1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Vesnice Městečko Futurum

Vlákno v 'Schválené' založil WinCheaterCZ 24. února 2014.

1. WinCheaterCZ

WinCheaterCZ Moderátor

Zdravim , Mam pry zazadat o to ze tu muzem stavet tak tu mate jednu zadost o takovej projekt co tu mame se znamejma Ja ( WinCheaterCZ ) ,Bukvajz a Petroff , Proste Budovani dle predstavivosti, zadnej konkretni cil. Kazda stavba co tu vyroste na techto souradnicich bude dokoncena, nic nezustane rozestaveny. Nokimu do niceho zasahovat nebude. Proste si pojedem podle sveho, Petroff a Bukvajz uz maji kazdy sve domecky a zacinaji stavet kolem nich, Ja jsem zde od Sobotniho vecera a zacal jsem jiz taky z vystavbou. Bohuzel dnes jsem se dozvedel ze se musi zadat o to povoleni. Nevim co pomne budete chti dal vedet. posilam screen i se souradnicema kde se to nachazi.
    Link mista : http://map.majncraft.cz/?worldname=...-11112.465023984536&y=64&z=-4947.554552209619

Doufam ze nam to povolite u vas budovat :) urcite se nebudete mit za co stydet :)

Nazev Mestecka Futurum :)

Preji prijemny den

Přiložené soubory:

• mine.jpg
      mine.jpg
      File size:
      826,4 KB
      Zhlédnutí:
      115
    • Líbí Líbí x 1
  2.  
  3. Amunak

Amunak Worldedit Trollmasta

Řešili jsme to spolu, já jsem pro. Obvykle máme raději něco, co má pevně danou koncepci, ale nemám nic proti stavění podle nálady :)

@Harami_snake by o tom asi měl vědět, ale jinak snad okolo nikdo nesídlí.

4. dwi

dwi God

Jsem pro :)

5. DeKross

DeKross Registered

Len by som chcel upozorniť, aby ste to s tou "náladou" trochu neprehnali, môžete dopadnúť ako táto "dedina". Berte to len ako priateľskú radu :)

• Souhlasím Souhlasím x 1
    • Zábavné Zábavné x 1
  6. Harami_snake

Harami_snake VIP

Nejsem proti založení města kousek od mé přestavby, ale byl bych radši, kdyby jste to klonili spíše k poušti co tam máte, než ke mě přes ten sněžný biom. Jelikož u mne již byli hráči s plánem nadzemky mezi jejich projekty, který by zde rádi zanedlouho zveřejnili, byl bych rád, kdyby jste návrh oblasti přehodnotili, no a pak dodali proč v plánku není zaznačena budova nad vámi a komu tedy patří, když né vám, aby ste ho jednou nevyvlastnili pravidly města...

7. MWilliam

MWilliam Moderátor

Dřevěná stavba na severozápadě určena k demolici. Tam máte tedy dost prostou pro rozvoj. Navštívil jsem vás a máte to tam pěkné. Jsem tedy pro.

8. WinCheaterCZ

WinCheaterCZ Moderátor

Snazil jsem se zjistit komu to patri ta piskova budova dal od nas ale jeste jsem toho cloveka nevidel ani prihlaseneho a to tu mam otevrenou mapu na druhym monitoru porad.

// Viz příspěvek výše (Magor_Willi)

Poslední úprava moderátorem: 24. února 2014
  9. Amunak

Amunak Worldedit Trollmasta

Schváleno, přesouvám.

• Líbí Líbí x 1
  10. WinCheaterCZ

WinCheaterCZ Moderátor

Mestecko se pomaloucku rozrusta o dalsi obyvatele, pribyli dalsi dva a to izzercz a ArashiCZ. Pracuji pry na velke budove zvane WH 13 i kdyz ja osobne mam za to ze v serialu je zaborena ve skale :D
    Snazej se kluci usati, vypada hezky co vy na to ? :)

Přiložené soubory:

• Líbí Líbí x 3
  11. WinCheaterCZ

WinCheaterCZ Moderátor

Tak uz je to offiko i s pozehnanim dwinky.
    Vznika na serveru novy ovcin v mestecku Futurum.
    Jsou jiz na vyber temer vsechny barvy, mam pocit ze chybi uz jen dve.
    Na vystavbe mrakodrapu kde je 8 barev ovci se usilovne pracuje :) Viz Screeny z nekterych mist.
    Chodilo kemne celkem dost hracu na vlnu jeste driv nez to bylo oficialni, Hlavne Harami_snake na sedou vlnu a jeho otroci kteri momentalne buduji senat se Star Wars :)
    Diky mejm Ovcinum padlo i celkem dost vlny na vystavbu Nether Reoladed, parkrat jsem u sebe nacapal i mody jak mi tu znasilnuji ovecky :D
    Tesim se na dalsi strihace vlny a otroky vyslani na strih vlny treba do Haramiho :)
    Hlavne ovecky nezabijet, krmit muzete ale jen poradne stavnatym obilim at se maji ovecky cile k svetu.
    Hlavne zavirejte vratka at se nerozutecou, to bych vas pak pravdepodobne zakousnul sam :D

Přiložené soubory:

• Zábavné Zábavné x 2
    • Líbí Líbí x 1
  12. Harami_snake

Harami_snake VIP

Přikládám fotky z návštěvy, fotka Winova tunelu :), fotka jeho obyvatel pářících se s obyvateli vesnice :eek::eek:, masivní grief 1 GS v zemi :sorry: (někdo by si měl podat modreq nebo tam někdo spadne a pak bude ouvej za past v zemi o velikosti 1x1x1), atd...
    ...no a pak jen nalezení nového místa na popravy Withera podle Haramiho :hungry:
    zatím ahoj ;)

Přiložené soubory:

• Líbí Líbí x 2

Sdílej tuto stránku