1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Menší obměna prostředí v neaktivním uzemí

Vlákno v 'Schválené' založil Kempik 23. října 2013.

1. Kempik

Kempik Registered

Dobrej,
    chtěl bych se zeptat/říci ohledně uzemí zde zda by bylo možné se tam tak trochu usadit, místo je prázdné dříve nejspíše vesnice (více jak před 7 mešíci demolice několika domů Lodrem Fíkem), teď tam jsou nejaké cedulky a místo je zdcela podkopané a v hrozném stavu, několik litajicích stromů cobl apd. Jedem dům více jak rok opuštěný a člověk neaktivní téže přes rok, povolení k demolici Bedřichem, bedny dát bokem s cedulkou. Teď k mému ďábelskému plánu. Tato část mapy je hodně dlouho opuštěná, před 3 dny jsem vyhodil cobl na zem a stále nezmizel takže zcela neaktivní oblast, a v žalostném stavu dle mě. Celkově široké okolí je prazdné a poměrně zvlaštně zastavěné, tudíš bych rád tento prostor nějak zrekultivoval, pokud by byly hrači s domy neaktivní dele jak rok zboural domy bedny přesunul a dal prostor novým hráčům, nechci dělat zcela čistě vesnici jen ''prostor'' pro nové lidi, protože místo je mrtvé a nového už taky moc není, a když hooodně daleko od spawnu/pískovny.

ps. Haters a lidi co si chtějí rejpnout, nazor beru ale vy berte to že chci udělat něco pro to aby člověk nemusel 10 k kostek daleko aby si mohl postavit dům a nebydlet ve vesničce s pozemkem 20x20 kostek apd. nedělám to pro sebe

• WTF x 6
    • Líbí x 4
    • Souhlasím x 1
    • Zábavné x 1
    • Facepalm x 1
  2.  
  3. _CJ_

_CJ_ while(true); ♾

Mozna bys to mohl napsat trochu mene ustepacne a bez toho PS... To ze tam nic nestoji nebo stoji neco ne uplne dokonaleho neznamena ze se to musi zbourat aby byl prostor pro nove lidi (prave ty tvoji novi lide tam tehle borcus nadelali). Pod prostorem pro nove lidi si moc nedokazu predstavit co myslis ... vybouras domy a udelas tam rovinu s cedulkama volna parcela? nebo rekultivujes prirodu do pekneho stavu? Kdyby tam vzniklo neco rozumneho a rizeneho tak jsem pro.... takze nejak pribliz sve plany

• Líbí Líbí x 1
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  4. Kempik

Kempik Registered

Řekněme že nechci vyloženě vesnici, klasické ''budovo řadí'' a bloky domů, dát lidem parcelu 30x30 vedle chodníku. To se mi prostě nelibí, chci ''vybourat nějaké uzemí, znovu obnovit přírodu, něco přidat ve smyslu vodopád, či sochu, oblast zalesnit a dát jí nějaký nádech nebo spád něčeho, ať si sami lidé co tam přijdou vybudují nějakým smyslem tu svou ''obec'' nebo chceteli sousedství, prostě je tam hodně prázného zbytečného místa bez využití, a lide kteří nechtějí právě do klasické vesnice tam najdou místo, to uzemí budu spravovat a ''čistit'' či si hlídat ten prostor a to co se v něm bude stavět aby to mělo hlavu a patu, ten prostor je rozsáhlý a uplně prázný což je škoda, myslím si že je tu hodně lidí co by chtělo někam (ať nový nebo ne) někam blíže pískovně, ale tam nikde v okolí není prostor, jen vesnice či města právě se stylem, tady máš 20x20. S prominutím 20x20 apd. tam muže stát leda bouda pro kotě.. Takže proto tenhle nápad s volnějším stylem, já chci dát dohromady ten prostor (uzemí) aby to nějak vypadalo, mělo nějaký nádech volné přírody i přesto že by to bylo jaké si sousedství..

5. dwi

dwi God

Nikdo tě ale přeci nenutí mít "vesnici" s parcelama. Existujou nejspíš lidi, kteří vedou města či vesnice a mají 20x20 parcely, ale je to jen a jen jejich rozhodnutí.

6. Kempik

Kempik Registered

Já vím že ne, ale těhlech vesnic a měst je nejvíc.. Mě jde spíš o to že tohle místo je naprosto prázdný a poslední ''aktivita'' byla demolice v březnu...

7. _CJ_

_CJ_ while(true); ♾

Takze pokud to chapu, chtel by si tam mit takovou venkovskou zastavbu.....dejme tomu pole, lesy, par rozhazenych baracku nebo farem nebo nake mensi panske sidlo. Osobne co se mi velmi libi (jako vsenicka) je http://map.majncraft.cz/?worldname=...x=426.0150430698982&y=64&z=-551.3833052252072 kde jsou domky obklopene peknou prirodou ;) Kdyby tohle bylo ze je vzdy domek oddeleny nakym protorem kde je neco prirodniho nebo tak neco mohlo by to byt dobre ;) (Doufam, ze sem to popsal srozumitelne.)

Pokud sem se s mojim popisem trefil tak jsem pro. Jen bacha co boris :D tohle http://map.majncraft.cz/?worldname=...x=206.54677585912344&y=64&z=839.7608984116766 je prastary pozustatek ze zacatku serveru a byl bych rad kdyby tam zustal (maximalne ho nak vylepsit) :) (uz byl zachraneny po demolici :D)

/Edit Bedrych: tenhle statek přežil moje "řádění" před cca rokem, jediný byl OK, vše v okolí lehlo popelem :rolleyes:.

Poslední úprava moderátorem: 23. října 2013
  8. Kempik

Kempik Registered

Plus mínus jsi se trefil s tím, že něco podobného chci stavět sám, udělat tam takový velkostatek bokem nebo něco v takovémhle smyslu. Pak se prohrabat tím okolím, zalesnit to, udělat tam třeba řeky potoky nebo skalu nebo to nějak rozstřelit aby to nebylo stale jedno a totež. To co se bude a nebude bořit bude převážně na modech, to co si posilal chci nechat, jen to podtím ( upřímně nemam páru co to je ) nějak usměrnit nebo se uvidí čí to je a dohodnout se s ním. Dát tomu nějaký nápad, vše co tam budu dělat tak budu psát sem

9. Kempik

Kempik Registered

Takže :)
    Včera večer/ dnes ráno jsem začal tak trochu s rekultivací, a zalesněním, byl odstaněn dům, a cedulky po demolicích, zasunutí děr po dolech a demolice dolů apd věcí, navracena + - příroda. Ještě se chci zeptat, co tam dříve stávalo? Je to podvrtaný, všude kam se pdvám jsou doly, doslova. Dříve tam stávala vesnice nebo něco podobného ? Dnes začnu stavět statek , bohužel při převozu surovin mi chciplo par oslů takže to nebude tak rychlé... Dále se chci zeptat na budovu zde Je to hráče dolp2h, který je měsíc neaktivní, v okolí nejsou záznamy o aktivitě tudíš je to hodně staré, pokusím se na něj počkat ale byla by možná demolice nebo přivlastnění a buď zkrášlění nebo celková demolice až na pár vyjímek? Některé objekty jsou opravdu hezké

10. Petrsup

Petrsup Orel

Pokud dokážeš rekultivovat krajinu v této části mapy, tak máš u mě velké plus (teď je otázka, jestli ti k něčemu bude). Je to prostor obývaný novými hráči, na tenkrát úplně nové mapě a upřímě řečeno - tenkrát se nestavělo zrovna hezky. Kolem celé Pískovny se v poslední době rekultivuje a pracně předělává krajina a já si myslím, že by nebylo na škodu začít rekultivovat i části u archanděla.
    Na spostu míst už zde nikdo třeba ani rok nesáhl (když se tam podívám, hned vedle té tvé oblati je pěstírna jungle logu, což bylo víhodné už opravdu hodně dávno a od té doby to tam zůstalo). Částečně "zastaralý" je i prostor na přímce mezi archandělem a Ishtarem (samozřejmě tím nemyslím SummerTown), myslím si, že by nebyl vůbec špatný nápad dát těmto biomům stejnou péči, jako těm okolo Pískovny.
    Pokud budeš v důsledku s rekultivací těchto míst v nějaké finanční nouzi, napiš mi. Uvidím, kolik budu zrovna ochoten dát ze svích úspor, které poslední dobou zrovna nerostou v důsledku nasazení na rekonstrukci Saferotova panství, také hned vedle Pískovny. :D

11. Kempik

Kempik Registered

Jako pomoc stačí sazeničky stromů, vcelku jakýchkoliv protože jen zalesnit ten poloostrov stálo několik stacků stromů :/ Každopádně s tím okolím chci pokračovat, protože to místo je naprosto opuštěné a ty stavby jsou hrozné, většina staveb nemá ani záznam a ty bych rád bud zboural a dal prostor novým nebo je dal nějak dohromady aby místo nebylo vyloženě pusté, ikdyž ja mam v kus takový že i obrovský les a pár cestiček skrze něj s pár ''zajimavostma'' je taky krasné... :)

Pokud mohu požádat nějakého moda Zde je screen budov, projektů které bych rád časem zrekultivoval nebo s nimi něco provedl. Poprosil bych zda by mi někdo z moderátorů mohl zjistit čí ty stavby jsou, bych byl neskonale zavázaný. Pokud to nebude mít záznam poprosím zdřejmně DWho o nějaké vyjádření co bych se stavbami mohl dělat nebo je nechat ve stávajicím stavu, děkuji[​IMG]

Poslední úprava: 27. října 2013
  12. Petrsup

Petrsup Orel

Máš u mě bednu sazenic břízy :D Nevím co s tím a rád se toho zbavím, protože topit se s tím stejně nedá. Jen to prosím namíchej s oakem.

• Děkuji! Děkuji! x 1
  13. Kempik

Kempik Registered

Takže, zalesněné další uzemí (diky za semínka z NTF a od Tominosika) sebrano par cobblů zasypané některé profesionalní diry 1x1. trošku opravená přiroda na některých místech.
    Teď mám prosbu na mody převážně na Beďu. Na mapce zde je v levém horním rohu vidět 2 kroužky, jeden na jedné farmě (je Dana006 - kamarád stále aktivní a jeho kamaráda Aleshaaaako (či podobně) rád bych tu farmu zboural, poprosil bych zda by bylo možné udělat veřejnou demolici, upravy terenu nechte o ty se postarám)
    Dále ten kroužek nadtím je taky prapodivný, téže bych se rád zbavil té stavby protože nechápu nějak co to má být, poprosím tedy někoho zda by se tam mohl podívat čí to je, popřípadě taky udělat veřejnou demolici nebo alespon na ty stavby dát povolení ke srovnání se zemí. Tenhle týden bude horší co se času týče je toho více v praci, takže ingame 2X nebudu, byl bych vděčný za veškerou pomoc moderatorů :) děkuji

14. stepanbeny96

stepanbeny96 Registered

Chtělo by to v této oblasti uďelat něco jako zónu zákazu stavby, protože nový hráči často dají na pravidlo 150 bl. A stavějí všude kde se dá. proto by bylo fajn kdyby v oblati pískovny přibližně tak od Kráteru možná až do NYT byla
    oblast zákazu stavby pro nováčky.

• Souhlasím Souhlasím x 2
  15. Vergis

Vergis Celebrita

To není nutné, když už tu jedno pravidlo, které to zakazuje, je. Prostě je třeba ho důsledně vymáhat. Nováčci se ho stejně musí naučit dodržovat.

• Souhlasím Souhlasím x 4
  16. Bedrych

Bedrych Klingon

Ano. Také proto v obnovených (zpřírodněných) krajích občas něco postavíme (modi), aby tam hned někdo nepostavil uprostřed budku = takto po několikátém "terraformingu" vznikla třeba hora K2.

17. Kempik

Kempik Registered

Tu zonu (mou a široké okolí) kontroluji každý den z dynmapy i několikrát, protože buď kontroluji praci nebo se divám co dál do budoucna. To uzemí je naprosto brutálně podkopané (nikdy sem neviděl někdě důl každých cca 30 kostek :D ) Takže tam ani nemá cenu stavět, každopádně planuji tam udělat cesty zkrs les atd a při vstupu do oblasti budou informační cedulky že tam nemá cenu stavět, ta oblast je opravdu hodne podkopaná..

Napsal bych jednu hlášku z filmu : ( omlouvám se za sprostost) Tak to mě poser na moje holý záda http://map.majncraft.cz/?worldname=...&x=604.3827286242047&y=64&z=997.1805455733318

Poslední úprava: 29. října 2013
  18. Kempik

Kempik Registered

Tákže info:
    Včera jsem umluvil Beďu a udělali se 2 veliké demolice. Teď oblast vypadá mnohem lépe si myslím, ty stavby byly naprosto opuštěné už několik měsíců spíše přes rok... Teď oblast pořádně zalesňuji a upravuji a zakrývám doly apd hlouposti. Kupodivu mě podobná práce baví, takže v ní budu pokračovat dále nejspíše na celé mapě, co se týče demolic děkuji kolegům kteří přišli a především děkuji Bedřychovi za pomoc! :)

Poslední úprava: 30. října 2013
    • Líbí Líbí x 2
  19. Kempik

Kempik Registered

20. _CJ_

_CJ_ while(true); ♾

Na poust nahazej nake ty kaktusy taky :) (cim vic tim lip :D nektere lidi to dost drazdi :D) kdyztak muzu dodat...ve skladu modu jich mame tunu na tyhle ucely ;)

PS: prehodil sem to do schvalenych... uz si s tim zacal a puvodni stav byl rozhodne horsi takze to je bez debat :)

21. Kempik

Kempik Registered

Ještě bych měl prosbu, kdo by mohl, věnujte mi sazeničky stromů, jakékoliv, nejlépe normální... čím více tím lépe, děkuju :)

• Informativní Informativní x 1

Sdílej tuto stránku