1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Občerstvení v netheru

Vlákno v 'Metro a doprava' založil Potkan8 24. ledna 2016.

1. Potkan8

Potkan8 Registered

Zdravím!
    Chtěl bych navrhnout, zda-li by mohla společnost ČESCO na trasách CNC prodávat jídlo. Šlo by o malé, skryté chestshop obchůdky nabízející nějaké jídlo na cestu (nejpravděpodobněji brambory či mrkve) po CNC (případně bychom mohli později prodávat i speed potiony). Obchůdky by byly rozmístěny nějak rozumě po celém CNC. Na doplňování bych vytvořil speciální, jednoduchý systém, kdy každý chestshop bude u sebe mít cedulku s třímístným kódem, který (pokud chestshop dojde), si daná osoba, která to bude chtít nahlásit, zapamatuje a v sídle ČESCA (nebo pokud bude povoleno tak třeba i na Promenádě) tento kód nahlásí/označí. V praxi by to vypadalo následovně: Jsem nevím kde, vidím chestshop a potřebuji si něco koupit. Ten je ale prázdný, takže si zapamatuji, nebo zapíšu jednoduchý kód, doběhnu na ohlašovací místo a (například) dám příslušnou nadepsanou páčku dolů. Tak bude krásně vidět, které chestshopy je potřeba doplnit. K dispozici by i byla mapa s chestshopy, takže by tento systém mohl fungovat i jako orientační v CNC (ačkoliv moc chválím, v CNC jsem se zatím ani jednou neztratil :)). Část výdělku z obchodů (který díky pluginu na credity je velmi snadno dohledatelný) by mohla jít přímo do pokladny nethermetra na další výstavby cest.

Díky za názor,
    Potkan
    • Líbí Líbí x 7
    • Souhlasím Souhlasím x 3
  2. Webess

Webess Nightmare

Dobrý nápad! V prípade, že bude udelený súhlas, tak sa môžeme hneď dohodnúť o zakomponovanie do obnovenej, mnou vystavanej, časti CNC. Inak, čo sa cien týka tak verím v to, že budú skôr symbolické.
  3. rikuhahl

rikuhahl Fanatický dříč

Nápad fajn, ale trochu se bojím toho nahlašování prázdných beden. Když hráč zjistí, že obchůdek je prázdný, tak zklamaně odběhne a nebude ti to někam hlásit, maximálně zmáčkne páku, víc bych nečekal.
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  4. Webess

Webess Nightmare

Nešlo by to vyriešiť automatickým doplňovaním pomocou hopperu? Neviem ako je na tom chestshop a hopper.
  5. RoyalDonut

RoyalDonut Moderátor

To nepůjde. Shop se bude ovladat i doplnovat skrz cedulku ne bednu.
    • Informativní Informativní x 1
  6. Webess

Webess Nightmare

To mi je jasné. Myslel som to tak, že by sa do "shop" chestky dopĺňali hopperom z nejakej zásobovacej chestky.
    • Nesouhlasím Nesouhlasím x 1
  7. funnel66

funnel66 Bagr

To nepůjde. Shop se bude ovladat i doplnovat skrz cedulku ne bednu.
    • Zábavné Zábavné x 4
  8. Webess

Webess Nightmare

Jáj. Btw. to tam bolo aj predtým napísané? :D
  9. Potkan8

Potkan8 Registered

Ještě by to také mohli hráči nahlašovat někam na fórum, ale bohužel jinak už nevím, jak to udělat :/ Holt já to sice můžu občas projít, zkontrolovat to, ale když to někdo nenahlásí, tak ať se nediví, že tam to jídlo druhý den stále nebude. Přesto bych tu možnost hráčům dal :) Ačkoliv občasné kontrole se nevyhnu, doplnění bude o to rychlejší.
  10. scor78

scor78 Registered

Stačilo by kdyby na serveru fungoval herní mail (myslím, že je součástí essentialu, avšak netuším zda je na serveru). Pak by stačilo dát všude cedulku "v případě prázdný bedny mi napište na /mail send nick".
    • Líbí Líbí x 1

Sdílej tuto stránku