1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Papers, Please

Vlákno v 'Indie hry' založil Vergis 05. května 2013.

1. Vergis

Vergis Celebrita

Věřte nebo ne, tahle hra je jen o razítkování papírů. A stejně je to zábava. :)
    Kromě skvělé totalitní atmosféry nabízí hlavně zajímavá etická dilemata - udělám dobrý skutek za cenu toho, že nebudu mít na jídlo?

http://dukope.com/
    Momentálně je ve free betě, takže neváhejte a stahujte - opravdu to stojí za to. Nedávno prošla skrz Greenlight, takže se můžeme těšit i na Steam verzi.
    • Líbí Líbí x 14
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  2. Unmaxo

Unmaxo Registered

Já to hrál :), ale než jsem proštudoval papíry tak byla půlka rodiny sick :D a nějak jsem došel ke dni 9 a tam to končí ne?
    Je to celkem zajímavé, o podobném typu her jsem nikdy neslyšel. Tak by to mohl být průkopník.
  3. Vergis

Vergis Celebrita

Zatím je k dispozici jen ta devítidenní beta, uvidíme, jestli uvolní i něco víc. Vyjít by to mělo v létě.

Zapomněl jsem zmínit ještě jednu věc, můžete tam přes odkaz ve hře postnout svoje (nebo klidně nějaké vymyšlené) jméno a on ho přidá mezi imigranty. :) Uvidíme se na hranici.

Glory to Arstotzka!
    • Líbí Líbí x 1
  4. InvalidDante

InvalidDante Registered

Možná takový blbý dotaz, ale z toho traileru to vypadá že by to snad mohlo mít na pozadí i nějaký děj. Je to tak, nebo jsem už prostě jen moc náročný?
    • Líbí Líbí x 1
  5. Mattys3

Mattys3 Registered

Tak jsem to z nudy zkusil a velice mě to překvapilo. Jednoduchá hra, a jak dokáže zabavit. Doporučuji :cool:

P.S.: Glory to Arstotzka!
  6. Vergis

Vergis Celebrita

Má to děj, bohužel zatím je to jen krátký kousek. Jsou tam taky způsoby, jak ten děj trochu ovlivnit, i když dost věcí je naskriptovaných.
    • Líbí Líbí x 1
    • Děkuji! Děkuji! x 1
    • Informativní Informativní x 1
  7. Amunak

Amunak Worldedit Trollmasta

Hra vyšla, stojí 10$ (9€).
    Oficiální web: papersplea.se
    Steam Store Page: http://store.steampowered.com/app/239030/

Je to prý dlouhé 30 herních dní, 4+ hodiny gameplaye, asi 20 různých "konců" a endless mód v němž se dá soutěžit s ostatními a kde se dají nastavit různá pravidla hry.
    • Líbí Líbí x 2
    • Informativní Informativní x 2
  8. Vergis

Vergis Celebrita

Momentálně 20% sleva na Steamu, až do druhého září.
  9. burgva

burgva Registered

Sám jsem hru ozkoušel, a musím říct, že přes grafiku a obyčejnou práci, je to opravdu úžasná hra :)
    Došel jsem až do 13 dnu, pak mě zatkli za pomoc těm vzbouřencům :D
  10. damine178

damine178 Registered

Kontrolujete papiere a stále vás to baví :D Preto mám rád Indie hry :) Inak teraz je na PP na steamu zľava 50% (4.49€)
  11. alesekmoravec

alesekmoravec Registered

Tipy:

1. Doporučuju rozdávat vizitky pokud vám je někdo ná.
    2. Pokud střílíte, používejte předsazení!
    3. A pak tu mám jeden velký tip na úsporu peněz- jeden den jim vypněte topení ale dejte jim jídlo. Druhý den zas zapněte topení ale nehchte je hladovět. Občasná medicína vám neuškodí a uspoříte dost peněz. ;)

GLORY TO ARSTOTZKA!
  12. utheraptor

utheraptor Midnight Wanderer

Tak díky za spoiler, no. :(
    • Souhlasím Souhlasím x 2
  13. marmatcze

marmatcze Registered

Nemyslím si, že je to spoiler. Jako, brát na hranicích od kohokoli peníze je risk. A když vidí co děláš, je jasné, že i za todle bude důsledek.
  14. Vergis

Vergis Celebrita

Editnul jsem mu to.
    @marmatcze: Tady to není risk, ale stane se to pokaždé. Hráč to poprvé nemůže vědět, rozhodně to je spoiler.

Pokud vás moc nezajímají morální rozhodnutí a jde vám hlavně o peníze, tady je moje taktika:
    • Šetřete na své rodině, jak už psal alesek.
    • Když u někoho narazíte v papírech na jakýkoli problém, nepoužívejte tlačítko na jeho nahlášení a prošetření - prostě mu na ně plácněte červené razítko. Sice tak zamítnete spoustu lidí, kteří by si vstup zasloužili, a nedostanete žádné úplatky za zatýkání, ale inspektorům, kteří vás kontrolují, to je jedno (nedostáváte napomenutí). Vaše práce se tím několikanásobně urychlí a peníze nebudou problém.
    Jinak doporučuji si vytisknout nebo opsat výdejní města v jednotlivých státech - někdo by to mohl považovat za cheatování, ale podle mě další papíry na vašem stole ke hře tematicky ladí. :) Časem si ty města stejně zapamatujete a nebudete je potřebovat.
    • Líbí Líbí x 2
    • Zábavné Zábavné x 2
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  15. marmatcze

marmatcze Registered

To je sice pravdaVergisi, ale když hráč udělá chybu a oni o tom okamžitě ví. Pustí přes hranice někoho a oni o tom ví. Tak pak může předpokládat, že nevykonávat práci celníka řádně je taky veliké riziko a oni o tom asi budou vědět.
  16. alesekmoravec

alesekmoravec Registered

Jo, jo, města si časem člověk zapamatuje. Ale bacha na jednu věc- u jednoho Lets playera jsem viděl že v pasu měl ten člověk místo "Great Rapid" "Great Repid", a díky němu dostal pokutu.

@Vergis Díky za tip, ty města si napíšu...
    • Zábavné Zábavné x 2
  17. _CJ_

_CJ_ while(true); ♾

Vyhledem k tomu ze hra ma asi 10 moznych koncu je ten spoiler bezpredmetny :) Doporucuju zkusit vsechno a vracet se k ruznym rozhodnutim ;) (na steamu za to mate achievementy takze :))
  18. alesekmoravec

alesekmoravec Registered

Snad 20 ne?
    • Souhlasím Souhlasím x 2
  19. Vergis

Vergis Celebrita

Prostě si myslím, že tohle je věc, kterou by si měl hráč objevit sám, prozrazení ho obere o část zážitku - právě i díky tomu, že má hra více možných konců a v podstatě nejde o to "vyhrát".
    • Souhlasím Souhlasím x 4
  20. alesekmoravec

alesekmoravec Registered

Otázka: Kolik lidí odbavíte (work pass, id cart, entry permit, passport)?

Sdílej tuto stránku