1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

MCS Raven NAR-32450

Vlákno v 'Star Trek kvadrant' založil paucto97 10. července 2013.

1. paucto97

paucto97 Sláwysta

USS Raven je jedna z nejmenších lodí ve Star Treku, proto by neměl být žádný problém sehnat suroviny apod.. Ke spolupráci na projektu se uvolil MrNOIP. Umístění a schematicu (u takhle malý lodi možná ani nebude potřeba) nechávám na panu NepsterCZ. Díky.

Se stavbou se začne co nejdřív, jakmile se sežene dostatečné množství vlny.
    raven-cgi (1).jpg
    • Líbí Líbí x 3
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  2. Nojp

Nojp Moderátor

Pokud mohu mít malou poznámku k umístění - určitě by bylo zajímavé mít jednotlivé lodě (Sovereign, Defiant, Raven a v budoucnu snad i Voyager) na různých výškových úrovních.
    • Líbí Líbí x 1
  3. _CJ_

_CJ_ while(true); ♾

Cekam kdo se vrhne na Enterprise D :D a vy stavite takove pidi lode :) A taky cekam kdo postavi nakeho dravce at muze byt naka bitva :)
  4. paucto97

paucto97 Sláwysta

_CJ_ já už delší dobu chci postavit Enterprise z Into Darkness, ale není čas ani materiál :D. Spíš čekám na někoho kdo přikráčí s Vengeance :D.
    • Zábavné Zábavné x 1
  5. Bedrych

Bedrych Klingon

Tuhle loďku mám rád, ostatně všechno co se točí kolem borgů.

Ps.: na dravce mám myšlenky už od doby co jsem postavil borgskou krychly, čekám na políbení můzou :).
    • Líbí Líbí x 2
  6. RoyalDonut

RoyalDonut Moderátor

NepsterCZ plánuje jeden souboj lodí třídy Interpid a Defiant proti ??????? , tak si ho odchytni a možná tě do souboje zapojí.
  7. _Galaxion_

_Galaxion_ Registered

Docela by mě zajímala budoucnost tohoto projektu. Toto vlákno už je přes rok a půl mrtvé, @paucto97 se ve hře neobjevil už dost dlouho a myslím, že tento velmi zajímavý raketoplán z mé nejoblíbenější Star Trek série by si postavit zasloužil.
    Mají nějaké vesmírné hvězdy :astronaut: chuť se do toho pustit? :artist:
  8. paucto97

paucto97 Sláwysta

Mno, ono je celé zpoždení stavby (ani se vlastně pořádně nezačalo) způsobené hlavně tím, že jsme si já i Nojp naplánovali x dalších projektů (Yggdrasil, NRM, BauArena, Lektvaria apod.) a na tenhle se úplně zapomnělo (doslova, připomněl jsi mi to asi po 3 měsících :D). Nevím, jak to bude vypadat s mojí aktivitou, ale pokud se Vesmír zachová s přechodem na 1.8 a mě třeba začne MC zase bavit, tak bych loď chtěl někdy časem dostavět...

Každopádně jestli se toho chce někdo ochotný ujmout, budu jen rád, aspoň bude jistota, že se to jednou konečně dodělá :D.
    • Zábavné Zábavné x 1
    • Informativní Informativní x 1

Sdílej tuto stránku