1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Návrh NPC vesnička Budulínkov

Vlákno v 'Schválené' založil Jajinek 11. února 2015.

1. Jajinek

Jajinek Registered

Trošku pozdě, ale prosím o schválení stavby vesničky. Původní domky byly zcela rozebrány a na místě vznikla vesnička dle vlastního návrhu. Zatím jsem neporušil rozlohu původní zástavby, ale nějak mi expanduje do okolí, tak raději píšu. Vesničani bohužel chyběli, ale už jsem si pár nachytal.
    Na mapě se nacházím tady: http://map.majncraft.cz/?worldname=world&mapname=surface&zoom=8&x=-10623&y=64&z=-5364

Zatím je kostelík, kovárna, tržiště, malý hotel s restaurací a pár domků. V domcích jsou ukryté dveře, aktuálně se pohybuju kolem 30 vesničanů a 3 golemové. Vesnička je plně zabezpečená proti nechtěným návštěvníkům.

V další fázi bych chtěl postavit malou hornickou osadu pod kostelem a udělat políčka, větrný mlýn a ještě možná pár domků a stáje. Nic velkého.

Obrázky:
    Kovarna , Hotel

• Líbí Líbí x 10
  2.  
  3. Pompeius

Pompeius Ecthelion

Mně se to líbí, já jsem pro. Ještě by možná chtělo kontaktovat majitele okolních projektů, jestli s tím také souhlasí.

• Zábavné Zábavné x 3
  4. _CJ_

_CJ_ while(true); ♾

Pro :)

5. Vergis

Vergis Celebrita

Pěkné, přesouvám do schválených.

Vymysli si ještě nějaký název.

6. Jajinek

Jajinek Registered

Lišky tam na tom plácku dávají dobrou noc, tak asi Budulínkov, nic jiného mně teď nenapadá :)

Sousedi jsou vzdálení, nejblíže je na ostrově Marcelka, s tou už jsme se setkali ve hře a nic nenamítala. Hranice Futurum jsou přes 400 bloků, a pak je přes vodu ještě nějaká kosmírná stíhačka, ale taky hodně daleko.

Děkuji za schválení

• Líbí Líbí x 1
  7. Jajinek

Jajinek Registered

• Líbí Líbí x 8

Sdílej tuto stránku