1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Sídlo Pevnost lerond

Vlákno v 'Schválené' založil lerond 24. července 2015.

1. lerond

lerond Registered

• Líbí Líbí x 1
    • Facepalm Facepalm x 1
  2.  
  3. rikuhahl

rikuhahl Fanatický dříč

Milý leronde, je škoda, že jsi se neozval dřív, než ti tvoje stavba "přerostla přes hlavu" = dosáhla rozsahu projektu, který je nutno schválit. No stalo se. Když už ale žádáš o schválení, dodržuj prosím zvyklosti, které se s tím pojí. Napiš nám o co se jedná, jaké používáš materiály, jaké plány máš se stavbou do budoucna atp. Prostě jako bys ještě nezačal stavět. Odbýt nás 1 a 1/2 věty je trochu málo. Sám víš, že bychom takovouto žádost neschválili. Dej si záležet prosím.

• Souhlasím Souhlasím x 1
    • Kreativní příspěvek Kreativní příspěvek x 1
  4. lerond

lerond Registered

Moc se omlouvám, že se ozývám tak pozdě, ale nečekal jsem že by toto mohlo být bráno jako projekt, protože když si to poměřím s ostatními hrady, je to celkem malý drobek. Ale k věci. Jedná se o pevnost velikosti cca 100x200 bloků, stavěnou převážně z kamení a domky jsou ze dřeva. Kolem hradu hodlám na západní straně vybudovat hradby a podhradí, kam bych později do obytných domků (a pokud budou chtít i do kostela) chtěl přeměnit zombie ve vesničany. Mělo by se jednat o takovou "středověkou" pevnost, takže jsem udělal 3 obranné valy + několik bran - 3 západně: jedna hlavní s jakože sklápěcím mostem a padací mříží, druhá s dvěma věžemi chránící dvůr na kterém mám suroviny pokud by došlo k obléhání a poslední, nejmenší bránu chránící hlavní budovu. Poté mám jednu vedlejší severní bránu. Suroviny jsem těžil z vylesňování a terraformace pro stavbu budov, ale vzhledem k tomu, že terraformace není již nutná, těžím z dolu severně od hlavní budovy a jídlo mám z mých menších farem. Pokud jsi si všiml menší dřevěné věže na kopci jihovýchodně od pevnosti, ta je taky má. Slouží jako vězení. Tím bych asi dokončil popis, pokud bude ještě třeba něco dopsat tak stačí říci. Návrh na projekt píši poprvé, tak nejsem ještě moc zkušený v tom, co bych měl psát.

Poslední úprava: 25. července 2015
    • Líbí Líbí x 1
    • Informativní Informativní x 1
  5. rikuhahl

rikuhahl Fanatický dříč

Děkuji ti za slušný popis. Myslím, že teď už nic nebrání schválení. Za svou osobu ti uděluji dodatečný souhlas.

Snad se ještě aspoň 2 kolegové přidají, ať máš klid a čisté svědomí ;)

6. lerond

lerond Registered

7. Pompeius

Pompeius Ecthelion

Ahoj leronde. Jelikož se mi pevnost docela líbí, tak jsem pro - ovšem chtěl bych, aby sis dal záležet. Třeba ten dřevěný domek na nádvoří se mi z dynmapy moc nelíbí.

Byl bych rád, kdyby ses třeba trochu inspiroval jinými podobně tématicky zaměřenými projekty u nás, například Shardizardem nebo Kostíkovem.

8. lerond

lerond Registered

Já vím, byla to moje 2. budova kterou jsem stavěl asi před 2 lety. Zkusím jí později přebudovat.

• Líbí Líbí x 1
  9. Jmeno8

Jmeno8 Moderátor

tak bych se se svym hlaskem taky pridal, takze presunu do schvalenych.

10. lerond

lerond Registered

Sdílej tuto stránku