1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Návrh Minerrio

Vlákno v 'Schválené' založil Odol3n 05. srpna 2014.

1. Odol3n

Odol3n Registered

Zdravím,
    po delší době mě začíná bavit Minecraft a všiml jsem si části mapy, která je z důvodu oceánu řídce osídlená a napadl mě větší projekt.
    Nejdřív bych pospojoval ostrovy, udělal břeh a navýšil ho o stone brickovou zeď. Dále bych u břehů postavil apartmány, ve kterých by se hráči mohli volně a zdarma zabydlet. Ve středu by potom bylo historické centrum s úzkými uličkami a náměstím s radnicí. V krajních částech ostrova by se nacházely moderní čtvrtě, zbytek by byl jednoduše rozparcelovaný, určený k obsazení a volné stavbě ostatním hráčům.
    Umístění na DynMapě: http://map.majncraft.cz/?worldname=...x=-5716.356400054695&y=64&z=6347.945947159586
    Hráči: Teoreticky můžu kontaktovat bývalé spoluhráče z jiných serverů, někteří hrají i tu. Ale spíš budu rád za každou pomoc, ať už surovinovou či stavební, až by se projekt začal plně rýsovat. Poslední dobou jsem velmi aktivní.
    Toto vlákno jsem založil i pro to, aby se ozval, kdo bude mít zájem spolupracovat, jak jsem již psal, a abych věděl, jestli to má smysl, případně pro rady, co udělat jinak atd.

Přiložené soubory:

Poslední úprava: 14. srpna 2014
    • Líbí Líbí x 3
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  2.  
  3. MWilliam

MWilliam Moderátor

Zni to trosku jako druhe benatky. Jsem pro, ale zvol jiny postup. Stav barak od baraku z centra. Ostrovy spojuj az pak. Zabranim obriho kusu mapu, co pak nebudes sam schopen zastavet modum akorat pridela praci. Ps: nezapomen na pravidla o staveni ve vode.

4. Kaktusek_CZ

Kaktusek_CZ Registered

Hele je to dobrý nápad, vidím že máš rád stoneslaby :D.
    Jinak se půjdu podívat až to bude postavené :).
    Jen bych měl jednu otázku komu patří ten portál na tom krajním ostrově. (Sem zvědavý :happy: pokut je tvůj tak nic, ale pokut je někoho jiného tak ho kontaktuj že tam plánuješ něco stavět ;))
    Já jsem pro ano.
    Toto je můj názor.

Good Luck (ze stavbou) ! :)

Kaktus_CZ

5. Odol3n

Odol3n Registered

Portál je můj, cestu k němu už mám přes nether jakž takž připravenou.

6. rikuhahl

rikuhahl Fanatický dříč

Souhlasím, jen prosím nejdřív něco postav a pak až spojuj ty ostrovy (nebo to dělej nějak průběžně), ať tam nejsou velký prázdný placky na vodě. Dílu zdar ;)

• Souhlasím Souhlasím x 1
  7. uccik

uccik MajnMod

Souhlasím s @rikuhahl takže se do toho pusť ať tu máme další krásné město. Přesouvám do schválených:)

• Líbí Líbí x 1

Sdílej tuto stránku