1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Vesnice Lesní Osada Krákalov

Vlákno v 'Schválené' založil alesekmoravec 01. srpna 2013.

1. alesekmoravec

alesekmoravec Registered

Zdravím!

Rád bych požádal o schválení vesnice která nese název Lesní Osada Krákalov. Bude se jednat o vesnici ve které bude preferovaný materiál barevný hardened clay. K tomu dřevo, stone bricky, a nether bricky. Pozice by byla zde: map.majncraft.cz/?worldname=world&mapname=flat&zoom=7&x=1443.4999999999993&y=64&z=-9687.625

Od nejbližší stavby je to dobrých + - 350 bloků. Jak jde poznat z názvu bude to osada budované ve lese. Tunel ještě nemám dokončen, ale chci si to nechat schválit předem. ;)

Osada by nebyla moc velká, spíš jen taková malá, pro lidi co chtějí v klidu žít daleko od civilizace.

Tady předkládám plánek města.
    Plánek města.png

Jak můžete vidět město bude mít 2 obchody, jeden s jídlem a druhý bude na pronájem. Nebudou chybět stáje, farma, kaple ani park. Dále přikládám další screeny staveb.

Domek.png

Takhle nějak budou vybadat Krákalovské domky. Jak už jsem zmiňoval hlavní materiál bude obarvený hardened clay. Ze začátku postavím 2 domky, kdo bude chtít bude si moct postavit svůj nebo se ubydlit v již postaveném.

Dále je tu na řadě kaple/kostel říkejte si tomu jak chcete.

Kaple.png

Jak vidíte je to budova s věží nic zvláštního. Ten beacon není 100%, ještě uvidím. ;) Vevnitř budou lavice a k oltáři povede bílý koberec. Na oltáři bude enchant table a knihovna. Takéž vnitřek budou zdobit obrazy. Á postupujem k dalšímu obrázku.

Obchod.png

Tady můžete vidět obchůdek, budou tam dva každá z jiné barvy hardned claye. Obchůdek s jídlem bude zásobován z místní farmy.

Radnice.png

A tady je poslední obrázek. Tady můžete vidět radnici čili centrální budovu. Budova má 2 křídla, jedno je dvoupatrové.

Tak a teď nějak řeknu pravidla jaké budou ve vesnici panovat.

1. V přípedě že se bude porušení pravidel opakovat, hrozí vyhoštění z vesnice, majetek zůstává.

2. Pokud bude váš dům nevhodný vůči stavebnímu stylu vesnice máte týdenní lhůtu na zboření/přestavbu. Po skončení lhůty bude provedena demolice, materiál z ní propadá městu.

3. Z lesa se nesmí těžit dřevo! Pro těžbu dřeva se vykope treefarma.

4. Ve městě se nesmí těžit! Používejte můj důl!

5. Do cizích domů smíte lézt pouze se souhlasem starosty/zástupce nebo vlastníka domu!

6. A samožřejmě zde planí veškerá pravidla serveru...

Na projektu bude spolupracovat BoBoun, a mí dva kamarádi ze školy až se vráti z dovolené. :)

Děkuji za přečtení.

Opakovaně dodávám že po schválení nezačnu stavět hned! Dokončím ještě Ocean Tunel. Chci mít ale schváleno předběžně.

V případě že chcete v této osadě bydlet, napište mi ve hře nebo na forum do konverzace.

• Líbí Líbí x 8
  2.  
  3. LordF

LordF Registered

pěkně zpracované, jsem pro

• Děkuji! Děkuji! x 1
  4. TooSexyForCS

TooSexyForCS Oddělení likvidace turbodemence

I český název to má, proč ne...i když, nechcete raději oživit některou z mrtvějších osad?

• Děkuji! Děkuji! x 1
  5. alesekmoravec

alesekmoravec Registered

Nad tím jsem přemýšlel ale nějak mě to nenadchlo. Jinak děkuji za další pro. :)

Dneska už musím z PC, přijdu až ráno. :)

6. Godfrua

Godfrua Cihlátor

Jak koukám na ten plán výstavby, tak bych si dovolil takovou poznámku/radu. Přijde mi blbost dělat pole takhle u centra vesnice a lepší by bylo jej prohodit s tou farmou (pokud to má být budova).

• Souhlasím Souhlasím x 2
  7. alesekmoravec

alesekmoravec Registered

Hm, dobře prohodím to. :)[DOUBLEPOST=1375389754,1375383036][/DOUBLEPOST]Napadlo mě pak taky postavit ubytovnu. Screen dodám až zítra. :turtle:

8. MedvedPoo

MedvedPoo VIP

Záležet sis dal, popsal jsi to vcelku pěkně a některé stavby dokonce vypadají obstojně, no já jsem pro, doufám, že na tom ještě zapracuješ. ;)

• Děkuji! Děkuji! x 2
  9. tominosik

tominosik Moderátor

Velice pěkná žádost.

Jednu věc však nepíšeš, nebo jsem ji přehlídl. Když to má být vesnice v lese, tak očekávám, že teda pro stavbu nebudeš nijak moc měnit a zarovnávat terén a že tam ty stromy zase vysadíš, ok?

• Děkuji! Děkuji! x 2
  10. alesekmoravec

alesekmoravec Registered

Ano, terén se bude měnit leda pro samotnou stavbu, druhá bude víš nebo dole. ;)

A stromy se samozřejmě budou vysazovat zpět.

11. reibl

reibl Registered

Pěkné a chtěl bych se přihlásit jako dobrovolný pomocník při stavbě.

• Děkuji! Děkuji! x 1
  12. alesekmoravec

alesekmoravec Registered

13. alesekmoravec

alesekmoravec Registered

Takže aby jste si nemysleli že se flákáme. (MY?!:eek: ) Tu máme pár screenu jak to u nás vypadá. :smuggrin:

Stáje pro milé koníčky. :chicken:
    2013-08-29_13.49.12.png

Tady pole aby jsme nechcípli hlady. :hungry:
    2013-08-29_13.49.17.png

Slepičí chov. :chicken:
    2013-08-29_13.49.24.png

A vyrůstající kaplička která bude asi jiná než na screenu, bohužel.
    2013-08-29_13.49.28.png

Jak to vypadá ve stájích.:joyful:
    2013-08-29_13.50.20.png

A v podzemí je super tajná věc. :greyalien:[DOUBLEPOST=1377786264,1377777756][/DOUBLEPOST]A naše AFK budka. :) :D
    2013-08-29_16.21.40.png [DOUBLEPOST=1377790814][/DOUBLEPOST]Kaple je hotová! (hurááá!)

2013-08-29_17.34.02.png

2013-08-29_17.30.15.png

2013-08-29_17.30.33.png

• Líbí Líbí x 4
    • Zábavné Zábavné x 4
    • Informativní Informativní x 1
  14. alesekmoravec

alesekmoravec Registered

Ok, Ok, Ok! Po dnešním návratu domů jsem si přivedl ještě dalšího spolupracovníka- tedy vlastně sourozence na jednom účtu. :cat: Postavili jsme radnici a trochu i blbli zítra asi dodám přepracovaný plánek města. Jinak z radnice tu máme pár screenu vypadá trošku jinak a je větší aby to vypadalo víc jako radnice. :) A ty záchody v podstatě budou v podkroví. DÁLE už máme aukční bod takže už nemusíme kvůli každé blbosti jezdit do Josefova nebo na Promenádu. :smug: Jinak zítra postavíme restauraci "U Smaženého Šemíka".
    2013-09-06_22.36.46.png

2013-09-06_22.37.02.png

2013-09-06_22.37.14.png [DOUBLEPOST=1378576149,1378500004][/DOUBLEPOST]Dneska proběhlo první grilování v restauraci U Smaženého Šemíka. + nějaké další fotky :D

Přiložené soubory:

• Líbí Líbí x 5
    • Zábavné Zábavné x 1
  15. kdkop.x

kdkop.x Registered

Krákalov nám vyrůstá do krásy, je tam už spousta dalších budov a mĕstský sklad se pořád naplňuje.
    To se ale moc nedá říct o mĕstské kase...
    Máme už dva obyvatele. (Když nepočítám vedení...)

přikládám editovaný screen z dynamické mapy:

screen byl pořízen dne 7.10.2013 ve 21:00[DOUBLEPOST=1381173398,1381173083][/DOUBLEPOST]mimochodem:
    Pracuji na tabletu, takže až budu mít k dispozici PC, tak to bude i s popisky.[DOUBLEPOST=1381253969][/DOUBLEPOST]Potřebujete někam dát odkaz na tuto stránku?
    Asi jste si všimli, že je dlouhý a špatně se pamatuje.

A proto jsem tento link nechal zkrátit a dal jsem mu smysluplný název:
    grief.cz/lok

(lok = lesní osada Krákalov)

Doufám, že jsem alespoň někomu pomohl a jestli ne, tak já toho už využil. ;)

Poslední úprava: 07. října 2013
    • Líbí Líbí x 4
    • Zábavné Zábavné x 1
  16. tominosik

tominosik Moderátor

Alešku naházej pár stromů i do vesnice.

• Souhlasím Souhlasím x 3
    • Děkuji! Děkuji! x 2
    • Líbí Líbí x 1
  17. kdkop.x

kdkop.x Registered

Aleš se tu delší dobu neukáže, takže ho zastupuji já.:)
    (Chytnul ho technicraft a na majncraftu se ukáže jen párkrát za čas, aby se neřeklo. Ach jo... :()

Jo a co se týče těch stromů, tak na tom zapracuji.;)

18. alesekmoravec

alesekmoravec Registered

Vím díky za připomenutí, psal jsem že oblast se poté opět hustě zalesní.

Takže mám rychlou změnu svého vztahu vůči Majnu. Proto se okamžitě vrcím na Majn.[DOUBLEPOST=1381415522,1381333442][/DOUBLEPOST]Noční fotka Krákalova.

19. kdkop.x

kdkop.x Registered

super texturepack;)[DOUBLEPOST=1381418008,1381417368][/DOUBLEPOST]Krákalov se pořád vyvíjí, tady je opět editovaný screen, už i s popisky ;):
    a tady nějaké screeny z Krákalova:

Přiložené soubory:

• Líbí Líbí x 2
  20. alesekmoravec

alesekmoravec Registered

V Krákalově je volný dům. Jedná se o dvoupatrovou chatku se zadní zahrádkou.

Přední část
    2013-10-13_14.56.29.png

Zahrádka
    2013-10-13_14.56.40.png

Testure pack: Chroma Hills 64x

21. kdkop.x

kdkop.x Registered

Děkujeme hráči, který se nastěhoval...
    Podobný domek postavíme naproti na volném pozemku(můžete vidět na tomto novém plánku):

• Líbí Líbí x 1

Sdílej tuto stránku