1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Novus spuštěn!

Vlákno v 'Informace' založil dwi 30. srpna 2015.

1. dwi

dwi God

Přepněte si prosím na HD.

Po prvotním náporu je problém s TPS, je dočasně nastaven limit hráčů na Novu na 80. Postupem času navýšíme až se lidi usadí a nebudou pobíhat po celé mapě jak šílení a server se zoptimalizuje na stabilni TPS.

Díky @Angel za video :)

• Líbí Líbí x 30
    • Kreativní příspěvek Kreativní příspěvek x 1
  2.  
  3. Trochtomord_

Trochtomord_ Registered

A to se tak dlouho renderovala mapa nebo video?? :D
    Jinak pěkná práce a myslím že až to dnes vychytáš tak si pořádně konečně odpočneš :)

• Zábavné Zábavné x 4
  4. Angel

Angel Entita (WAM)

Video bylo hotové již několik dní před mapou, vývoj byl paralelní a na mapě nezávislý. Takže se skutečně jen čekalo na mapu :)

• Informativní Informativní x 1
  5. NolthA_CZ

NolthA_CZ Registered

Ahoj,
    děkuji za spoustu práce s novou mapou/servrem. Mám jen jednu maličkost, kde se dozvím jak se dostat na tuto mapu?
    Z pracovních důvodů jsem ve hře dlouho nebyl a na webu http://majncraft.cz/jak-se-pripojit/ se nic nedočtu a na to pročítat tisíce příspěvků na foru zda někde není zapadlá informace jak na to, na to fakt nemám čas.
    Takže po připojení jsem na "staré" mapě a odkaz na forum http://majncraft.cz/jak-se-pripojit/mi moc nepomuže, protože žádanou informaci tam také nevidím. Pokud jen nevidím něco jasného prosím o nasměrování.
    Děkuji NolthA

• Souhlasím Souhlasím x 1
  6. rejnock

rejnock zlá paryba

Je nekolik zpusobu at uz prikazem /novus a nebo napis /lobby a tam je portal na novou mapu

• Děkuji! Děkuji! x 3

Sdílej tuto stránku