1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

kupování minecraftu přes mmoboost.cz

Vlákno v 'Survival' založil peterdaveCZ 02. listopadu 2011.

1. peterdaveCZ

peterdaveCZ Registered

zdar lidi...přemejšlel sem nad koupí minecraftu a narazil sem na stránku http://www.mmoboost.cz , prodávaj tam minecraft za 219,- ....mě jako nedůvěřivému člověku to příde sakra málo...před tim než sem si dal s minecraftem přestávku sem zažil prodávání levnejch minecraftů na aukru a všechny ty kopie pak byli blokovaný.Máte nějaký zkušenosti s touhle stránkou, kupoval ste tam někdy něco ??
  2. erik25

erik25 Registered

Tu stranku nepoznam a ani nikto z kamosov kup radsej z overejnej stranky --- je to overena stranka :)
  3. Edmondd

Edmondd VIP

Koukám, 259,-
    Uvědomte si, že mc z minecraft.net stoji nejakych 380 kč, jak tedy může tady stát míň?! u těchto levných účtů se většinou lidé diví, že mají účet bloklý, doporučuji kupovat jenom na minecraft.net nebo treba tady od Pulce, který též nakupuje na minecraft.net a zpřístupňuje jiné platby :)
  4. Vergis

Vergis Celebrita

Ti lidé by ty účty nemohli prodávat takhle pod cenou, kdyby je získali legálně. Je velice pravděpodobné, že jsou kradené a budou zablokovány.
    • Líbí Líbí x 2
  5. Amunak

Amunak Worldedit Trollmasta

6. Bummble-Bee

Bummble-Bee Registered

Osobně jsem si tam nakoupil pár her, žádný problém nebyl. Dokonce jsem jim svěřil svůj steam účet, aby mi aktivovali klíč přes ruskou VPN. Příští týden tam plánuji koupit MC pro bratrance, pak napíšu, jak to dopadlo.
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  7. Pulec

Pulec Administrátor

A jak to dopadlo? Nejlépe se asi zeptat po měsící po aktivování. :)
    A s tím půjčováním steam účtu máš dost odvahy, já to beru skoro stejně důležitý acc jako k inet. baknovnictví...
    • Líbí Líbí x 1
  8. d0nutLP

d0nutLP Registered

Určitě kupuj Minecraft od nás, moje zkušenost kupování od Pulce je super.

Pulec: Souhlasím. Sám jsem si nastavil 34místné heslo :D .. tak když tam má někdo v účtu dost her který si za svoje peníze koupil..
  9. mudhound

mudhound Registered

Zdravím,​
    omlouvám se za oživení skoro mrtvého threadu, ale v poslední době mě Minecraft poměrně zaujal a taky uvažuji nad jeho plnou verzí, ač ve hře nebudu trávit x hodin denně. Narazil jsem samozřejmě na zmíněný obchod s dobrou nabídkou (279 Kč za plnou verzi MC, to zní opravdu trochu podezřele oproti klasické ceně). Možná položím hloupou otázku, ale zajímalo by mě, jak je možné zfalšovat respektive ukrást jen digitální cestou distribuované kódy. Chápu, že v případě her v boxech to teoreticky není problém, ale digitální distribuce? To by mohli mít snad jedině spojku v samotném Mojangu, ne :).​
    A stejně jako ostatní by mě zajímala Bummble-Beeho zkušenost.​
    Díky! ​
  10. dwi

dwi

Zfalsovat nijak, funguje to tak, ze se kupujou originalni kupony a kody za kradene kreditni karty a takto nakoupene digitalni distribude her se pak ve velkem prodavaji za zlomek ceny dalsim preprodejcum, kteri to trebas preprodavaji jeste dal a na konci je pak obchod jako mmoboost ci podezrele levne kupony na aukru. Ty prodejsi ani nemusi vedet, ze to pochazi z takove cernoty, kazdopadne pokud nejaka banka refundne platbu z ukradene karty z uctu Mojangu, tak je jasne, ze Mojang zrusi premium status danemu uctu.
  11. Brokarek

Brokarek Registered

Tzn, že Mojang z toho prachy dostane a ještě odstřihne Premium účtu? No tyvole, u Mojangů jsou to celkem pakářníci když se to tak vezme :D
  12. MrGespant

MrGespant Registered

čti lépe... Mojang prachy nedostane
  13. DzejPi

DzejPi Perfectly Insane Brony

Nevím. co si mám o MMOBoost myslet. Je hodně zajímavá stránka. Ty ceny jsou velmi nízké a často až podezřele nízké, ale nadruhou stranu - neznám nikoho, kdo by kdy měl problém. Levnější AAA hry jako CoD, Dead Island a podobné nejspíš kupujou v USA - což je v pořádku, ale ty ceny za minecraft premium účty mi nejdou do hlavy. Proto je nedůvěra na místě a nejspíš tam nic kupovat nebudu.
  14. FreeZeee

FreeZeee Registered

Já jsem koupil,zaplatil přes bankovní účet,a do 3 dnů od odeslán formuláře jsem měl funkční kód na emailu.
  15. czp

czp Registered

Přes MMOBoost kupoval kamarád 5 klíčů. Nejdříve aktivoval jeden, ten fungoval. Ale když chtěl aktivovat další, nešel. Zkusil další, ani ten nešel. Nakonec v těch pěti našel jeden, co jde. Poslal mail na MMOBoost a ti mu klíče vyměnili.
    S vyměněnými klíči aktivoval další účty, všechno se zdálo být v pořádku - když účty, které aktivoval vyměněnými klíči přestaly být premium.
    Silně nedoporučuju kupovat Minecraft přes MMOBoost, nevim jak to tam je s jinýma hrama.
    • Líbí Líbí x 1
    • Nesouhlasím Nesouhlasím x 1
  16. d0nutLP

d0nutLP Registered

Prostě to kupujte tady... Já nakoupil a pecka :D
  17. lethalross

lethalross Registered

Co se dalších her týče, MMOBoost je asi jediný podobný CZ shop, který má slušnou pověst. Osobně jsem u nich tedy prozatím pořizoval akorát Starcraft s datadiskem, nebyla potíž. Ještě dost zvažuji Skyrim, rád bych ho měl pod svým Steam účtem. Kupovat ale Minecraft jinde než na minecraft.net (eventuelně přes Majncraft) je ale, právě díky negativním zkušenostem, risk zbytečný.
  18. Pulec

Pulec Administrátor

Kupoval jsem Starcraft a Diablo, sice tehda přes někoho na aukru ale ceny byly koukám stejné, snad jen to Diablo bylo trochu levnější, funguje dodnes bez problému. To je battle.net, zbytek her je steam nebo origin tam se mi zdají teda ceny většinou ne nijak zvlášť výhodné, ale dá se.
    Ale je jasné že Mojang si tohle silně hlídá a nákup premium účtu za poloviční cenu je jasný podvod.
  19. lethalross

lethalross Registered

No kupříkladu u toho Skyrimu mi jde o to, že přímo na Steamu to nekoupím. O krabicovku nestojím, takže by MMOBoost mohla být ve výsledku ideální varianta. :)
  20. Brokarek

Brokarek Registered

Tak třeba Key4you na Aukru: Koupil jsem MW3 i BF3 a žádný problém, nabízí i spousty dalších her na Battlenetu, Steamu, originu a mám pocit i Minecraft :)
    Edit: A nejenom hry, i antiviry apod. Jinak nabízí i MC za 599 Kč :)

Sdílej tuto stránku