1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Oživení článků na webu

Vlákno v 'Články, videa a příspěvky na Majncraft.cz' založil Vergis 15. září 2015.

1. Vergis

Vergis Celebrita

Většina z vás si toho asi nevšimla, ale snažím se zas psát články na web. Bylo by pěkné, kdyby se nám dařilo s oživením hraní na serveru také vydat do měsíce alespoň pár článků na webu. Můžou být o čemkoli, například krátké deníky s obrázky ze stavby projektů by byly fajn. Pár článků mám ještě v hlavě, ale kdyby se zapojilo víc lidí, bylo by mnohem snadnější tu frekvenci udržet.

Poslední článek mi dal celkem práci, tak ho hodím i sem, třeba si to přečte pár lidí navíc.
    http://majncraft.cz/2015/09/jeden-rok-v-naruci-microsoftu/

Kdybyste potřebovali něco publikovat, pište sem nebo třeba na IRC, wordpress pravidelně nekontroluju.

• Líbí Líbí x 19
    • Souhlasím Souhlasím x 3
    • Kreativní příspěvek Kreativní příspěvek x 2
  2.  
  3. Vergis

Vergis Celebrita

Tak iniciativa sei přes kopu lajků moc neujala, nicméně mám menší novinku - Laranto se hrdinsky ujal dokončení nového webu (očekávejte ho už brzy, založím o něm vlákno).

Pokusím se při této příležitosti o další oživení článků a mám tu pro vás téma, pokud by se ho někdo chtěl chopit. Na podzim vyšel Minecraft: Story Mode a přijde mi to jako věc, o které by fakt chtělo něco napsat. Takže pokud se tu najde někdo, kdo Story Mode hrál, nestyďte se a nadatlujte nějakou recenzi nebo alespoň informace o hře.

Osobně se pořád chystám o nějaké stravitelné shrnutí své diplomky, ale nemůžu se k tomu dokopat. :)

• Líbí Líbí x 1
  4. Laranto

Laranto Lrrr

Hm, tak iniciativa pořád nic moc, ale články to opravdu oživit chce. Tak pro vás mám nabídku. Za každý uveřejněný článek, vám vyplatím 20 000 cr. Není to moc, ale alespoň vám to vynahradí čas, jinak strávený nad těžbou dřeva. Samozřejmě musejí mít hlavu a patu, za pár nesmyslných vět, vám opravdu nic vyplácet nebudu.

Pro inspiraci co psát, si například prolistujte starší články na webu

Poslední úprava: 02. dubna 2016
    • Líbí Líbí x 8
    • Zábavné Zábavné x 2

Sdílej tuto stránku