1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Mafia 3 Reveal Trailer

Vlákno v 'Mimo téma' založil $kill 05. srpna 2015.

1. $kill

$kill Registered

Tak nám chlapci z 2K ukázali první trailer na Mafii 3 :angelic:

Co si o tom myslíte? Za mě dobrý :D

• Líbí Líbí x 1
  2.  
  3. Kaktusek_CZ

Kaktusek_CZ Registered

Super dobrá,že bude od českých vyvojářu,nebo jestli to bude zas trochu od těch zahraničních..
    Uvidíme 2jka a jednička byla užásná :-D

4. $kill

$kill Registered

5. alesekmoravec

alesekmoravec Registered

VITO!

• Líbí Líbí x 3
  6. Pompeius

Pompeius Ecthelion

No, jsem trochu skeptický. Doufám, že to s předchozími dvěma díly bude mít společného víc než jen název a pár ksichtů.

• Souhlasím Souhlasím x 2
  7. alesekmoravec

alesekmoravec Registered

Doporučuji: http://www.zing.cz/novinky/27989/mafia-3-v-prvnim-traileru

"Italská mafie je však ve hře stále přítomna, jen tentokrát bude plnit funkci protivníka. Vlivem určitého násilného činu spojeného s gangem Cleavers, který byl zjevně Lincolnovi blízký, se Lincoln rozhodne zlikvidovat šéfa italských mafiánů, jistého Dona Marcana. Tvůrci se ale podle všeho snaží, aby slovo mafie znamenalo víc než jen organizaci italskoamerických gangsterů."

"V traileru vidíme tři postavy, které Lincolnovi pomáhají s likvidací italského mafiána. Žena se jmenuje Cassandra, vede frakci gangsterů z Haiti a podle všeho má problém s Italy. Jedním z mužů je Burke, gangster s částečnými irskými kořeny, který má, nepřekvapivě, také problémy s Italy, resp. s italskou mafií. A kdo je ten poslední muž v obleku? Asi jste ho nepoznali, já ho tedy určitě nepoznal, ale jde o dobře známého Vita Scalettu, protagonistu Mafie 2. Vito si podle informací Game Informeru znovu prošel vězením a nyní žije daleko od Empire Bay. Touha po moci ho ale prý stále úplně neopustila."

Pokud bude italská mafie plnit roli nepřítele, Vito bude mít možná i jiný důvod pro spojení s touhle partou. Mohlo by se jednat o pomstu Joea.

• Informativní Informativní x 2
    • Líbí Líbí x 1
  8. $kill

$kill Registered

Nějaké další gejmpleje jsou tutaj, je to takové až moc arkádové mi příjde. :bag:

• Souhlasím Souhlasím x 1
  9. TheZoonder

TheZoonder Registered

Po tomhle videu jsem si hoodně jist, že to opravdu nebude mít co dočinění s Mafií jak jí známe.

/Zase jsem byl předběhnutý...

• Zábavné Zábavné x 4
    • Souhlasím Souhlasím x 2
  10. alesekmoravec

alesekmoravec Registered

Mohl by to zachránit nějaký příběh o tom jak se tradiční italská Mafie snaží přežít. To by vysvětlovalo proč by se Vito- ten kterému jde o moc, respekt a tak, přidal ke straně, která bojuje proti jeho bývalým společníkům. Prostě by vycítil že tradiční Mafie nemá budoucnost.

Každopádně doufám že tu bude mít něco společného s normální organizovanou mafií... Že to nebude žádný "nigga" sem "smoke weed" tam. Aneb každý si vybaví onen citát.

"Černý huby, asi nějakej organizovanej gang. Jak si jen kurva říkaj? Bombarďáci? Bumbrdlíci? Něco takovýho debilního..."

//Pompeius: doublepost sloučen, příště prosím použít edit

Poslední úprava moderátorem: 05. srpna 2015
    • Líbí Líbí x 1
  11. TheZoonder

TheZoonder Registered

Začínám mít pocit, že mě tu někdo sleduje...

• Líbí Líbí x 1
  12. alesekmoravec

alesekmoravec Registered

Ten citát je všeobecně známá věc. :D Akorát jsem si nemohl vzpomenou na původní znění.

PS: Pokud by někdo chtěl zavzpomínat na staré časy, je vydána verze Mafia 1 multiplayeru, každý si může založit svůj server a hrát s kamarády :) http://lh-mp.eu/page/download.html

Poslední úprava: 06. srpna 2015
    • Líbí Líbí x 1
  13. magmacube007

magmacube007 Registered

Doufam, ze pri psani tohodle postu neumru. Nikde neni napsano, ze spolupracuji, je tam napsano, ze "Podporuji studio hangar 13 atd..".
    btw dost mi chybí moznost dat priserna gramatika..

• Souhlasím Souhlasím x 3
  14. kladiva5

kladiva5 Registered

15. kladiva5

kladiva5 Registered

Sdílej tuto stránku