1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Nikdo si hrál na mě.

Vlákno v 'Tresty' založil KumpicekCZE 14. prosince 2016.

Stav vlákna:
Vlákno je uzamčeno pro další příspěvky.
  1. KumpicekCZE

KumpicekCZE Registered

Je mi na blití že si nikdo hraje na mě..Jednoho dne přišel na server člověk který psal: CHCI OP A PODOBNĚ! Já to nebyl, tu dobu sem nebyl origo teď sem a chci si jít za hrát na supr vannila server a ono perma ban, prosím o unban a unregister, aby si už ten člověk za mě nepřihlašoval
    -KumpicekCZE
    • Zábavné x 6
    • WTF x 4
    • Spamování/Trollení x 2
    • Nesouhlasím x 1
    • Facepalm x 1
  2. Plch

Plch Registered

Moderátoři, nechci vám do toho kecat, ale nechal bych ho ať to upraví na přijatelnou gramatiku a na vhodný příspěvek. Ať u nás hrají lidi s nějakou morálkou :)
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  3. Tobacc

Tobacc Registered

A jak se ti asi někdo může lognout na serveru, když je to jen pro origo a je potřeba znát přihlašovací údaje k Minecraft (potažmo Mojang) účtu?
    • Souhlasím Souhlasím x 3
  4. Jajinek

Jajinek Registered

Jsem se nudil a zdá se, že nám tu někdo nepíše úplnou pravdu, taková divná náhoda se dá dohledat... A celkem snadno :)

http://forum.gameteam.cz/discussion/comment/17114/#Comment_17114

Nějakej pantáta tam dostal ban za sprosťárny.. A v květnu, asi nebylo tvé nejlepší období co? Velmi podobnej skin, na NameMC se nick nikdy nezměnil, ani nepřesunul. Já ti nevím Béďo, bych klidně napsal, že nás trošku taháš za nohu :D.
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  5. KumpicekCZE

KumpicekCZE Registered

Dobře dobře. Tu dobu byl můj účet půjčen kámošovi, já za to nemůžu :( Prosím o unban+učet má již zabezpečený, takže se nic takové nestane! :blackeye:
    • Nesouhlasím Nesouhlasím x 2
    • Facepalm Facepalm x 1
    • Turbodemence - Naprosto nevhodný příspěvek Turbodemence - Naprosto nevhodný příspěvek x 1
  6. _Eazy_

_Eazy_ AFK 24/7/365

Tady máš kousek z pravidel "Jste odpovědní za svůj účet, nikomu ho nepůjčujte – v případě, že by dotyčný porušil pravidla, budete potrestáni stejně, jako kdybyste to udělali vy.". Momentálně jsem proti.
    • Souhlasím Souhlasím x 7
  7. KumpicekCZE

KumpicekCZE Registered

8. Webess

Webess Nightmare

Nás neoklameš. Na server sa nedostaneš bez premium, žiadny /login u nás neexistuje a už vôbec nás nezaujíma, že si požičal účet bratrancovi z tretieho kolena. O unban skús požiadať o rok.
    • Souhlasím Souhlasím x 3
    • Líbí Líbí x 2
  9. rikuhahl

rikuhahl Fanatický dříč

Za rok se ohlaš, doufám, že tvoje čeština pak už bude česky. Díky ;)
Stav vlákna:
Vlákno je uzamčeno pro další příspěvky.

Sdílej tuto stránku