1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Návrh Malá goa'uldská flotila

Vlákno v 'Kvadrant ostatních' založil KubaCraftovsky 17. února 2013.

1. KubaCraftovsky

KubaCraftovsky RIP IN PEACE

Am'ekhtei! Kegalo, yo! :) (Zdravím tě! Ticho, stůj a poslouchej!)
    Jelikož svobodní Jaffové zapomněli na vesmírný prostor okolo Zeměkostky, přicházím Já (Váš nový bůh) a přikazuji vám uvolnění místa pro mojí malou únikovou flotilu (žádám vás o schválení a přidělení místa na malinkatý projekt).

Teď vážně a co nejméně goa'uldsky :)
    Chtěl bych postavit menší flotilu, která by obsahovala 3 kluzáky, 1 alkesh a 1 tel'tak, přičemž by byl jen alkesh (největší z těch lodí, bombardér) obytný.

V creativu jsem si postavil prototypy těchto lodí v měřítku 1:1 (+,-, z kostiček se staví špatně).

Na pravé straně můžete vidět můj waypoint

Taky bych se chtěl zeptat : Jak by se tam dalo dostat? Dostal bych možnost si vytvořit port v hangáru na stanici, nebo bych si musel vymyslet jinou dopravu?

Teď jen doufám v Kal'mel tohoto návrhu :)

E: Přidán "Nový Uber Desing"

E: Přidány fotky čtyřbokého Ha'taku z Creativu

• Líbí Líbí x 1
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  2.  
  3. Bedrych

Bedrych Klingon

Tato letka by se hodila do Federace, poblíž severního pouštního biomu s lodí boha Ra a Prometheem.
    Co na to Zefram_Cochrane ?

Líbí se mi hlavně Alkesh s kombinací různých materiálů.

• Souhlasím Souhlasím x 1
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  4. KubaCraftovsky

Už jsem Ti poděkoval hodnocením a děkuji Ti znovu.

O federačním Abydosu vím, je tam ovšem menší problém s prostorem.

Zatím přemýšlím o vystavění zmenšeného Ha'taku (běžná výška je 315m)/ zmenšené Apophisovy lodi ( výška kolem 500m) a myslím, že takové zmenšení nebude hezká.

Jak tak píšu, napadá mě problém u Ha'taku - je to čtyrstěn :) (Rovnostranný trojúhleník je v minecraftu velice těžce vytvořitelný a následné budování uvnitř ještě těžší). Tudíž se tedy přikláním k Apophisově lodi - Běžná pyramidová loď, která kolem sebe má tu šedou ošklivou strukturu.

Na plášť pyramidové části by se nejlépe hodila běžná dřevěná prkna se vzory ze zlata a jungle prken (Pak jen doufat, že si nějaký nováček neřekne, že si postaví plaňko-budku ve vesmíru :)).

Abych tady nešířil něco o tom, že postavím tu obrovskou pyramidu (250x250 bloků podstava!), musím napsat toto:
    Zatím o tom jen uvažuju, zkusím si to postavit na singlu a uvidím, jestli jí ještě nezmenším (nebo se na to nevykašlu).

E: Sakryš! Já sem nedokoukl na název toho obrázku, na kterej sem koukal. Koukal sem na nějakou uplně jinou loď :) Všechno se mění - postavím buďto křížence Ha'taku a Pyramidy, nebo Apophisovu nedostavěnou loď z dílu 4x03 Upgrade / Odkaz Ataniků.

5. Zefram_Cochrane

Zefram_Cochrane VIP

Tyhle letouny bychom rádi viděli i ve Federaci. Místa je tam víc než dost - celé moře před Prometheem. Všechno by bylo vidět přímo z tratě nadzemky.

Kdybys náhodou při stavění Ha'taku chytil vesmírnou nemoc, tak s těmi menšími kousky můžeš zůstat na zemi :D

• Líbí Líbí x 1
  6. KubaCraftovsky

Ve federaci ti klidně postavím pár těch kluzáků, 1 Alkesh a 1 Tel'tak, ve vesmíru bych si to však taky rád postavil s přidáním Ha'tako-pyramidy a ve trochu větším počtu.
    Asi si v singlu dostavím a vylepším (našel jsem nějaké chyby při stavbě) lodě a přinesu je sem :)[DOUBLEPOST=1361212671,1361196184][/DOUBLEPOST]Jak já nemám rád to slučování DP :)

Až při stavbě v creativu jsem si uvědomil do čeho se pouštím. Stavba Ha'taku s podstavou 200x200 (40000 bloků) je něco, do čeho se nikdo zdravý nepustil. Vygooglil jsem si Ha'tak in minecraft 1:1 (Já bych 1:1 nestavil) a hádejte, co to našlo?
    ..... Čas na hádání....
    Žádnou stavbu! Ani v creativu, ani s WE, žádnou! Našlo to jen krásný obrázek, který to všechno krásně vystihuje!
    (Spoony se dá přeložit jako hloupý)

Rozhodl jsem se tedy pro nějakou menší variantu 100x100 (podstava). Tudíž kdybych počítal s celou stavbou tak to vyjde asi na 15 a víc dvojbeden matroše (4x méně než při první velikosti 200x200). Snad teď nejsem za blbce :)

• Děkuji! Děkuji! x 1

Sdílej tuto stránku