1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Dotaz Neaktivní vesnice

Vlákno v 'Stavby a projekty' založil leumas__ 04. ledna 2015.

1. leumas__

leumas__ Registered

Ahoj,
    Rád bych se zeptal komu patří/patřila tato vesnice :
    http://map.majncraft.cz/?worldname=world&mapname=surface&zoom=7&x=-10910&y=64&z=-971
    Už sem tam dlouho nikoho neviděl takže bych se chtěl zeptat jestli bych ten projekt mohl nějak převzít?
    Spolu s hráčem @samuellig bychom dodělali rozdělané hradby a vesnici zvelebili. Možná i připojili na metro. Je to vesnička opravdu krásna, ale bohužel neaktivní, a my bydlíme co bych kamenem dohodil.

Pro to je má otázka: šlo by to převzít? a kdyby se to podařilo jak by to bylo s majetkem v truhlách?
    • Líbí Líbí x 2
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  2. Pompeius

Pompeius Ecthelion

Vesnice patří hráčům AndreWiik a Veruska27, offline jsou necelých půl resp. čtvrt roku. Ani jeden z nich nemá účet na fóru, ale podařilo se mi najít kontakt na prvního jmenovaného.

Osada je plná NPC vesničanů a až na ty hradby vypadá celkem hotově. Vlastně nemám nic proti adopci, ale přijde mi, že na mapě existuje mnoho jiných projektů zralejších na převzetí.
    • Souhlasím Souhlasím x 3
  3. leumas__

leumas__ Registered

Tak mě šlo o to že to je celkem blízko, ale nedělá mi problém převzít něco jiného. Taky ten projekt je celkem malý a třeba nějak začít a z osobního hlediska bych neměl začínat s nějakým monstrem. Jestli máš na adopci lepší návrh tak sem s ním. :)
    • Líbí Líbí x 1
  4. Pompeius

Pompeius Ecthelion

Dobře. Když přesvědčíš další dva moderátory, aby souhlasili s převzetím, máš i moje svolení. Jinak, nechceš počkat na novou mapu a začít s nějakým projektem tam? :)
    • Souhlasím Souhlasím x 3
  5. dwi

dwi

Já jsem pro
  6. _CJ_

_CJ_ while(true); ♾

Taky pro :) doufam ze vas od toho neodlaka pripravovana nova mapa :) alespon nez to upravite do jeste hezci podoby :)
  7. Amunak

Amunak Worldedit Trollmasta

Vypadá to jako trochu zvelebená NPC vesnička, a určitě by se tam dalo udělat mnoho pro její zkrášlení. Její majitelé tu dobu nebyli a nenechali na sebe pořádný kontakt. Já jsem pro převzetí.
  8. Pompeius

Pompeius Ecthelion

Převzetí je tedy schváleno. Až budete ve hře, odchyťte si nějakého moderátora (asi nejlépe mně, pokud budu zrovna online), ať vám pomůže s odstraněním LWC.
  9. leumas__

leumas__ Registered

Jo dobře. Díky moc za přízeň a k tomu čekáni na novou mapu: Tak ono by bylo i na tu novou mapu rozumné počkat ale oba jsme se shodli na tom že je potřeba něco předvést i na té "Staré". :)
    • Líbí Líbí x 3

Sdílej tuto stránku