1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Vesnice Marcus De Janiero - Žádost o přidělení města

Vlákno v 'Schválené' založil Comunista_CZ 02. února 2015.

1. Comunista_CZ

Comunista_CZ Registered

Původní vlákno : http://forum.majncraft.cz/threads/mesto-marcus-de-janeiro.5931/#post-61297
    Druhé původní vlákno : http://forum.majncraft.cz/threads/marcus-de-janiero.4351/page-1
    Místo na mapě : http://map.majncraft.cz/?worldname=world&mapname=surface&zoom=5&x=-4914&y=64&z=-5785

Zdravím chci zpátky svůj projekt "Marcus De Janiero" (MDJ) je to menší městečko které jsem nechal tak (měl jsem ban) a druhý majitel se na něj po čase také vykašlal a já bych se ho znova rád ujal se spolustarostou ladeoscz a dodělali tento projekt snad do konce :) brzo se pokusím přidat nějaký plán jak bude probíhat přestavba a strukturace města.

//Edit//

Tak dnes byla vymyšlená struktura města a veřejné stavby chceme postsvit 1)kostel 2)"Comunistovu kriptu" 3) Chrám Marcusse a náměstí kde bude možno si pronajmout obchod (prostor)

Možnost přispět materiálně:
    1- Quartz Blocky
    2- Oak wood ale beru vše..
    3- Bílá vlna
    4- železo
    Struktura:
    1. kostel - 30% hotovo
    2. Náměstí - 0% hotovo
    3. Krypta Comunisty - 85% hotovo (chybí interier..)
    4. Marcussuv chrám - 0% hotovo
    5. Zámková Zona - 25% Hotovo
    6. Brick Hills - 20% Hotovo
    7.

//EDIT//

Děkuji že jste mi tento projekt vrátili jen by mne zajímalo co se stalo z mýma starými věcmi protože jsem měl ve městě všechny své věci jen tak v bednách jako sklad.. no a po banu a odebrání města zmizli byly asi prodány hráčům že ? původně jsem chtěl použít staré vlákno ale bylo zamknuté...

//EDIT// 7.2.2015

Právě dnes byla začata stavba kostela viz. obrázek jak bude vypadat bude se nacházet na konec kousek od radnice .. :) hned na proti tajného projektu zatím... kterému děkuju hráči Mlembrant :)
    a nové byl zvolen další člen rady města náměstek Maajkl bude tedy můj zástupce a je to také hlavní stavitel kostela :)

//EDIT// 17.7.2015

Nově přibyla i kompletní Pravidla zde na forum (Ve hře jich je napsaná jen část) všechna pravidla budou sepsána na konci Tohoto příspěvku neznalost neomlouvá! při některých porušení hrozí i zabavení domu (výjmečný stav), Nově přibyla další ulice "Brick Hills" kde jsou Domy ve stylu Koloniální Renesance (něco jak anglání/francouzy obsazovali Amíky nějaké ti vilky co měli v těch koloniích)

PRAVIDLA Města:
    1. Jsi ve slušném městě tak se taky tak chovej
    2. Nestav Krabice a nepěkné domy.. každá ulice má svůj styl vyber si ulici a podlé té stav stav jen to co dokážeš postavit ne že tam někde necháš čtvrt baráku rozestaveného a už na to ne šáhneš za podobnou věc přesahující 2 měsíce (rozestavené bez upozornění na neaktivitu) bude majetek na pozemku zabaven včetně beden.
    3. Veřejné farmy jsou veřejné takže je po použití uveď do původního stavu (nasaď atp..)
    4. Každý Nový obyvatel musí doložit co vlastně bude stavit nejlépe fotky špatné nebude když by měl i svět v singleplayeru :)
    5.
    6.
    7.
    8.
    9.
    10.

Přiložené soubory:

Poslední úprava: 17. července 2015
    • Líbí Líbí x 4
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  2.  
  3. Vergis

Vergis Celebrita

Nevidím důvod, proč ne. Pokud další moderátoři budou souhlasit, můžeš pak použít rovnou tohle vlákno, ať jich nezakládáme víc, než je nutné - uprav první příspěvek.

• Líbí Líbí x 3
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  4. Amunak

Amunak Worldedit Trollmasta

Jsem pro, klidně to přeberte. Koukal jsem co tam má kdo v bednách, a prakticky všichni byli neaktivní rok a víc, takže jsem to všechno odemknul. Akorát zenkla tam měl trochu cenností (necelý stack dia, nějaké zlato a tak), tak jsem mu to hodil do skladu. Snad jsem nic nevynechal, získali jste hlavně tunu dirtu a cobblu zdarma, yay :D

Jestli se na to vrhnete tak to koukejte nějak zkrášlit, teď je to docela hnus a většina toho tam je rozgriefovaná.

//Edit: @_CJ_ už před dobou tiše souhlasil, přesouvám do schválených.

Poslední úprava: 05. února 2015
    • Líbí Líbí x 1
  5. Mlembrant

Mlembrant Registered

2015-02-08_06.45.43.png 2015-02-08_06.45.35.png zatim tak z 50% hotovo.. clovek se tam musi projit aby vedel jak krypticky to je.. XD

Stavba dokoncena 9/2/2015 - akorat je treba odstranit ty dve dvoubedny co jsou v podlaze.. ja nemam prava.. jo a je v nich jeste kopa materialu na nejaky jiny projekt.

Poslední úprava: 09. února 2015
    • Líbí Líbí x 1
  6. Comunista_CZ

Comunista_CZ Registered

Zdravím, vadilo by někomu kdybych zrušil část pouště v okolí mého města ? (budu to předělávat na pláně travnaté) přidávám fotku z označením prostor kde se bude rušit poušť [​IMG]

http://imgur.com/BEa6r9F

7. uccik

uccik MajnMod

Jsem pro, ale pod podmínkou, že to nebude tak šíleně umělé jako je ta travnatá část kterou tam máš.

• Líbí Líbí x 1
  8. Comunista_CZ

Comunista_CZ Registered

Ono to vypadá tak uměle protože to bude Parcelová zona...

Sdílej tuto stránku