1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

minecraft stranka pro minecraft mapy prosim aspon se kouknete

Vlákno v 'Mimo téma' založil Fafa170 17. července 2016.

1. Fafa170

Fafa170 Registered

Ahoj lidi,
    veřím tomu, že se mezi Vámi najde člověk, který už aspoň jednou zkusil udělat svoji minecraft mapu, třeba jsi to zrovna Ty.

Neváhej a přečti si to, co teďka budu psát. Stvořil jsem stránku, kam může každý minecrafák přidat svoji mapu (adventure, parkour, puzzle a jiné), snadno a jednoduše.

Tak pojď zveřejnit svoji stránku. Je nová, tak mi ji prosím pomozte co nejvíce zveřejnit. Třeba napište svým kámošům, o kterých víte, že mají svoji mapu, ať ji tu zveřejní, nebo napište o stránce v nějaké internetové síti.

Budu Vám mnohokrát vděčný.

Poslední úprava moderátorem: 18. července 2016
    • Spamování/Trollení Spamování/Trollení x 4
    • Zábavné Zábavné x 3
    • Kreativní příspěvek Kreativní příspěvek x 1
    • WTF WTF x 1
  2.  
  3. Fafa170

Fafa170 Registered

a každy muže mapu hodnotit takže budete vědet co si lidi o ni misly

4. Jajinek

Jajinek Registered

Drahý Fafo. Nechceš proběhnout pár svých textů (pro začátek 100%) přes jakýkoliv opravovač gramatiky? Já chápu, že dneska je být disgrafik, a já nevím co ještě dis.. , moderní, ale trhá mi to oči. Já taky dělám chyby, koneckonců diktáty jsem míval za 4-5, ale nejsem dis, jen trouba, za nás takové věci nebyly :/

Obecně, pokud tušíte, že jste dis.. , případně jste podezřele často odměňováni horší známkou z pravopisu, zkuste použít gramatické korektory. I kdyby tam byl zlatý obsah, tak bych se styděl takovou stránku doporučit.

• Souhlasím Souhlasím x 7
    • Líbí Líbí x 1
  5. Fafa170

Fafa170 Registered

už sem to co nejvic opravil

• Nesouhlasím Nesouhlasím x 1
    • Facepalm Facepalm x 1
  6. funnel66

funnel66 Bagr

Hlavně je IN být ve všem inDISponován :D

• Souhlasím Souhlasím x 3
  7. marquecz

marquecz Registered

Uff. Chtěl jsem to nechat být, ale nakonec mi přeci jen to nedalo. :D

• Děkuji! Děkuji! x 4
    • Líbí Líbí x 1
    • Zábavné Zábavné x 1
  8. pragos

pragos Moderátor

A to se zatím nikdo nezmínil o gramatyckých chybách na oné stránce. Už jen ta první chyba je do očí bijící a odrazuje mě od dalšího zkoumání stránky, nemluvě i o estetice textu. Za mě by se na té stránce měly předělat všechny texty.

• Souhlasím Souhlasím x 1
  9. Jajinek

Jajinek Registered

@pragos : Ehm, mno, to, co je tam napsáno, je už po korektuře. Dneska jsem se hodinu šlehal důtkami, abych se alespoň částečně připravil na bolest způsobenou čtením podobných textů a možná stačilo 10 minut. Největší zvěrstva jsou pryč.

TAkže k obsahu, který není...

Fandím mladým a začínajícím, ale na té stránce nic není a při nejlepší vůli nechápu, proč bych se měl pochlubit svou úžasnou mapou právě zde a ne na nějakém jiném zavedeném serveru. Tedy pominu, že nemám, při své skromnosti, ani tu úžasnou mapu. Možná by tvůrce sám mohl něco nahrát. Pár map na rozjezd. Přijde mi to, jako bych šel na tržišti kolem prázdného stánku a prodavač chtěl, ať jeho výrobky propaguju. Nevím, jestli tam bude prodejce zítra, ani co prodává a v jaké kvalitě. Teda jsem podivín, ale věta: "skočte na tržiště, je tam nic moc stánek, kde teda nic nemají a nikdo tam nechodí, ale jinak je to tam super", by asi zkrátila mé čekání na blázinec.

Toliko k doporučení z mé strany. Za mně palec dolů, pardon.

PS: Omlouvám se za kousavou ironii.
    PS2: Kdo jste na gramatiku citliví a chcete trošku adrenalinu, tak při otevírání odkazu neseďte u zdi. Hned třetí slovo (nejspíš je to ta chyba, co zmiňuje Pragos) vás flákne tak, že můžete od zdi dostat další. Je lepší spadnout na zem.

• Souhlasím Souhlasím x 2
    • Zábavné Zábavné x 2
  10. Pompeius

Pompeius Ecthelion

Něco jsem tam ještě opravil. ;)

11. dynlik

dynlik Registered

Souhlasím s @Jajinek - tahle stránka trochu postrádá smysl. Recenze na mapy taky - kdo sleduje Youtube, ten nemá potřebu něco číst. Videorecenzí jsou mraky.
    Když už nějaká stránka, tak se Fafo může třeba pokusit nějak kloudně popsat herní mechanizmy, moby, bloky, itemy - něco na způsob často příšerně přeložené Minecraft wiki.
    PS.: Fafovi doporučuju používat Word, ten mu alespoň opraví hrubice a slovosled ;).

12. Sognus

Sognus TechniForger

Na tento příspěvek jsem se předtím koukal a pokus o jeho opravu jsem vzdal. Děkuji ti @Pompeius.

• Líbí Líbí x 1

Sdílej tuto stránku