1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Nádraží na spawnu a povrchová železnice

Vlákno v 'Metro a doprava' založil Vergis 02. září 2015.

1. Vergis

Vergis Celebrita

V chatu se objevil dotaz na nádraží na spawnu a jeho správu. Měli bychom se domluvit, jak ho využijeme.

Mám v plánu jedno z nástupišť využít k cestě do Majnova, kterou už mám vyznačenou. Odtud může vlak v případě potřeby pokračovat dál.

Měli bychom dohodnout vzhled trati a směry, kterými se povede - jde spíš o projekty kolem spawnu, pro dálkové cestování je vhodnější metro.
    • Líbí Líbí x 5
    • Informativní Informativní x 1
  2. Monetic

Monetic Registered

Tohle je návrh 3 cest. Jedničku bych chtěl realizovat klidně jen soukromě, ale myslím že podél navrhované cesty jsou hezké lokace pro stavbu. Zbylé dvě jsou pouze moje odhady kam by mohli trasy vést.
    Plus uvidíme kde bude v Majnovu nádraží.

EDIT Trojka se asi protáhne k @_Galaxion_

Zítr udělám lepší návrh. Zatim dobrou Monetic
    Poslední úprava: 13. září 2015
    • Líbí Líbí x 1
    • Nesouhlasím Nesouhlasím x 1
  3. stepanbeny96

stepanbeny96 Registered

Myslím, že by vůbec nebylo od věci, kdyby další větev trati zamířila směr Bourgneuf. V okolí tohoto projektu se bude v budoucnu nacházet veliké množství projektů, které by určitě stálo za to spojit vlakovou dopravou. :) Oblast ani není nikterak z ruky proto mi to přijde jako dobrá možnost :D Kolejiště by se pak mohlo protáhnout až ke Grand Canyonu. Tam by nějaká stará westernovská železnice vypadala dokonale. :) Mimochodem, tím směrem je i můj projekt, ve kterém by se malinké nádraží vyjímalo přímo skvěle. ;) :D
    • Líbí Líbí x 2
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  4. Vergis

Vergis Celebrita

Stavět takhle dlouhé tratě v overworldu mi přijde zbytečné, ale pokud chcete, bránit vám nebudu.
    Nádraží v Majnově jsem původně na nějaké rozdělování na víc tras neplánoval, měla to být jen malá zastávka. Tak, jak je to na plánku, to určitě nepůjde. Zkusíme to nějak vymyslet.
  5. Monetic

Monetic Registered

Klidně bych se spokojil třeba s pozemní cestou nebo metrem. Bohužel na metro zatím nejsou suroviny a na cestu kůň. Hledal jsem v přilehlých oblastech a kde nic tu nic.
    Asi bych počkal na pár lidí kteří by měli zájem a probral to na TSku.
  6. MrGespant

MrGespant Registered

Hlavně jestli má být něco hlavní stanice, kde se to bude rozdělovat na více tras, měl by to být spawn a ne Majnov.
    • Souhlasím Souhlasím x 11
  7. Tweety

Tweety Registered

Na Novusu by podle mě nebylo špatné udělat síť železnic. Místo cest z měst. Cestování by bylo rychlejší a zábavnější. Samozřejmě, že by šlo běžet i podél tratě. Bylo by to na dobrovolnosti, ale rozhodně bych tento směr podpořil. Ne každý chce cestovat pouze netherem a nemusí chvatat.
    • Souhlasím Souhlasím x 6
    • Líbí Líbí x 2
  8. rejnock

rejnock zlá paryba

Ja s tim souhlasim, zeleznicni sit se me libi. Napada me ze by u spavnu mohl byt nejaky dopravni podnik, uz na zacatku jsem navrhoval nejake verejne staje pobliz vchodu do spawnu. Kazdy kdo by jel na promenadu by si v klidu zaparkoval kone do vyhrazenych koji at se s konem nezasekava na spawnu. Mno a prave to by mohlo byt hned vedle nejakeho nadrazi jako pridruzena doprava.Takze by existovala zeleznicni sit s tim ze vedle by se mohlo jezdit na konich ci se slo pesky. Koleje problem snad nebudou, nejake bych urcite dodal :)
    • Líbí Líbí x 3
  9. Potkan8

Potkan8 Registered

Pokud budete potřebovat, rád pomůžu se stavbou jménem Česca.
  10. _Galaxion_

_Galaxion_ Registered

Pokud bych se k tomu mohl vyjádřit, rád bych, aby se džungle, ve které se momentálně nacházím, stala (alespoň nějaká část z ní) přírodní rezervací.
    Moc rád bych vytvořil něco jako druhý Ledový Hvozd (tentokrát však Mlžný Hvozd? :hungry:).
    Takže pokud nic nenamítáte, v téhle džungli se pokusím postavit pěší (koní) cesty, ale metro bych sem asi netahal, pokud by to nebylo nutné. Přecejen se to může táhnout okolo Bourgneufu, to není zas taková oklika. ;)
    • Líbí Líbí x 1
    • Zábavné Zábavné x 1
  11. Monetic

Monetic Registered

Majnov-ja.png
    Jelikož se nic neděje tak jsem udělal jeden návrh, červená je hlavní cesta.
    1. je odbočka k @Rendios . Stavbu bych zajistil.
    2. nevím čí projekt zjistím.
    3. by byla odbočka k @rejnock
    • Ta oranžová oblast je DarkOak les a ten nechci ničit proto cesta nevede tamtudy.
    Za mnou plánuji prodloužit cestu k @welfare. Pokud není nikde problém ohledně území rád bych se do toho pustil.

Dík Monetic
    • Líbí Líbí x 2
  12. Nikolajcz

Nikolajcz Registered

Poslušně hlásím že trasa 2by vedla k mému "baráčku" :) ,s cestou nemám problém, budu jenom rád. Bude li potřeba popmohu se stavbou. Nikolajcz
  13. Kempik

Kempik Registered

Měl bych nápad navést jednu trať směrem k GC. Tam to ukončit prozatimně někde tam kde stavím já nebo někde podemnou. Až se uvidí co s GC tak by se tam dala udělat nějaká pěkná věc s tratí :) Je to tam nádherné a myslím že by o linku byl zájem :) Jelikož bydlím se Sexym asi nejblíže GC tak bych rád s linkou samosebou pomohl a staral se o ni.
  14. Monetic

Monetic Registered

Jen k mému předchozímu příspěvku, zatím je v plánu jen pozemní cesta pro koně. Železnici bych konzultoval až posléze.
    Jo a přípojku 1 už mám domluvenou.
  15. Potkan8

Potkan8 Registered

Zdravím, rád bych, aby železnice (zatím tedy jen cesta) vedla přes Bourgneuf a další městečka či projekty až do Česca. Za mnou je pak York, tak pokud by nebyl nikdo proti, myslím že by se dala protáhnout až tam. S KiriBro0o jsme již uvažovali o propojení Česca s Bourgneufem, tak snad by s tím neměl být problém. Starostové Yorku, nechť se vyjádří, myslím, že by to pro ně byl přínos :) Výstavbu od Bourgneufu až klidně k Yorku bych provedl já, není problém.
    • Líbí Líbí x 3
  16. Monetic

Monetic Registered

STATUS UPDATE
    Tak cestu mám sjednanou se všemi co mají okolo stavby a celou cestu mám vykácenou.
    Teď ještě rozhodnu z čeho cesta bude (asi ze dřeva, teď ho mám fakt hodně).

Pokud by jste měli návrh cesty nebo připomínku pište.

Monetic
  17. Welfare93

Welfare93 Modder/Mod

Co se týká cest tak se počítá s pokračováním projektu "Cesta z města" pod taktovkou @Bedrych .
    S přesným plánováním, rozvržením a vzhledem.
    Aby to nebylo každý pes jiná ves a materiál podle toho co je na skladě.
  18. Bedrych

Bedrych Klingon

Cesta z města: čekal jsem, zda se něco chytne a teď je ten správný čas... .
    Zatím jen zkráceně:
    Cesta z města bude ve stejném stylu (nebo velmi podobném), jako je na staré mapě - ještě to probereme.
    cesta.jpg
    Hodím brzy nové vlákno, kde bude probíhat plánování a schvalování hlavních tras. Přípojky budou samozřejmností a formalitou.

ps.: To co napsal Monetic je fajn, klidně může začít stavět.
    • Líbí Líbí x 4
  19. Bedrych

Bedrych Klingon

• Líbí Líbí x 2
  20. _CJ_

_CJ_ while(true); ♾

OT: @Monetic nahravej prosim obrazky primo na forum. Davas je na nejaky https privatni odkaz kam my (nebo aspon ja) nemuzeme :) (pripadne na igmur atp.)
    • Děkuji! Děkuji! x 1

Sdílej tuto stránku