1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Sídlo Osobní sídlo

Vlákno v 'Stavby a projekty' založil deni99 02. ledna 2016.

1. deni99

deni99 Registered

Zdarec, nedávno jsme se usídlili u hranic mapy, jelikož se nám to dost rozrostlo, chtěli bysme zažádat o schválení. Celý areál bude mít kolem 150x150 blocků. V první fázi bysme chtěli zastavět vrchní patra v další fázi bysme postavili hradby(nebo něco jako hradby) a později bysme prohloubili střed sídla. Na projektu pracujeme ve 3(_xxGetShrektxx_, TheCookieShows a Dalad7)
    Vrchní patra budou v dřevěném stylu a spodní budou ve stejném stylu jen z kamene.

• Líbí Líbí x 5
    • Nesouhlasím Nesouhlasím x 1
  2. deni99

deni99 Registered

Zapoměl jsem uvést link na přesnou polohu na dynmapě
  3. Vergis

Vergis Celebrita

Takže to bude čtverec s dřevěnými hradbami kolem a podkopaný uprostřed? Nebylo by špatné, kdybyste nějak naznačili, jak to má ve finále vypadat.

Mně osobně to přijde zajímavé, ale je to fakt velké, určitě by to chtělo schválit.
    • Souhlasím Souhlasím x 3
  4. lowridas

lowridas Registered

Ja vim ze do toho nemam moc co mluvit ale ta prvni cast byla dost v pohode zakladna, to jak jste to potom rozsirili mi prijde dost sileny a navic je to obrovsky a zatim bez schvaleni..
    • Nesouhlasím Nesouhlasím x 1
  5. Scarecrow_CZ

Scarecrow_CZ Registered

Určitě je to originální nápad, jen dejte pozor, ať to nevypadá hezky jen zevnitř... Nezapomeňte, že to co lidi vidí jako první na dynmapě je velká plocha, která momentálně působí trochu bezradně... Nevím co s tím máte v plánu, jestli to má být jako tvrz nebo spíše něco moderního? Ale určitě by to chtělo trochu utěšit, aby to z dynmapy vypadalo aspoň střízlivě... :) Ale držím palce!

Sdílej tuto stránku