1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

MCS Archer NCC-44278 - Oberth Class

Vlákno v 'Star Trek kvadrant' založil PandKer 19. srpna 2013.

1. PandKer

PandKer Král překlepů

Tak po středně dlouhém rozhovoru s Nepsterem jsem se rozhodl, že konečně ( :) ) taky postavím ve vesmíru nějakou loď ze Star-Treku. Původně jsme hovořili o lodích trochu menších, než je Sovereign. Nakonec jsem se rozhodl, že nejdříve zkusím postavit nějakou menší loď, abych si vyzkoušel, jaké to je, stavět ve vesmíru. Rozhodl jsem se tedy pro loď třídy Oberth. Je velká zhruba asi jako Valiant. Schematicu mám, dokonce i sponzora MrNOIP a a pracovníka Haneses e. Chtěl bych udělat i interiér, ale jak jsem koukal, tak se tam toho stejně moc vejít nebude. :D
    (plášť není můj, bude to jen lehce upravená verze z minecraftplanet.)
    Poslední úprava: 02. července 2015
    • Líbí Líbí x 7
  2. NepsterCZ

NepsterCZ Moderátor

Yep, schváleno
  3. MattFA2

MattFA2 Registered

A oberth jsem chtěl postavit já :(
    No nevadí, tak budu pomáhat (teda jestli chceš)
    PS: ale až se mi spravím komp :)
    • Líbí Líbí x 1
  4. marmatcze

marmatcze Registered

A co postavit ještě další Oberth? Jako nevím jak je to ve vesmíru, ale třeba by jich mohlo být více ne? Zaplnilo by to už tak dost velký prostor a vypadalo by to k světu :)
  5. MattFA2

MattFA2 Registered

Klidně, ale nejdřív pomůžu PandKerovi, pak asi postavím refit z 24. Století, Nepe můžes mi to tady rovnou schválit?
  6. PandKer

PandKer Král překlepů

Tak lodí třídy oberth bylo více, je to třída ale osobně bych nejraději nejdříve postavil ostatní lodě, než bych začal stavět druhou stejné třídy. No ale to je na Nepsterovi.
  7. MattFA2

MattFA2 Registered

Pravda, asi si přecijenom vezmu centaura
  8. RoyalDonut

RoyalDonut Moderátor

ještě nikdo to nerenderoval , tak jsem první :)

• Líbí Líbí x 1
    • Děkuji! Děkuji! x 1
    • Kreativní příspěvek Kreativní příspěvek x 1
  9. PandKer

PandKer Král překlepů

Kapitánův deník, hvězdné datum 150702,18
    dnešním dnem se opět vesmírná loď třídy Oberth MCS Archer vrací mezi funkční plavidla Hvězdné flotily především za účelem výzkumu. Po opravdu dlouhé obnově trvajíc téměř 2 roky (!) byla dnes konečně dokončena. Loď je vybavena nejmodernějšími technologiemi a zařízena pro největší pohodlí posádky. Dělí se na horní a dolní palubu. Některé místnosti (především sklady a strojovna) však z bezpečnostních důvodů zůstanou pro běžné členy posádky a návštěvníky uzavřené. Mimo mimořádné mise bude na naši loď přístup trasportem z MCS Sovereign.
    K samotné stavbě:
    Vzhledem k malému prostoru jsem musel spoustu místností úplně vynechat a postavil jsem jen ty nejzákladnější. Na druhou stranu, domnívám se, že v procentech zaplněného prostoru interiérem patří Archer ke špičce. Rozhodně nevylučuji další práce na lodi, s některými prostory jsem spokojen více (transportní místnost, bar), s některými méně (kapitánova kajuta). Krom lidí zmíněných v úvodním příspěvku chci také poděkovat admirálu @RoyalDonut ovi za render a množství cenných rad. Pokud se mi to povede, mohla by zde vzniknout i keška. Časem se možná odvážím i na další lodě.
    Poslední úprava: 03. července 2015
    • Líbí Líbí x 8
  10. SilveR_sk

SilveR_sk Registered

Hej, pozri, nechcem nejako rýpať... Ale vieš,
    zvykol som si tak trošku na Donutov hviezdy dátum a keďže predpokládam, že pracujete v rovnakom proantinehmotnom časopriestorovom vesmíre, váš čas má dokonca aj rovnaké meno, mohol by mať aj rovnaký zápis. Ešte stále som nerozlúštil, čo znamená to číslo 16 za čiarkou v Donutovom čase 150614,16 (zatiaľ posledný príspevok vo vlákne Donutova stanice - zemský (český) dátum 14. června 2015) a ty tu už zase meníš celú 40162.7 krížovku.
    Toľko k mojmu preslovu.
    Vďaka za váš čas, ktorý vám už nikdy nikto nevráti.

Vysvetlivky:
    - Začiatok bol v trošku menšom písme, lebo som sa bál ukameňovania. Strachu nemám menej ani teraz.
    - Tento príspevok nebol myslený ako urážka.
    - Tento príspevok bol myslený ako nápad.
    - A ešte hejt.
    - Pre tých, ktorí nerozumejú a chceli by: *fakjú*
    - Bez ručeného obmedzenia
    - Tento hejt nápad sa môže akokoľvek šíriť, čo už to je Ctrl+C a Ctrl+V, alebo pohlavným a nepohlavným stykom.
    - Pokiaľ sa šíriť nebude, skončí ako turbodementný (ja tiež) a niekde v koši. I Guarantee it.
    - Nojp smrdí.
    - #NoHate

- #NoHomo
    - #CompletelyStraight
    - #Peace
    - #NeviemČoEšte
    • Informativní Informativní x 1
    • Kreativní příspěvek Kreativní příspěvek x 1
  11. PandKer

PandKer Král překlepů

Pardon, o žádném časovém systému jsem nevěděl. Bral jsem to podle toho, kdy mohla být loď typu Oberth používána (kombinace wiki, seznam dílu atd.). Doteď jsem neměl tušení, že tu nějaká jednota v tomto je :D Já sám tomu číslování až tolik nerozumím, takže spíš vy mi něco navrhněte :D
    • Informativní Informativní x 1
  12. _Galaxion_

_Galaxion_ Registered

Co jsem podle Donutova systému zjistil (tento systém používám i já), tak ti to teď vysvětlím.
    Vezměme si dnešek a tuto hodinu (8:30). Na začátek dáme 15 (Jakožto rok 2015), poté napíšeme kalendářní měsíc 07 (Jakožto červenec) a poté kalendářní den, 03 (Jakožto 3. července.) Za čárku se píše čas v ten daný den, jelikož je už 8:33, tak předpokládám, že se to zaokrouhluje nahoru, za čárku napíšeme 9, jakožto 9 hodin ráno.
    Výsledný čas je tedy Hvězdné datum 150703,9
    Jen tedy doufám, že jsem to vysvětlil správně.
    -Kapitán MCS Relativity _Galaxion_
    Poslední úprava: 03. července 2015
    • Děkuji! Děkuji! x 2
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  13. PandKer

PandKer Král překlepů

Děkuji za osvětlení, čas opraven a slibuji, že mé pochybení v zápisech do lodního deníku se již nebude opakovat! :)
    • Líbí Líbí x 2

Sdílej tuto stránku