1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Informace Obecné MC fórum

Vlákno v 'Mimo téma' založil Renzotom 02. ledna 2018.

1. Renzotom

Renzotom Registered

Zdravím Vás, dnes bych Vás chtěl seznámit se všeobecným MC fórem, které je ve vývoji a také spuštěno teprve krátce. Avšak zatím se nám celkem daří, hodnoty návštěvnosti se zvyšují čím dál víc a tímto bychom chtěli pozvat i Vás ze serveru Majncraft. Je možné, že zde bude později s naším fórem spolupráce, zatím to necháme ve hvězdách.

Nyní k fóru. O čem fórum je a co zde naleznete?
    Fórum bylo vytvořeno s cílem sjednotit MC hráče různých serverů a platform na jedno fórum, kde naleznou pomoc, zábavu, vše možné. Zatím se nám to celkem daří, protože servery s námi chtějí spolupracovat, uvidíme jak to bude probíhat dál.
    Naleznete zde:
    • Užitečné odkazy na různé nástroje
    • Problémy s MC
    • Novinky ve všech edicích
    • Návody a popisy pluginů
    • Představení serverů, návody na ně, server listy....
    • Představení hostingů
    • Možnost psát zážitky z MC Aktivit a tipy a návody na ně
    • Věci ohledně tvorby (stavby, mapy, videa, literární příběhy...)
    • Věci ohledně reality (srazy, reálné akce, výrobky...)
    • Záležitosti s fórem - novinky, řešení problémů, návrhy...
    • Chat
    • A mnohem mnohem víc
    Toto vše a mnohem víc u nás naleznete a to není zdaleka všechno. Doporučujeme proto přijít, odkaz zde.

• Líbí Líbí x 1
    • Nesouhlasím Nesouhlasím x 1
  2.  
  3. Sognus

Sognus TechniForger

Tento příspěvek je pouze mým osobním názorem.

Zběžně jsem prošel Vaše fórum, respektive Váš nepříliš kvalitní pokus o něj. Nebudu se zde moc rozepisovat, tak zde vyzdvihnu hlavní problémy:

1. PhpBB - Horší fórum se ani nemohlo vybrat. Dle mého názoru se tato aplikace řadí mezi ty nejhorší možné odpady vůbec. #sorryjako
    2. Navigace na fóru je velice obtížná. Spousta sekcí mi přijde zbytečná, spíše to vypadá jako by byly přítomné pouze pro vyplnění stránky.
    3. Nulová regulace obsahu, minimální kvalita příspěvků, vulgarismy, ..
    4. Nulová regulace odkazů na warez servery a partnerství s nimi. Všechno ostatní bych tak nějak odpustil a fórum tiše toleroval. Tento bod bohužel ne.
    5. Vzdal jsem to, ...

Poslední úprava: 04. ledna 2018
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  4. scor78

scor78 Registered

Takových podobných fór s tímto záměrem už bylo hodně a stále vznikají další. Nic nového, převratného pro mne. Skoro vše už napsal Sognus, takže co dodat..

Snad jen jednu věc - píšete, že se stále snažíte o fungující server už 2 roky a stále vám to nejde. Nevím zda tohle fórum má být pro Vás vstupem k zviditelnění vlastního serveru po nezdarech v uplynulých 2 letech, a nebo jen další aktivita z nudy, ale proč ne, když vás to baví. Každopádně mne jste pobavili těmi vašimi výchovnými záměry spojených se serverem. Ale já se bavil asi jen tím, že už s věkem mám nadhled na tohle, avšak pochybuju, že na tohle dětičky nalákáte, ty mají výchovy jistě plný zuby od rodičů, školy... proč byměli dobrovolně ještě tohle snášet ve hře. :D

Hodně štěstí. Já se budu nadále držet "svého" a na Vás brzo zapomenu, jako sem zapomněl na mraky dalších podobných fór a mc serverů.

5. Renzotom

Renzotom Registered

Mé vyjádření:
    1. Já s PhpBB problém nemám a jsem s ním spokojen, zatím. Umí dostatečné množství věcí, které potřebujeme.
    2. Pro každého je zbytečné něco jiného a to, co je třeba pro Vás, tak pro někoho nebude. Chceme vyhovět opravdu všem. S navigací nevím, jak lépe to zařídit, myslím, že lépe to nejde. Máme tam kategorie, které si uživatel může nepotřebné zavřít, fóra, subfóra.... A rozřazeno je to dle mého správně, pokud máte konkrétní nápad, jak to vylepšit, dejte vědět.
    3. Regulací obsahu myslíte co? Kvalita příspěvků.... my můžeme za to, co tam uživatelé přispívají? Někdy jim tam komentáře napíšeme či něco opravíme, ale je to vizitka lidí, takže nemůžeme jim to zlepšovat. Články od členů týmu by měly být v pořádku. Vulgarismy? Ano, ty netoleruji, ale ještě jsem žádný nepotkal, také nepročítám vše, pokud jste nějaký viděl, dejte mi vědět.
    4. Nevím, co máš proti warez serverům, těch je v Česku a Slovensku Xkrát víc než pouze těch s zakoupeným MC. Kdyby nebyli warez, bylo bylo by mnohem méně hráčů a i plno zahraničních serverů je pro ně, u nás si to však nemůže většina serverů dovolit a ty, co si to dovolí, je už jejich věc a jde to poznat na počtu hráčů... + i někteří warez jsou lepší, než ti, co mají MC koupený či kradený (i to už je možné). Partnerství s těmito servery beru jako tu nejlepší věc, co na serveru máme, protože cílem je sjednotit hráče z MC serverů a my spolupracujeme se servery, které jsou na prvních místech (viz žebříček na Czech Craftu. Osobně mi přijde dost jiných serverů horších a radši budu spolupracovat se slušným warez serverem (mrkněte třeba, jak aktivní má hráče server Dub... v jejich soutěži, kolik lidí od nich se hlásí) než s prémiovým serverem, kde jsou admini neschopní, hráče mají špatné a mají jich málo.
    5. Nevidím důvod, proč jste to vzdal, protože jsem vše objasnil a nedostal jsem z tohoto žádný konkrétní příklad na zlepšení.

• Facepalm Facepalm x 1
  6. Renzotom

Renzotom Registered

Servery jsme dělali dříve, loni jsme už žádný server nespouštěli z důvodu komunity, která u nás je... protože se i s více lidmi shodnu na tom, že už hrají MC skoro samé děti a jejich chování je téměř nepřípustné.

Fórum má sjednotit hráče, nemá to být k našemu zviditelnění, protože jak jsem psal, MC server zatím neplánujeme, protože jsme se z této hrozné komunity poučili.

A ano, baví nás něco s MC dělat a hlavně dělat to pro lidi. Servery, které jsme připravovali, jsme dělali i půl roku a to velice aktivně, loni jsme dělal celkem 2 a ani jeden z nich jsme neotevřeli, avšak stále můžeme, kdybychom chtěli. Říká se také, že se to má zkoušet dál a dál, než se to povede...

Výchovný server, ten kdyby jel, snad by pomohl, uvidíme, zda se k němu někdy vrátíme. Měli jsme to dostatečně naplánované, jelikož známe dnešní komunitu... Vy, pokud hrajete tu, tak ji neznáte... dle mého by se nechali dobrovolně vychovávat, pokud víte jak.

Obecných mc fór o MC bylo mraky? Člověče, já znám jenom naše a ještě jedno, které už nějak nejede. Co se týče serverů, my jsme je aspoň nespouštěli nehotové, dokud jsme nebyli s výsledkem 100% spokojeni, oproti většině aktuálních serverů, kde je AT kolem 13 let, jsou tam doly, Pay2Win, trolling hráčů...

Sdílej tuto stránku