1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Návrh Meratoa

Vlákno v 'Schválené' založil Swoop 12. listopadu 2013.

1. Swoop

Swoop Registered

Ahoj, rád bych se zase pustil do nějakého budování a jelikož na mě velmi zapůsobily Bertry77ho a Bedrychovy velehory, rozhodl jsem se pro něco podobného.

Chtěl bych vybudovat sopku. Nemám žádný konkrétní návrh a upřímně, pokud to nebude nezbytné pro schválení, ani o něm zatím neuvažuji. Velikostí by měla být Meratoa (název jsem složil z mých dvou oblíbených sopek - Merapi a Krakatoa) podobná Mordoru, ale doufám, že jej o něco přeroste.
    Tvarem by měla být něco mezi stratovulkánem a sypaným kuželem. V kráteru by měl být vulkanický dóm zaplněný lávou. Ta by se měla na některých částech ze sopky vylévat do krajiny.

Umístit bych ji chtěl v těchto horách, nedaleko Fata Morgány. Nejbližší soused je @funnel66, kterému jsem o svém záměru psal ingame už včera a zatím nebyl proti.

Zakreslení hranic, kam by mohla sopka zasahovat (nebude přes celé hory!):

Termín dokončení zatím ponechám otevřený. Získávání surovin a samotná stavba zaberou spoustu času. Předběžně bych to viděl zhruba do února 2014.

Díky za pozornost, těším se na vaše názory.

• Líbí Líbí x 16
  2.  
  3. _CJ_

_CJ_ while(true); ♾

Urcite pro. Zajima me jak budes sopku tvorit? cele stavet? nebo zkusis neco na zpusob vylevani lavy a vody?

• Děkuji! Děkuji! x 1
  4. Swoop

Swoop Registered

Planoval jsem ji stavět stejným způsobem jako třeba Bertry77 staví hory - a to ze dvou důvodů:
    1. Tebou uvedený způsob mě nenapadl:bag::D
    2. Chci částečně využít stávající hory jako základ, a vylévání lávy by mi to nejspíš ztížilo - chyběla by mi přesnost.. ale půjdu to vyzkoušet do creativu, zní to zajímavě, díky!

• Líbí Líbí x 1
  5. Bedrych

Bedrych Klingon

Určitě jsem pro.

Osobně doporučuji stavění stylem Bertry/Bedrych, má to řadu výhod: především stavíš rovnou finální podobu a myslím, že je to i rychlejší.
    Náročnost na materiál je sice o něco vyšší, nicméně ne o tolik, těch pár dvojbeden jistě seženeš.

ps.: zamrazilo mě v zádech po tomto Tvém výroku: "V kráteru by měl být vulkanický dóm zaplněný lávou." To mi prosím nedělej :D.

• Zábavné Zábavné x 10
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  6. Plenca

Plenca Registered

Co my víme, třeba Kráter nevytvořil padající kus Archanděla, ale je to ve skutečnosti obří spící supervulkán. :D :D :D
    Snad je můj klášter dost daleko. :D

Omlouvám se za příspěvek, který nepatří zcela k tématu.

• Líbí Líbí x 2
  7. funnel66

funnel66 Bagr

Doufám že sopka nemá v plánu v nejbližší době soptit :D
    Taky určitě pro (to moje se asi nepočítá co? :( )

Ohrom nás!

PS: Už se těším na ten ten dóm v kráteru naplněný lávou :joyful:

Poslední úprava: 13. listopadu 2013
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  8. Vergis

Vergis Celebrita

Schváleno, těším se.

• Líbí Líbí x 2
    • Souhlasím Souhlasím x 1
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  9. Swoop

Swoop Registered

Díky za schválení, pokusím se nezklamat.
    Kouzlo nechtěného :angelic:

I kdyby soptila, tvému domku se jako zázrakem nic nestane (leda by se stala nějaká "nehoda" :troll:). A tvé pro se rozhodně počítá, vzhledem k vzdálenosti tvého domku docela zásadně :pigeon:.

• Děkuji! Děkuji! x 1
    • Informativní Informativní x 1
  10. Swoop

Swoop Registered

Jak jste mohli zaznamenat, na Majnu se spíš nevyskytuji než naopak. Důvodů je mnoho, ale to tu rozepisovat nechci.
    Pořád mě štve, že jsem nedokončil Merapi. Jednak proto, že kazím Funnelovi dojem z Sanctum stadium a pak taky nerad nechávám nedokončenou práci. Tak jsem si řekl, že pokud by se našel nějaký dobrovolník, který by podle schematiky byl ochotný ve stavbě pokračovat, našel bych nějakou finanční odměnu..

Stavba je cca v 1/4 (počítám s 1/4 zkrášlování a vymazlování sopky a okolí, takže fakticky toho stavění zas tolik není). Materiál na větší část (možná komplet, těžko říct) mám nachystaný přímo na místě, další bych mohl dotěžit/dokoupit.
    Za dokončení "hrubé stavby" nabízím odměnu 4000Ł. Detaily bych v rámci možností doladil i sám.

Takže, pokud někdo nemáte do čeho píchnout a chtěli byste se podílet na stavbě originální stavby a jako bonus si odnést nějaké ty Ł, pište mi PM. Díky

• Informativní Informativní x 2
  11. Swoop

Swoop Registered

Zvyšuji odměnu na 5000Ł :pompus:

• Zábavné Zábavné x 1
  12. Ratchet_97

Ratchet_97 Registered

Ahoj Swoope.
    Až dokončím Středověké město, tak se na to možná vrhnu. Už dříve jsem si říkal že by to chtělo dostavit. Když tak mi napiš na soukromou konverzaci a dohodneme se co a jak. Myslím si, že by to nebyl až tak velký problém to stavět s připravenou schematikou.

• Děkuji! Děkuji! x 1
  13. Swoop

Swoop Registered

Zvyšuji odměnu na 7000Ł :pigeon:

• Zábavné Zábavné x 4
    • Líbí Líbí x 1
    • Informativní Informativní x 1
  14. Swoop

Swoop Registered

Zdravím vespolek!
    Vzhledem k tomu, že na Majnu (ani jinde) už majncraft nehraju a navím jestli a kdy se to změní, chtěl bych poprosit mody, aby případně odemkli truhly v mém skladu ve Fata Morgáně (suterén domu u kostela) a u sopky + dveře pro Funnela, který se mi nabídl, že by sopku dostavěl.

Funneli, máš naprosto volnou ruku, pokud se ti schematika nebude líbit, můžeš sopku dostavět podle svého vkusu. Vím, že to zvládneš na výbornou.

Jakmile bude sopka dokončená, budu moc rád, pokud si můj sklad a veškeré cennosti co ve hře mám rozeberou modi na veřejné projekty.

Chtěl bych za všechno poděkovat vám všem, se kterými jsem se ve hře potkával. Nebudu nikoho jmenovat, nerad bych na někoho zapomněl. Jste supr banda lidi, mějte se fajn a někdy třeba nashledanou ;)

• Děkuji! Děkuji! x 3
    • Líbí Líbí x 1
  15. funnel66

funnel66 Bagr

Swoopovi jsem psal už v lednu, ale sem jsem zapomněl napsat, že:

MERATOA UŽ STOJÍ!!!
    -> mrkni na dynmapu <-

• Líbí Líbí x 3
    • Zábavné Zábavné x 1

Sdílej tuto stránku