraftovsky RIP IN PEACE

Tak se bude muset použít umělý golfový trávník (lime wool) :)

• Líbí Líbí x 3
    • Zábavné Zábavné x 3
  11. Premysl

Premysl Registered

Nějak tak mě to napadlo, když jsem si ten problém uvědomil. Ještě musíme vyřešit problém s vodními/lávovými jezírky.

12. Fotr

Fotr cunt

Já bych si to celé představil takto : 2013-03-12_15.20.10.png
    2013-03-12_15.34.01.png

• Líbí Líbí x 11
    • Zábavné Zábavné x 2
    • Kreativní příspěvek Kreativní příspěvek x 2
  13. Premysl

Premysl Registered

To první vypadá hezky, akorát bych používal jen tu tmavší vlnu, je to takové nepřirozeně strakaté. A u té vody by měl být písek, tudíž bych radši použil sandstone. A pak si ještě drobně rýpnu do melounů, ty to tam trochu kazí tím stonkem nahoře :D .

• Nesouhlasím Nesouhlasím x 1
  14. Fotr

Fotr cunt

Takže takhle ? : 2013-03-12_16.28.38.png

• Líbí Líbí x 2
  15. utheraptor

utheraptor Midnight Wanderer

Ale no tak, trochu života a fantazie do toho umírání. S vlnou souhlasím, ale ostatní je podle mne v pořádku. :)

EDIT: Taky si něco črtnu, mám naprosto úžasný nápad a moje srdce vědce nad ním plesá.

• Líbí Líbí x 3
  16. Fotr

Fotr cunt

Dobře tedy, tak ještě jednou... pro úplnou spokojenost všech : 2013-03-12_16.38.37.png

• Líbí Líbí x 1
  17. Premysl

Premysl Registered

Nu dobrá, já to tak zas nemysel :) . Nicméně vzdávám hold, zkoušel jsem si udělat verzi v crea 16*16, ale po půl hodině jsem to vzdal, stavění a kostek bylo na mě příliš :D

• Líbí Líbí x 1
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  18. NepsterCZ

NepsterCZ Moderátor

Nejde voda nějak položit tak aby se nerozlila ? Aby to vypadalo takhle.[​IMG]

Tedy alespoň +- jako tohle. To jak je tam led a ?sníh? mi nepřipadá moc hezké.

EDIT : 64 mi na planetu připadá malé. Klidně by přece šlo i 128 na 128 ne ?

19. Fotr

Fotr cunt

Jasně, tohle je jen tak.. pro představu.

20. Nojp

Nojp Moderátor

Jistě že jde, dá se položil led a poté roztavit.. Pokud bloky okolo něj neaktivuješ, nerozteče se.

• Informativní Informativní x 2
  21. Premysl

Premysl Registered

Nonic, já se ještě pokusím předložit svůj nápad, aby ta půlhodina práce nepřišla vniveč :)[DOUBLEPOST=1363111515][/DOUBLEPOST]Potvrzeno, s tou vodou to opravdu funguje, akorát se nesmí dělat na tom jezírku záhyby v bočních stranách, tady je vidět co to udělá :/ 2013-03-12_19.03.08.png [DOUBLEPOST=1363111923,1363111274][/DOUBLEPOST]Tak, další postřech, realizace tohohle je strašná až nemožná, protože vodu aktivuje i vedle roztátý led :mad:

Sdílej tuto stránku