1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Planetary Annihilation

Vlákno v 'Indie hry' založil dwi 15. září 2012.

1. dwi

dwi God

Hráli jste Supreme Commander? Znáte legendární Total Annihilation? Tak tohle je něco pro vás! Dneska zkončila Kickstarterová sbírka na tuhle skvělou hru a nasbíralo se na její vývoj celkem $2,330,220. Je zde někdo další, kdo tento slibný projekt podpořil? Těšíte se? Hry se dočkáme zhruba někdy v 2013 a já osobně se nemůžu dočkat!​
    Pár videí :)
    Úvodní KickStarter video, které ukazuje návrh/render, jak by výsledná hra mohla vypadat:​
    Video o módu Galactic War, kde se budou ničit celé galaxie a který ve výsledné hře bude:​
    Rozhovor s TotalBiscuitem:​
    • Líbí Líbí x 9
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  2. Vergis

Vergis Celebrita

Tohle jsem sledoval už v Kickstarteru, vypadá to úžasně. Originálních strategií je akutní nedostatek. :)
    • Souhlasím Souhlasím x 2
    • Líbí Líbí x 1
  3. _CJ_

_CJ_ while(true); ♾

Koukal jsem na to! Velmi pěkný projekt, bohužel jsem nepřispěl :( Ale až to vyjde tak jistě koupim. Je to originalní jak říká @Vergis takze must have!
    • Souhlasím Souhlasím x 3
  4. Pulec

Pulec Administrátor

Přispěl jsem jim téměř rekordní částku, tolik tuctů jsem na žádnou hru na Kickstarteru ještě nedal. Vlastně jsem jen dal o dolar víc na ADOM (Ancients Domains of Mystery) na Indiegogo.

Momentálně trénujeme v Supreme Commander Forged Alliance přes vlastní lobby Forged Aliance Forever, kde může vytvářet server kdokoliv, ať má net jaký má. Bitky vždy trvají přes půl hodiny, někdy až hodinu a něco a vždy je to úžasná podívaná a člověk má tolik možností jak zaútočit. Planetary Annihatilion bude určitě pecka!
    • Souhlasím Souhlasím x 3
  5. dwi

dwi God

Alpha je venku a TotalBiscuit se na ní poíval :)

• Líbí Líbí x 2

Sdílej tuto stránku