1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Návrh Nabídka tvorby soch na serveru

Vlákno v 'Stavby a projekty' založil _Flashi_ 18. ledna 2014.

1. _Flashi_

_Flashi_ Registered

Zdravím všechny adminy, či moderátory, či kohokoliv jiného.
    Mé jméno je _Flashi_ a nejsem na tomto serveru nějak dlouho, ale přesto cítím, že tento server ke mě začíná přirůstat, a proto nabízím vašemu serveru mé služby, jako sochař.Mohu vytvořit repliku vašeho skinu a postavit ho tak, aby dokonale odpovídal realitě.Nevím, zda vám tuto službu nabídl už někdo jiný..Každopádně pokud budete někdy v budoucnu chtít, či vyžadovat sochy na spawnu, či někde jinde...Můžete se na mě obrátit.Dlužím to tomuto serveru.Děkuji za přečtení a přeji krásný zbytek dne.

_Flashi_
    • Zábavné Zábavné x 8
    • Líbí Líbí x 5
  2. MattFA2

MattFA2 Registered

No, myslím že by jsi nám měl předvést tvoje výtvory a jestli chceš provozovat tyto služby, buďto jsi to nech přesunout do firem, nebo jsi vyhlédni na dynmapě místečko 150 blocků od nějakého projektu a odkaž nám ho sem, jestli ti to schválí aspoň 3 modi, můžeš začít stavět :)
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  3. ToKro

ToKro Registered

Mohl bys postavit svatou trojici. (dwi, prot_, pulec)
    • Souhlasím Souhlasím x 6
    • Zábavné Zábavné x 1
  4. _Flashi_

_Flashi_ Registered

Děkuju za rychlou odpověď..Jak již zde Houbar231 zmínil..Pokusím se něco postavit na serveru, avšak budu potřebovat čas, abych sehnal patřičný materiál...Jak sem říkal, nejsem na tomto serveru nějak dlouho, tudíž neznám "svatou trojici"..ale pokud mi pošlete jejich obrázky x skiny...Pokusím se co se dá.[DOUBLEPOST=1390092485,1390073610][/DOUBLEPOST]Zdravím ještě jednou.Omlouvám se, za špatné pochopení pokynů pro stavení.Již sem stavbu započal, ale po napomenutí modem jsem ihned přestal.Pokračuji dle zadaných pokynů moderátora "Bedrych". Místo k stavení je na souřadnicích -8378 , 65, -6972. Chtěl bych zde postavit (rozestavěno) sochu ruky. Jelikož mám jen určité množství materiálu, postavím jí z cobble stonu.Již sem na této pozici ztrávil přes 2 hodiny..A práce není ani zdaleka hotová, avšak pokud chcete, abych se vším skončil a nechal to být, stačí říct. Jen sem chtěl nabídnout své služby, pomoct serveru.Myslel sem, že budete rádi, když alespoň někdo se nabídne, že obětuje svůj volný čas a bude chtít s něčím pomoct..Ale přesto děkuji za in-game varování. Stavba bude odložena, dokud nebude vydáno povolení, či zamítnutí.Bylo mi také naznačeno, že mám ukázat nějakou svou další tvorbu...Bohužel, nemám u sebe žádné fotografie, ale byl sem stavitel x admin na serveru ménem Minezone, který se zrušil a stal se z něj později internetový magazín.Vytvářel sem pro tento magazín také intra a animace.Avšak pokud o mou pomoc x nabídku nestojíte, či vás vpodstatě nijak nezajímá, stačí říct...Je zbytečné se namáhat k ničemu. Přesto děkuji za sledování tohoto vlákna a přeji krásný zbytek dne.
    Poslední úprava: 19. ledna 2014
    • Zábavné Zábavné x 3
  5. KubaCraftovsky

KubaCraftovsky RIP IN PEACE

Nabídka je to jistě šlechetná, ale abych pravdu řekl, je celkem zbytečná. Pokud by už někdo opravdu chtěl svojí svojí sochu, dost pravděpodobně si jí dokáže postavit sám.
    Jestli máš opravdu rád pixelarty a stavění soch, kontaktuj @juzzek , jestli nechce nějakou pomoc v Artparku.
    • Souhlasím Souhlasím x 2
  6. Tarasicodissa

Tarasicodissa Fyzikátor

K tomu si dovolím malou poznámku (radu). Kam moje paměť sahá, pěknou sochu ruky z cobblestonu se zatím podařilo postavit jen jednomu člověku. (Samozřejmě mluvím o Hawkym. :)) Ani ten ji ale nestavěl čistě z cobblu, promíchal to se stonem. Existuje dobrý důvod, proč máme všude varování, aby nováčci nestavěli z jednoho druhu (většinou obyčejného) materiálu, jako cobble nebo planky. Ono to totiž většinou dopadá dost hnusně.
    Nechci podceňovat tvoje stavařské schopnosti, ale pokud je nejlepší materiál, který si zatím můžeš dovolit cobblestone, možná by bylo moudré se stavbou posečkat, dokud se ti do rukou nedostane nějaký kvalitnější a pěknější blok. ;)
    • Souhlasím Souhlasím x 3
    • Nesouhlasím Nesouhlasím x 1
  7. Amunak

Amunak Worldedit Trollmasta

Navíc oficiální žádost o projekt tady na fóru by ti dost možná přinesla třeba i sponzory, co by dodali materiál.
  8. _Flashi_

_Flashi_ Registered

Zdravím ještě jednou.Samozřejmě, nemusí se jedna čistě jen sochy skinů, mohu postavit sochy všech druhů, ale tomu bude také odpovídat čas samozřejmě.Například mohu postavit sochu draka, či něčeho jiného, ale to už bude vyžadovat velice hodně času a materiálu, pokud rozumíte.Pixelart mi není cizí, také sem to někdy stavěl.K pixelartu je avšak potřeba výrazně více materiálu a druhů materiálu.Ještě jednou se omlouvám za to, že jsem již stavbu započal.Vím, že cobblestone není nějaký extra materiál, ale pokud chcete vidět co dokážu, nemůžu ztrávit několik dní na vypalování, těžení a shánění materiálu.Chtěl sem vám nabídnout pomoc při zkrášlování serveru a vy ste si vyžádali něco, jako příklad mého stavařského umění, a proto jsem chtěl postavit tu ruku a pokud mi dáte povolení to dokončit, věřím, že se vám bude má socha líbit.Sice nebude z nejlepšího materiálu, ale alespoň vám předvedu, co umím.
    • Líbí Líbí x 1
  9. Bedrych

Bedrych Klingon

Svoje umění můžeš ukázat tak, že sochu postavíš na singlu v creative. To máš hned a z čehokoli.

Jinak bych měl potom jednu zakázku: obličej na steně bys svedl? Cca velikost 30 bloků... .
    • Zábavné Zábavné x 1
  10. KubaCraftovsky

KubaCraftovsky RIP IN PEACE

Tak tu ruku (nebo cokoliv) postav v creativu, kde máš dostatek materiálu.
    Je to smutné, ale je to pravda: Na projekt potřebuješ čas a peníze (materiál). Bez peněz a volného času z toho nic nebude.
  11. _Flashi_

_Flashi_ Registered

Děkuji za radu, rozhodně se na to vrhnu.Jinak postavit obličej..Hmm, ano uměl bych to, ale potřebuju vědět, jestli je myšleno obličej, jako skin, nebo obličej, jako lidský obličej...To už bych musel vytvořit pixelart.[DOUBLEPOST=1390137821,1390118590][/DOUBLEPOST]Zdravím všechny...Musím říct, že sem nikdy nepracoval pod takovým nátlakem x rychlostí.Jelikož sem potřeboval, abyste mě konečně brali vážně...Pracoval sem od zprávy "postav to v singlu" až do teď...Což je dohromady kolem 4 hodin, tudíž bych prosil, aby zde nebyl žádný hate, či nadávky, ale konečně upřímný názor a pochopení toho, co zde chci docílit.
    Začal sem tím nejlehčím co je a tím myslím sochou :
    http://postimg.org/image/hj6tbf5bn/
    Poté sem udělal něco těžšího a to diamant :
    http://s21.postimg.org/x1mc8y113/Diamant.png
    A konečně to nejtežší, z kterého sem si nejvíce spotil triko....A po této práci, si dneska beru pauzu.Pokud chcete něco jiného postavit a brát mě konečně vážně...maximálně večer..A to jedině, když budu mít dobrou náladu...
    http://s27.postimg.org/gajalxowz/Ruka.png
    Díky za sledování a přeji krásný zbytek dne.
    • Líbí Líbí x 6
  12. mililivantilili

mililivantilili Registered

Tak is prostě najdi místo, založ vlákno kde dáš fotku a souřadnice a jestli ti to bude schváleno, postav to, stále nechápu, co máš s tím bereme véžně, nebereme vážně.
  13. _Flashi_

_Flashi_ Registered

Tady se nejedná o místo..No v podstatě trochu.Nabízel sem své služby serveru, jako sochař x stavitel..Abych pomohl tomuto serveru se rozrůst a zkrášlit.Bylo mi řečeno, že pokud chci něco takového vykonávat..Mám si najít místo a postavit něco a pokud se to bude líbit alespoň 3 moderátorům..Mohu začít stavět pro server.Tak sem začal stavět..a jiný moderátor, mne obvinil, že musím sehnat povolení..A tak sem tu zase psal, že nemůžu stavět bez povolení a znovu mi bylo řečeno, že to mám postavit v singlu..A tak sem to postavil v singlu a teď čekám...Takže se omlouvám, pokud ste to nepochopil "Milililivantililili". Děkuji za sledování mého vlákna. Přeji krásný zbytek dne.
  14. Mortimer_Mort

Mortimer_Mort Registered

Tak já myslím, že ta ruka je vyvedená. Dokázal bys postavit něco menšího? Třeba sochu válečníka s mandlovým štítem, držícího kopí o celkové výšce přibližně 30 kostek?? Pokud ano, myslím, že pro tebe budu mít místo ve Vatnafällu, materiál a i nějakou tu odměnu. :)

Myslím, že každé pořádné město by si zasloužilo dobrou sochu. ;-)

P.S.: Myslím, že se tu s případnou nabídkou práce ozval už Berdych. Takže to bys měl hned dvě zakázky ... to už vypadá na založení firmy, ne?:cool:
    • Líbí Líbí x 1
  15. mililivantilili

mililivantilili Registered

Každý na serveru staví pro server, snaží se ho zkrášlit a něco mu dát. Za to dostává bezva partu lidí a někoho, kdo bude jeho dílo obdivovat. Nevím, co by na tvém stavění bylo jiné, než na stavění jinýh lidí. Případně jestli chceš stavět věci na zakázku, založ si vlákno z nabítkou pro ostatní a domlouvej se individuálně na podmínkách a když vedení uvidí, že jsi schopný v budouvnu se na tebe určitě obrátí až budou potřebovat něco postavit třeba na pískovně ale nemůžeš čekat, že tě tam přes noc nechají postavit sochu dwiho u hvězdné brány a ještě si o to řeknou.
    • Souhlasím Souhlasím x 3

Sdílej tuto stránku