1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Sídlo odpovez na demolici meho domu pro rikuhahl (alepiruv dum)

Vlákno v 'Stavby a projekty' založil alepir (cz) 12. července 2016.

1. alepir (cz)

alepir (cz) Registered

ahoj pro toho kdo to cte předem rikam ze nedelam hačky mozna budou spatne i icka takze k věci byl sem pric mesic 10.7. sem si vsiml vasi zpravi tak rikam ze to je dům nemam zatím jiné plany prosim nenicteho delal sem se s tim tak 10dni takze odepisuju pochopim az zničíte cedulky dekuji za pochopeni
    • Nesouhlasím Nesouhlasím x 3
    • Zábavné Zábavné x 2
    • WTF WTF x 1
  2. Sognus

Sognus TechniForger

Prosím o překlad textu do moderní češtiny.
    • Souhlasím Souhlasím x 10
    • Zábavné Zábavné x 4
  3. rikuhahl

rikuhahl Fanatický dříč

Doufám, že jsem pochopil tvůj text správně. Nechceš, aby ti tato stavba byla zdemolována. Jsem rád, že jsi se aspoň ozval (deadline jsi měl nastaven na 14.7., takže za pět minut dvanáct). V každém případě, takhle stavba zůstat nemůže, když to přeženu, tak jediné celkem pěkné jsou ty stáje, jinak je to děs běs. Bylo na to celkem dost stížností od hráčů na serveru (někteří se dokonce vehementě domáhali okamžité demolice, naštěstí jsem odolal a máš tak ještě šanci svou práci zachránit). Bude to vyžadovat tvoje úsilí.

Pohraj si s hradbami, pole zakryj (esteticky a účelně), nebo předělej do koukatelného stavu, dick věže (takovou dostaly přezdívku od zdejší komunity) by bylo potřeba taky trochu předělat, takhle vypadají jako ... :) a do té růžové stavby ti při bouřce zatéká, takže taky zlepšit.

Prodlužuju ti termín do 14.8.2016, pokud po tomto datu nebude tvoje stavba v koukatelném stavu, nebo nebude vidět žádná tvoje snaha, tak půjde do věčných lovišť. Je to možná trochu tvrdé, ale pochop, že stavby musí mít nějakou úroveň. Ber to jako výzvu jak zlepšit svůj stavitelský styl.

Rekonstrukci zdar a za měsíc kontrola. :pompus:
    • Líbí Líbí x 4
    • Souhlasím Souhlasím x 2
  4. marquecz

marquecz Registered

@peripsen Jestli tahle lokalita padne, neuvažuješ případně udělat Pripjať z Hromové Hory? Mrtvě vypadá už teď. :D
    • Souhlasím Souhlasím x 2
    • Zábavné Zábavné x 1
    • Kreativní příspěvek Kreativní příspěvek x 1
  5. peripsen

peripsen Registered

no nevím nemusel by to být špatný nápad, ale hromová hora se mi dost líbí(a myslím si, že by si zasloužila dopstavět) třeba se najde někdo kdo v tom bude pokračovat ( no uvidíme časem pokud padne tahle lokalita tak se bude muset hledat jinde)
  6. FrostbiteMan

FrostbiteMan Registered

Mě ty věže připomínají spíž zmrzlinu než **** :D
    Poslední úprava moderátorem: 15. července 2016
    • Souhlasím Souhlasím x 1
    • Nesouhlasím Nesouhlasím x 1
  7. alepir (cz)

alepir (cz) Registered

ahojte všiml sem si prodlouženi včera vecer uz nicime farmu byla provizorní na jidlo pokusime to prestavět i ty veže a domy byl sem tu dřív pokud si pamatuju pravidla tak musim povolit stavbu kolem 50až100 bloku a to sem nepovoli byl sem tu dřív a pokud se mi to povede tak tu zustanu
    • Nesouhlasím Nesouhlasím x 5
  8. peripsen

peripsen Registered

proč to nemůžeš posunout alespoň na druhou stranu řeky ? vždyť tam toho moc nemáš a navíc ten zbytek stejně boříš tak proč ? s přestěhováním bych ti klidně rád pomohl. Proč nemůžeš dát šanci krásnému městu ?
    Poslední úprava: 05. srpna 2016
    • Souhlasím Souhlasím x 6
  9. ThrashMetalFan

ThrashMetalFan Registered

On tam byl první. Smiř se s tím. Budeš si muset najít jinou lokaci pro tvoje město.(Které stejně nikoho nezajímá.)
    • Facepalm Facepalm x 4
    • Turbodemence - Naprosto nevhodný příspěvek Turbodemence - Naprosto nevhodný příspěvek x 2
    • WTF WTF x 1
  10. peripsen

peripsen Registered

už jsme se spolu taknějak domluvily
    Poslední úprava: 08. srpna 2016
    • Líbí Líbí x 1
  11. lowridas

lowridas Registered

Tak pokud vim, tak @rikuhahl zminoval v ultimatu, ze do stanovenyho data (ktery jeste stejne nenastalo) ma byt projekt bud v koukatelnym stavu a nebo ma byt videt snaha, coz rozhodne jde. Nevidim duvod, aby se jeho projekt dal rozebiral, pokud na nem budou pokracovat upravy..
    • Souhlasím Souhlasím x 4
  12. rikuhahl

rikuhahl Fanatický dříč

Milý Alepire, jsem rád, že tě připomínky neotrávily, ale správně nakoply a svoje dílo jsi pak upravil. Nyní už vypadá pěkně a nikdo nemůže tvrdit opak. Jen tak dál a hodně štěstí a chuti do další práce ;)

PS. reakce ve vlákně od několika hráčů jsou nemístné. Není možné si nárokovat místo někoho jiného a už vůbec ne, když se snaží (a s úspěchem) o zvelebování svého díla. Kdybyste tak radši místo toho přispěchali s radou, materiální pomocí, či spoluprací na přestavbě, hned by byl Novus krásnější.
    • Souhlasím Souhlasím x 5
    • Líbí Líbí x 1
  13. peripsen

peripsen Registered

To co zde ode mne bylo napsáno bylo před tím než jsme se dohodli a předtím než jsem mu pomohl vylepšit hradby teď jsem s alepirem za dobře, protože jsme se dohodli na umístění pripjate tak, že to nebude vadit ani mě ani jemu. (Omluvte Prosím chyby je to psáno z mého mobilu samsung S3 mini)
    • Líbí Líbí x 2
    • Informativní Informativní x 1

Sdílej tuto stránku