1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Mohu hrát jen demo?

Vlákno v 'Mimo téma' založil lena_mine1 05. ledna 2017.

1. lena_mine1

lena_mine1 Registered

Dobrý den prosím o radu.Máme koupený normálně minecraft dcer hrála v pohodě cca rok a ted poslední týden se nemohla připojit na te uvodní obrazovce u te hry,když jsme změnili heslo tak se přihlasila ale může hrát jen demo.Při přihlášená na mojang účet tuto hru nemáme ani zobrazenou že jsme si jí koupili v naší registraci při přihlášená na jejich stránkách.Nevíte co se stalo to máme koupit znova hru jinou a vytvořit jiný ůčet.Předem děku za rady.

2.  
  3. Jajinek

Jajinek Registered

Dobrý den.

Pokud jste měli normálně zakoupený minecraft a za podivných okolností ho teď nemáte, zřejmě vám někdo ten účet ukradnul. K tomu je ovšem zapotřebí trocha vaší spolupráce. Shodou okolností se mi v létě taky někdo pokoušel účet ukrást, ale v okamžiku, kdy si jej chtěl přeregistrovat na sebe (přijde email pro povolení změnit email :) ), tak jsem jej odchytil. Zapátrejte v paměti, zda vám něco v poslední době nepřišlo. Další věc, koukněte se na stránku namemc, jestli se změnil vás nick.
    V případě, že vám ten účet skutečně sebrali, je nutno se na supportu mojangu prokázat číslem transakce, pod kterým jste hru kupovali. Oni vám jej vrátí. Tedy pokud jste hru kupovali přímo u nich a ne přes prostředníka. Pak se taky mohlo stát, ze jste naletěli podvodníkovi a budete holt muset koupit účet nový. Stává se to poměrně často.

• Souhlasím Souhlasím x 2
  4. lena_mine1

lena_mine1 Registered

Dorý den kupovali jsme hru zhruba před rokem na key4you.číslo,které jsem zadával abych si hru stáhl stále mám.Na jakou stranku se mám podívat s tím nickem jak jste psal?

5. lena_mine1

lena_mine1 Registered

na tu stranku jsem se koukal a našlo to nick je tam panáček nějaký bhužel ja tomu moc nerozumím hraje to dcera a te to ted nejde tak proto to resim za ni

6. Jajinek

Jajinek Registered

Stránka je "namemc" a dá se dohledat historie účtu - jména. Panáček je avatar, kterého dcera ve hře ovládá. Jsou u toho jména nějaké změny? Zároveň je u toho jména zobrazen kód účtu. Můžete se dotázat na support mojangu, co se s tím účtem stalo.
    Vzhledem k tomu, ze jste to kupoval přes prostředníka, asi došlo k chybě a účet byl nejspíše zrušen, ne ukraden. Musíte napsat na support prodejce, pošlouvam nový kód. I tohle se stává. Ale řešit nákup musíte u toho, kdo vám ten účet prodal. Když nebudou komunikovat, asi máte smůlu a budete si muset hru zakoupit znova. Doporučuju v tom případě kupovat přímo u společnosti Mojang, je to jistota. Na game4u jsem taky nakupoval a bylo to myslím v pořádku. Tak snad to byla jen chyba a dcera si zase zahraje.

7. lena_mine1

lena_mine1 Registered

Minecraft profil
    UUID:
    65bec1f1-3245-4b0f-a898-f01bf9b838fc
    65bec1f132454b0fa898f01bf9b838fc
    Statistiky
    Měsíční zhlédnutí:
    2
    Historie jména (1)
    lena_mine1

8. lena_mine1

lena_mine1 Registered

je tam tohle u toho avatara

9. Jajinek

Jajinek Registered

Takže beze změn. Zkuste se poptat na osud toho UUID na Mojangu. Pokud ho zrušili, řešte to s prodejcem. O krádež asi nešlo. Ale to se dozvíte.

10. lena_mine1

lena_mine1 Registered

bohužel neumim moc anglicky tak jak to mám řešit?

11. Jajinek

Jajinek Registered

Klidně tam za vás napíšu. UUID znám a tím pádem se potřebné informace dozvím a přepošlu. Ale bohužel se tomu můžu věnovat až po 17:00. Domluvíme se operativně večer, pokud máte zájem.

• Líbí Líbí x 4

Sdílej tuto stránku