1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Vesnice Lister City [Update!]

Vlákno v 'Stavby a projekty' založil RoolFakeCZ 08. října 2013.

1. RoolFakeCZ

RoolFakeCZ Registered

Ahoj kostičkáči!
    Chtěl bych vás požádat jestli by jste mi nedali práva na "dostavění" Lister City.
    Proč Lister City? Lister City sleduji rok na dynmapě a NIKDY jsem tam neviděl aktivního hráče.
    Ano nejsem tam nonstop a mohu se i překouknout.
    Vím o důvodu,který by mi mohl překazit mé plány: V Červenci mi bylo schváleno město Chmelný Újezd,začátky vypadali slibně,ale pak se to zvrtlo...
    Problém nechci a nebudu rozebírat,ale nebyla to jenom moje chyba.A když mi práva přidělena nebudou aspoň (snad) očistím své jméno :)

Styl by měl být Moderní aspoň to jsem z dynampy odpozorovalů.

Děkuji za poznornost ;) a předem děkuji.
    Omlovám se za všechny hrubé chyby.

Dynmap
    Poslední úprava moderátorem: 09. října 2013
  2. dwi

dwi

3. RoolFakeCZ

RoolFakeCZ Registered

Ok:) ani jednoho neznám :/ tak to bude problém...
  4. tominosik

tominosik Moderátor

Mě by třeba vůbec, v případě Lister City, nevadilo, kdyby zůstalo neaktivní tak, jak je. A nebo nechat zámek s kašnou a katedrálu a všechen bordel okolo zbořit a postavit odpovídající styl. Možná nechat ještě ten žlutý nesmysl.
    • Souhlasím Souhlasím x 2
    • Líbí Líbí x 1
    • Zábavné Zábavné x 1
  5. RoolFakeCZ

RoolFakeCZ Registered

S tím souhlasím!
  6. ToKro

ToKro Registered

Podle mě klidně může být neaktivní, každé město takhle dřív nebo pozdějš dopadne. Ale když je hezké, tak proč ho nezachovat prostě jen jako okrasu. Nicméně pokud tam jsou stylem nevyhovující stavby tak ty by nebylo špatné zdemolovat a nahradit.
  7. alesekmoravec

alesekmoravec Registered

:confused::jawdrop::vomit:
    Pro nechápající... nechápu styl s měkkým i.
    Poslední úprava: 08. října 2013
    • Facepalm Facepalm x 5
    • Informativní Informativní x 1
  8. _CJ_

_CJ_ while(true); ♾

@RoolFakeCZ bohuzel te neznam a projekt Lister City je velky. Velky na vetsinu lidi co tu na serveru znam a to vcetne stavitelu jako je bertry, nepster, michmir nebo kobliha. Lister city jsem podporoval od zacatku protoze na serveru bych rad videl mesto ala "Jizni mesto" ze stare mapy kde nasel utociste kazdy novacek a ztracena duse.

Chmelny ujezd je neco co bych zde nekomentoval a pokud jsi ty ten kdo tam tomu velel tak jsem absolutne proti. (Mozna si mezi tim ziskal nake zkusenosti, ale ujezd je desna slatanina a nechci aby se to kdekoliv opakovalo.)

Lister city bych videl velice rad "dokoncene" v podobe kde uz jsou zarizene vsechy mestske stavby a zbyvaji jiz jen parcely pro dalsi, nove lidi. Mozna se nekdy casem dopracuju k tomu, ze bych tam dotlacil lidi ktere znam aby se to nejak zavrsilo do podoby ktera by byla dlouhodobe udrzitelna (kdyby se toho ujal nekdo jiny splehlivy budu jen rad), ale v soucasne dobe mam dost prace s vlastnima vecma IRL, se sibiri a s vecma okoli Psikovny ;).

Za me tedy ne, dokud nezjistim kdo jsi a co umis (neber to nijak ve zlem).
    • Zábavné Zábavné x 1
  9. stepanbeny96

stepanbeny96 Registered

Mám takový pocit, že lister city bylo stavěno podle nějaké předlohy na jiném severu a podle mě teda pokud by jsi chtěl stavět dál a nebo něco bourat, měl by jsi se přesvědčit zda nebouráš nějakou ikonu z té předlohy. Jinak pokud má moje slovo nějaký význam :D tak já bych nebyl proti, město je to neaktivní a je pravda, že pár budov tam není zrovna hezkých a zapadajících.
    • Souhlasím Souhlasím x 3
  10. Premysl

Premysl Registered

Jop, jednou jsem se z @ShackWarMan pokoušel vydundat starou mapu serveru (chtěl jsem si ji jednou pořádně projít), ale pak tu nějak přestal hrát a od té doby jsem ho neviděl.
    Jinak, Shack taky působí/působil tady http://www.youtube.com/user/MaFuKoK ale nevím, jestli to tam už není mrtvé, každopádně pokud by někdo měl chuť, tak je může zkusit kontaktovat.
    Jo a na závěr se na Youtube dá najít reuploadované Minecrafákovo video právě z tohohle serveru, kde se v Lister City začíná.

Jinak, přeji hodně štěstí tobě či komukoliv jinému, kdo najde chuť město rekultivovat ;)

PS: A pokud by jste nějak získali tu mapu, napište mi prosím! :)
    E: ok, hodil jsem sem odkaz na to video, ať to nikdo nemusí hledat :)
    Poslední úprava: 09. října 2013
  11. dwi

dwi

To video je v originálním vláku ListerCity
    • Informativní Informativní x 2
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  12. RoolFakeCZ

RoolFakeCZ Registered

Děkuji za názory všech;)!
    A žádám vás aby jste toto vlákno uzavřeli.

Ještě jednou děkuji.
  13. ShackWarMan

ShackWarMan Goa'uld

Jsme zpět. Muheheheheheheee :)
    • Líbí Líbí x 6
    • Zábavné Zábavné x 3
  14. TheKubrus

TheKubrus Registered

Chci se zeptat jestli toto nějak postupuje... protože v LC bydlím asi jenom já - v poslední době jsem tam opravdu nikoho jiného neviděl. Přijde mi že starostové prostě přestali hrát a na město se zapomnělo..... Kamarád se do tohoto města chtěl taky nastěhovat a získat parcelu je nemožné. Napadlo mě, jestli by nestálo za zvážení zvolit nového starostu (starosty), který by aspoň občas na serveru hrál (popř. nějakým způsobem kontaktovat původní starosty...)
  15. Pompeius

Pompeius Ecthelion

Nepostupuje, i když bylo množství velkolepých návratů, vedení města je už zase dlouhou dobu (od začátku dubna) neaktivní.

Co se týče případného převzetí nebo spravování - šel bys do toho? Pokud ano, doporučil bych založit pro tento účel nové vlákno. Dále by bylo vhodné pokusit se kontaktovat současné vedení i mimo fórum - sem evidentně nechodí. S tímto ti kdyžtak můžeme pomoci.
  16. TheKubrus

TheKubrus Registered

No nevim jestli bych si troufnul.. Hmm asi bych do toho šel, ale rozhodně ne sám, protože já bohužel taky nemůžu zaručit svoji neustálou aktivitu na serveru (neříkám že bych se na to po čase vysr*, ale prostě furt tam nebudu).
  17. _CJ_

_CJ_ while(true); ♾

Co vim tak si vicemene stejne jediny aktivni clovek v LC a vlasnici se tu stejne ukazali leda tak na den. Takze bych byl pro aby ses toho nejak ujal (i kdyz to uz delas). S casem se netrap, kdyz tu budes tak tu budes, zaktivovat to mesto aby melo 10 aktivnich lidi stejne moc nevidim jako realny cil, spis by to bylo pekne ala Benatky - tam lidi stavi baraky, je to pekne a tak, ale pokud vim tak aktivne tam nikdo primo nebydli, maji vzdy nake dalsi sidlo (hlavne kuli pravidlum o tezeni pod mestem a tak). Predpokladam, ze zbesile veci typu demolice pulky LC neplanujes, takze asi tak. :) Predbezne bych to videl jako, ze budes spravce mesta a dame aktualnim majitelum mesic na nake vyjadreni (klidne muzou i potom neco dodat) a pokud bys potreboval nake razantni zmeny (demolice, otevreni skladu mesta) tak kdyztak napsat sem na forum :) kdyby se to nekomu nelibilo tak aby mel sanci se vyjadrit (hodne lidi nemusis potkat ve hre)

Co se tyce "starostovani" tak bych tu funkci proste nenazyval, to mesto podle me nema ambice mit tam aktivni obyvatele jako takove (ala smallville) spis bys byl vedouci projektu, kde vetsina mesta jsou nake planovane stavby a pak tam bude nejaka ta ctvrt pro zajemce o bydleni :)
    Poslední úprava: 15. srpna 2014
    • Líbí Líbí x 2
  18. TheKubrus

TheKubrus Registered

Ten navrh se mi libi. :) Demolice asi urcite ne (nebo maximalne neco co by bylo opravdu ohavny a nevyuzity - stejne ale o nicem takovem nevim... ) a otevreni skladu vlastne kdyz o tom tak premyslim, tak vlastne jen parcely (jestli vubec budou potreba) a chtel bych udelat stanici NRM. Ale oboji udelam klidne z vlastnich "surovin", takze odemceni skladu taky ne. :)
    Ono vlastne je v podstate pro me nejdulezitejsi, aby byl v LC aspoň nekdo kdo bude schopnej dat parcelu... Coz by se timhle vyresilo takze jsem spokojenej. ;)
    • Líbí Líbí x 1
  19. _CJ_

_CJ_ while(true); ♾

hajlajt @ShackWarMan @KORFOK @zwierz2 @Tomikazi @rostik1 @assasin172

Prosim o vyjadreni k predchozim prispevkum.

@TheKubrus sem schvalil aby udelal stanici a pripojeni na nove metro. Potom aby pridelil stavajici parcely pripadnym zajemcum (ofc s instruktazi jak ma dum vypada ...mam dojem ze tam byl naky tlak na to aby to melo plot z listi jako krovi). A kdyby chtel tak aby sem hodil naky nacrtek kde udela dalsi ctvrt pro domy :)

//test esi to jde :D - @Welfare93

Sdílej tuto stránku