1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Kevin_CZ

Vlákno v 'Banlist' založil pragos 04. září 2017.

1. pragos

pragos Moderátor

Zboření letního sídla hráče Erendis a Adam_creeper_03 bez toho, aby jsi je předem upozornil.

2017-09-04_14.02.43.png
  2. KeviN_CZ

KeviN_CZ Registered

Ban za to, že jsem zníčil dům na pronajatém pozemku a navíc v mé vesnici?
    Bloky nebyly zabaveny, mohu je klidně vrátit :)
    Ohrada, ve které byl dobytek, jsem pouze zníčil. takže dobytek někde běhá po okolí, popř, také mohu navrátit.
    Pokud dobře vím Erendis nemá žádný důkaz, toho že jsem mu pozemek prodal, pouze pronajal a to zdarma, navíc jsem nenapsal, na jak dlouho, takže prosím o vysvětlení.
    Ale zase na druhou stranu uznávám, že jsem to měl oznámit...
    Erendis s Adamem (nevím přesně jméno teďka) kdyby mi to napsali, že to mám teda vrátit zpátky, tak jim to klidně postavím znovu, ale kdyby se to dalo vyřešit jako lidi, tak by to bylo fajn.
    Poslední úprava: 04. září 2017
    • Facepalm Facepalm x 3
    • Zábavné Zábavné x 1
  3. Webess

Webess Nightmare

To, čo píšeš je irelevantné. Vedenie Majnova alebo hocijakého mesta na serveri, tiež len tak nezbúrajú dom bez toho, aby najskôr neupozornili hráča. Nehovoriac o tom, že Erendis je aktívny, takže mu stačilo poslať jednu súkromnú správu v hre, aby si ten dom rozobral a odniesol, lebo tam chceš stavať niečo iné a nemal by si problém.

Zjavne si sa po unbane nepoučil, čomu nasvedčujú aj tvoje výkyvy v správaní v hre a na IRC (po tom, ako si zistil, že máš ban).

Po tvojom výstupe na IRC som proti unbanu.

http://forum.majncraft.cz/threads/kevin_cz.10163/
    • Souhlasím Souhlasím x 3
    • Zábavné Zábavné x 1
    • Kreativní příspěvek Kreativní příspěvek x 1
  4. erendis_

erendis_ Registered

Drazí modi, já a Adam jsme dospěli k rozhodnutí, že se Kevin naučil svoji lekci a věříme, že bude bezproblémový nadále. materiální škody byly vyrovnány, a za Kevina se tímto já a Adam_Creeper_03 přimlouváme.

Díky.
    • Líbí Líbí x 8
    • Souhlasím Souhlasím x 2
    • Nesouhlasím Nesouhlasím x 1
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  5. KeviN_CZ

KeviN_CZ Registered

I když se za mě Erendis s Adamem přimluvili, nebyla by tu nějaká šance unbanu?
    • Líbí Líbí x 1
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  6. pragos

pragos Moderátor

Nejde jen o to co jsi udělal, ale spíš jak reaguješ. To že zjistíš, že máš ban a přijdeš na IRC, kde si nejdříve stěžuješ, že ten ban je neoprávněný a pak začneš říkat, že ono ti to je vlastně jedno, že máš víc minecraft účtů, už to něco o tobě vypovídá... A nakonec napíšeš sem do vlákna, že by se to dalo vyřešit jako lidi, ale omluvy jsme se od tebe ještě nedočkali a navíc toto je standardní postup: ban -> forum -> omluva -> unban.
    • Souhlasím Souhlasím x 4
    • Líbí Líbí x 2
  7. KeviN_CZ

KeviN_CZ Registered

Omlouvám se za své neprávem udělané činy... :(
    Z chyb jsem se již poučil...
    Poslední úprava: 11. září 2017
  8. pragos

pragos Moderátor

Dávám unban, ale abys věděl jsem poslední, kdo ti dává šanci. Sebemenší prohřešek a máš perma.
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  9. KeviN_CZ

KeviN_CZ Registered

Díkec moc!!

Sdílej tuto stránku