1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Neschválené články

Vlákno v 'Články, videa a příspěvky na Majncraft.cz' založil Pulec 07. ledna 2012.

1. Pulec

Pulec Administrátor

Vzor:
    Název článku - Autor | důvod neschválení

2.  
  3. cvrcek55

cvrcek55 Registered

Minecraft Czech Television - MinecraftTV | Hrozny zvuk

MineWorksCZ - Modex - 3. Díl WorldDownloader - mineworks | Ach jo :( ten hlas je trošku horší. Ještě chvíli počkej až se urovná ;) potom to zkus znova a uvidíme

Nové dobrodružství z Minecraftu :D - JakeCZ | Je to zalagovaný. Stáhni si detaily. Jinak dobre video. Příště to zkus hodit na 720p.

survival island [cz] [1.day] by rgree - Icegree | Ten zvuk nic moc pořád ti tam něco chrastí ;) udělej s tím něco :) a natáčej v 16:9 je to lepší.

_DAVI_ho dobrodružstvo S01E001 - _DAVI_ | Sry že to takhe musím říct ,ale tvuj hlas není ještě na takové úrovni na které by si mohl natáčet videa. Ještě počkej až se hlas usadí ;) PS: Až se ti hlas usadí mohl by z tebe být dobrý let's player.

Hrubik"s hardcore - hrubinator | Doporučuji si ztlumit zvuky ve hře a zase naopak zesílit si mikrák třeba to pomůže a příště to schválím. PS: Zkus točit v HD a 16:9 ;) lépe to vypadá.

MultiT3am-MP Let´s play 1 - GamesKillerPro | Tvl hrozna kvalita zkus s tím něco udělat

WinhardWorld 2.díl - Winner047 | Hrozná kvalita obrazu. Lagy.

SurvivalOcean - Mike_CZ | Máš malé rozlišení. Příště to zkus nějak lépe nastavit v programu ve kterem renderuješ ;) a taky se to pokus dat do 720p.

MineCraviny [TUT] - Základní mody - MineCravinyCZ | Místy jsou lagy. A zvuk není nic moc.

Adventure adventure :D GamePlay4every - BloodyStick | Horší zvuková stopa. Příště si lépe nastavte skype ať je ten druhy víc slyšet

4. Win047

Win047 Registered

Chtěl jsem se zeptat na takový malý dotaz. Jak často admin na schválení videí schvaluje nebo videa prohlíží. :) Příde mi divný, když si někdo dá video na schválení, a další hned po něm, že tomu co se video do požadavků dalo pozdějc je schváleno dřív. Můžete mi prosím tuto záhadu objasnit? :)

5. tygrtom

tygrtom Registered

já bych se chtel take zeptat proc se mi pořád neschvaluje příspěvek

• Líbí Líbí x 1
  6. dwi

dwi God

To neni zahada, proste na to lidi nemaji cas ani chut, protoze 90% vsech "clanku" je video a k tomu jedna az dve vety ve stylu "omluvte kvalitu, tohle je nase prvni Let's Play video"

... kdyz tohle vidi clovek v 9 z 10 pripadu, tak hned ztrati chut cokolik schvalovat a odklepavat.

Clanky ktere stoji za to a ktere se schvaluji rychle se scvhaluji diky autorum, kteri se sami pripomenou, ze tam maji nejakou vec, ktera stoji za to.

• Líbí Líbí x 4
  7. tygrtom

tygrtom Registered

no dobre ale kdyz by stacilo aspon nejak napsat nekde co tam má být pro všechny tak by se snížil počet těch sspamů

• Líbí Líbí x 1
  8. Vergis

Vergis Celebrita

Samotná ta videa jsou problém - je jich moc a v drtivé většině je jejich kvalita mizivá (nemluvím přímo o tobě, platí to pro všechny). Nemůžeme ti radit, jak je máš dělat - musíš se sám inspirovat třeba u těch kvalitních, která se třeba dostanou na hlavní stránku.
    Popis by pak samozřejmě měl být co nejpřesnější a bez chyb.

9. dwi

dwi God

Hlavni je mit vystizny nazev clanku a i nejaky text k tomu, ne jenom video.

A u me dost velke minus jsou u prosby "lajkujte, sdilejte!" primo v danem "clanku" - v takovych pripadech to neschvaluji.

Sdílej tuto stránku