1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Možný spor o NPC vesnici

Vlákno v 'Stavby a projekty' založil TooSexyForCS 03. září 2015.

Stav vlákna:
Vlákno je uzamčeno pro další příspěvky.
  1. TooSexyForCS

TooSexyForCS Oddělení likvidace turbodemence

Takže,
    dne 02.09.2015 v cca. 09:30 hod hráč Bugaboo zabral NPC vesnici zde.

Tuto skutečnost oznámil ostatním hráčům umístěním cedulky.

Pak došlo k rollback serveru, přičemž tato cedulka byla smazána. Hráč se po umístění cedulky odpojil ze hry.

Později téhož dne v cca. 13:00 hod. na místo dorazil hráč Daval a hráč KUBA 891, kteří provedli totéž - označili vesnici cedulkami s oznámením o záboru. V důsledku rollbacku nemohli o předchozím jednání ze strany Bugaboo vědět.

Chci aby jste se zde pokusili dohodnout o tom, jak a kdo bude vesnici spravovat a jak s ní budete nakládat.
    Z hlediska časového byl první na místě Bugaboo, nicméně druzí dva zmínění nemohli o záboru z důvodů RB vědět.

Vyjádřete se prosím. Do té doby vesnici zanechte v tom stavu, v jakém je.
    • Líbí Líbí x 2
    • Informativní Informativní x 2
  2. Bugaboo_cz

Bugaboo_cz Registered

Chtěl bych se s pány rozumně dohodnout a předejít zbytečným hadkám atd..

Hledal jsem tohle místo a byl jsem tam dří než Daval s Kubou a místo si zabral, postavil si mini zakladničku a musel jsem do práce. Když jsem se večer lognul byl jsem pohřbený v kopci naštěstí jsem měl u sebe krump a stihl jsem odkopnout bloky než jsem chcip. Postel, pec a craft table v cudu tak jsem zacal v chatu zjistovat jestli rano nebyl rollback .. rozhledl jsem se po okolí a zjistil že cedulka je pryc a z druhé strany vesnice je cedulka od Davala a Kubu ... zbytek viz TSFCS

Muj projekt villager vesnice Ráječek

Moje síldo bude(mělo by být) na kopci nad vesnicí[​IMG]

Vzevrubný planek rozšíření vesnice a jejího připojení k vesničce poblíž. Styl bude odpovídat villager vesničkám s menšími upravami. Plánuji také menší villager shop ale to až v pozdější době.
    Poslední úprava: 03. září 2015
    • Líbí Líbí x 1
  3. DavalCZ

DavalCZ Registered

Ahoj taky bych se rad vyjádřil.
    Co kdyby jsme ten projekt uskutečnili společně ?
    V jednom dome už mam věci (v kovárně).
    Např.My by jsme mely čtvrtinu vesnice a ty zbytek ?

Děkuji DavalCZ
    • Líbí Líbí x 3
  4. Bugaboo_cz

Bugaboo_cz Registered

V tom vůbec nevidím problém, podrobně se domluvíme ale kdyztak in-game jsem teď v práci a online budu až kolem 22:30. Chtěl bych poprosit mody o schválení projektu.
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  5. rikuhahl

rikuhahl Fanatický dříč

Líbí se mi tvoje představa, takže jsem pro. Ovšem za předpokladu, že se opravdu domluvíte ;) Potom sem napište výsledek, případně i jednotlivé role v projektu ;)
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  6. DavalCZ

DavalCZ Registered

Bugaboo mas nějaký skype nebo TeamSpeak ze by jsme se domluvili když tak můj skype jméno je : davalcz
  7. Bugaboo_cz

Bugaboo_cz Registered

Takže momentálně projekt doznal značných změn.. od villager vesnice po dohodě bylo upuštěno, zůstane zachována pouze vesnička na pravé straně za řekou. K projektu se přidal i Yohlen1 a jeho známý takže nás bude 5 což by mělo na založení vesnice doufám stačit ale jak doufáme vesnice se rozroste o další obyvatele.. styl vesnice bude v podobné stylu jako byla naše Amoeba na staré mapě. podrobnosti atd dodáme v žádosti o schválení stavby vesnice. Myslím ze se máte na co těšit :)
    • Líbí Líbí x 1
  8. Y4cky

Y4cky Registered

Vzhľadom na to, že sa obe strany dohodli na spoločnom vyriešení sporu a k tomu sa pridala strana tretia - Yoh1len a ja, rád by som pridal predbežný plán danej oblasti:

S týmto by som chcel požiadať o uzavretie tejto thread. V blízkej budúcnosti príde návrh na Vesnicu s presnejšími info. a sceenmi.
    • Líbí Líbí x 2
  9. TooSexyForCS

TooSexyForCS Oddělení likvidace turbodemence

Ok, jem rád že se to vyřešilo smírně. Navíc díky tomu budete mít víc sil a prostředků. Modreq uzavřen.
    • Souhlasím Souhlasím x 2
Stav vlákna:
Vlákno je uzamčeno pro další příspěvky.

Sdílej tuto stránku