1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Informace O serveru

Vlákno v 'Informace' založil Sognus 01. května 2017.

Stav vlákna:
Vlákno je uzamčeno pro další příspěvky.
 1. Sognus

  Sognus TechniForger

  Offline
  Registrován:
  14. června 2012
  Poslední úprava: 20. září 2017
  • Líbí Líbí x 9
  • Kreativní příspěvek Kreativní příspěvek x 2
  • Informativní Informativní x 1
 2. Sognus

  Sognus TechniForger

  Offline
  Registrován:
  14. června 2012
  Zdravím, v brzké době se znovu otevře náš privátní technický server. Myšlenka nového serveru je víceméně stejná jako u serveru předchozího. Pro shrnutí se opět bude jednat o malý server, který si jako cíl klade poskytnout hráčům dostatečné množství obsahu a zábavy.


  V rámci verze minecraftu se vracíme na verzi 1.7.10. Opět platí, že jsme se snažili použít co nejvíce modifikací, které jsme použít mohli. V rámci přípravy proběhlo nějaké to testovaní, ale bohužel nelze nalézt a ohlídat všechny chyby. Z toho důvodu tak stále platí, že může kdykoliv dojít k pádům nebo ke ztrátě předmětů.

  Vzhledem k tomu, že většina z lidí, kteří prošli výběrem na whitelist, se nikdy neukázala, bude třeba znovu požádat o přijetí na whitelist a to kontaktováním mě nebo @LynSis jakkoliv to bude možné.

  Pravidla platí stejná jako vždycky. Důležité je víceméně: používejte mozek, nehádejte se mnou a bavte se. Změna zde však je ohledně nahlašování chyb. Vzhledem k tomu, pro mne opět začala (vysoká) škola, není nadále možné hlásit chyby v herním chatu. Pokud jsem ve hře, znamená to, že hraji a chci si užít hru. Veškeré chyby, které naleznete, stejně tak jakékoliv další problémy je třeba nahlásit založením nového vlákna na fóru.

  Čas spuštění, různé odkazy a další informace budou postupně doplňovány do příslušných vláken.
  • Líbí Líbí x 4
 3. Sognus

  Sognus TechniForger

  Offline
  Registrován:
  14. června 2012
  Poslední úprava moderátorem: 27. října 2017
Stav vlákna:
Vlákno je uzamčeno pro další příspěvky.

Sdílej tuto stránku