1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Projekt Katedrála

Vlákno v 'Návrhy' založil OndrejL 10. září 2017.

1. OndrejL

OndrejL Registered

Zdravím,
    na vašom servery hrám už nejaký ten týždeň a za ten čas som stihol postaviť niečo na štýl upraveného pobrežia s hlavnou budovou.

Okolie stavby/postavenej budovy už mám vymyslené, teda budú to záhrady (možno bludisko) s cestou ktorá bude spájať vežu, postavenú budovu a katedrálu... Ešte sa rozhodnem ako urobím prechod medzi morom(vodou) a samotnou pevninou (nepozdáva sa mi veľmi to, že to je čisto len zo Stone brickou)

K tomu čo chcem postaviť
    1.
    A zároveň väčším projektom bude katedrála (v štýle tej budovy). A kedže som typ hráča, ktorý zapína Minecrafte aby si oddýchol a zresetoval mozog, postavil si niečo pekné, tak až teraz som sa dokopal k tomu aby som napísal na fórum žiadosť o projekt... a medzi časom som na neho už urobil aj miesto kedže som vypočítaval aký veľký asi bude.
    Súradnice stredu stavby : -4031, -3371

Samozrejme terén ešte upravím aby nevyzeral ako odrezané jablko ...
    Kedže chcem postaviť celkom veľkú katedrálu, ktorú som si vyhľadol na internete tak mi prišlo trošku kontraproduktívne ju stavať najprv v creative a potom na servery. Dúfam, že sa to dá pochopiť :) [​IMG] [​IMG]

Prvý kameň položím hneď ako dostanem povolenie a s dostavaním to vidím reálne tak do mesiaca, kedže tu najťažšiu prácu (urobiť miesto = odkopať kopec) už mám za sebou a aj materiál (kameňa mám požehnane) mám viac menej pripravený až na drevo...

2. Tým menším projektom bude veža na kraji mapy a zároveň toho polostrova, na ktorom staviam. Ešte neviem ako bude vyzerať ale hádam že podobne ako hlavná budova, len to bude veža alebo maják... Tento projekt budem stavať až po katedrále.
    Súradnice stredu stavby : -4126, -3254

To čo tam stojí momentálne je vygenerované ešte som to do toho okrem tých schodov a portálu nešahal ... Ale tento projekt vidím reálne až za mesiac :)

Prvý kameň ?! Mesiac a pol

Ak sú ešte nejaké potrebné informácie tak ich rád doplním :)

Ps : bloky som od ostatných projektov nepočítal ale snaď by to nemal byť problém v prípade Hobbitej nory alebo ľadového paláca/prístavu/dediny na sever odo mňa.

Upravene : Vôbec nechápem prečo to dalo obrázky do pôvodnej gigantickej verzie keď som ich všetky ručne zmenšoval ...
    Poslední úprava: 10. září 2017
    • Líbí Líbí x 3
  2. scor78

scor78 Registered

Katedrála pěkná - samotná stavba. Umístění (zasazení do krajiny) netuším, protože hledání na dynce podle tvých souřadnic je hrozné. Lepší když si najedeš v dynmapě na tu část místa budoucí stavby, zazoomovat a pak vlevo dole klik myší na tu malou bílou ikonku, která ti vygeneruje odkaz a ten sem pak vlož.
  3. OndrejL

OndrejL Registered

Upravené
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  4. Mozilaček

Mozilaček Registered

• Informativní Informativní x 1
  5. Tobacc

Tobacc Registered

Ono stačí, že už zrube celou tu skálu a pak až podá žádost :-D Pamatuju si, jak jsem měl problém u moderátorů s tím, že jsem začal stavět jednu nohu oblouku dřív, než mi byl schválen (a to není extra velká stavba a nic jsem nezarovnával.)
    • Souhlasím Souhlasím x 3
    • Líbí Líbí x 1
  6. OndrejL

OndrejL Registered

Bump
    • Zábavné Zábavné x 1
  7. Webess

Webess Nightmare

Čo bude s tou plackou?
    • Kreativní příspěvek Kreativní příspěvek x 1
  8. OndrejL

OndrejL Registered

Bude na nej stat katedrala a nasledne bude okolie upravene aby to nevyzeralo ako odrezane jablko / lietajuca doska
    • Líbí Líbí x 2

Sdílej tuto stránku